Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2014:tulokset1603 [16/03/14 13:32:49] – heidi | kilpailut:2014:tulokset1603 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 22: | Rivi 22: | ||
\\ | \\ | ||
** Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU | ** Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU | ||
- | 1. Heidi Sinda/Maria Lahdenperä | + | **1. Sanna Tuominen |
2. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti' | 2. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Tahiti' | ||
- | 3. Pia Kaunisto/Johanna Uotila | + | 3. Heidi Sinda/Maria Lahdenperä |
- | 4. Sanna Tuominen | + | 4. Jenna Rissanen/ |
- | 5. Henri Rinne/Jaana Valtanen | + | 5. Jukka Hynnä/Kaisa Kataja |
- | 6. Annika Tanskanen/Tuula Haapakoski | + | 6. Heidi Sinda/Piia Liitiä |
- | 7. Heidi Sinda - Bajarz UrHu 125 cm\\ | + | 7. Henri Rinne - Niemenpellon Mimosa |
- | 8. Jukka Hynnä/Kaisa Kataja | + | 8. Annika Tanskanen/Tuula Haapakoski |
- | 9. Riitta Tamminen - Adel (KK) 125 cm\\ | + | 9. Riitta Tamminen - Adel MySeRa 6 vp 2.00,43s\\ |
- | 10. Kristiina Snellman-Eerola 125 cm\\ | + | 10. Heidi Sinda/Tiina Vesaniemi- Bajarz UrHu 6 vp 2.02,41 s\\ |
- | 11. Jenna Rissanen/ | + | 11. Deilina Bishop |
- | 12. Deilina Bishop | + | 12. Henri Rinne/Jaana Valtanen |
- | 13. Heidi Sinda/Piia Liitiä | + | 13. Pia Kaunisto/Johanna Uotila |
- | 14. Henri Rinne - Niemenpellon Mimosa 110 cm (KK) URAT\\ | + | 14. Kristiina Snellman-Eerola-Vera G 16,14 vp 2.33,28s\\ |
\\ | \\ | ||
** Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU | ** Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU | ||
- | 1. Ida Kallioinen/Jaana Valtanen | + | **1. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen |
- | 2. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky | + | 2. Laura Haapakoski -Hessin Myrsky UrHu 0 vp 1.55,65 s\\ |
- | 3. Tuuli Liski -Nikolai 110 cm UrHu\\ | + | 3. Heidi Sinda - Hessin Muusa UrHu 0 vp 1.58,66s **\\ |
- | 4. Kaisa Kataja | + | 4. Eveliina Vaittinen |
- | 5. Heidi Sinda -Zigge 125 cm UrHu\\ | + | 5.Ida Kallioinen |
- | 6. Laura Rinne/Henri Rinne - Elounelma 125 cm URAT\\ | + | 6. Miikka Honkonen |
- | 7. Eveliina Vaittinen | + | 7. Tuuli Liski -Nikolai |
- | 8. Miikka Honkonen | + | 8. Laura Rinne/Henri Rinne - Elounelma |
- | 9. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen | + | 9. Heidi Sinda/Johanna Uotila |
- | 10. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen | + | 10. Ida Kallioinen/Jaana Valtanen |
- | 11. Heidi Sinda - Hessin Muusa UrHu 140 cm\\ | + | 11. Janette Sinkkonen |
- | 12. Janette Sinkkonen | + | 12. Kaisa Kataja |
- | 13.Ida Kallioinen | + | 13. Matti Lahtinen/ |
+ | |||
+ | |||
+ | |||
\\ | \\ | ||
** Luokka 4 Prix de , samalla | ** Luokka 4 Prix de , samalla | ||
- | 1. Heidi Sinda -Hessin Muusa UrHu 140 cm\\ | + | |
- | 2. Janette Sinkkonen - Ljosprins | + | **1. Heidi Sinda/Pia Kuanisto |
- | 3. Päivi Valtonen/Anu Lehtimäki | + | 2. Janette Sinkkonen - Ljosprins TRS 0 vp 2.00,07 s\\ |
- | 4. Heidi Sinda -Zigge (KK)125 cm UrHu\\ | + | 3. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen |
- | 5. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Elounelma | + | 4. Deilina Bishop |
- | 6. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen | + | 5. Laura Rinne/Ida Kallioinen - Elounelma URAT 5,33 vp 2.10,66 s\\ |
- | 7. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen | + | 6. Heidi Sinda/Annika Tanskanen |
- | 8. Deilina Bishop | + | 7. Heidi Sinda/Johanna Uotila |
- | 9. Heidi Sinda/Annika Tanskanen | + | 8. Päivi Valtonen/ |
+ | 9. Matti Lahtinen/Kristiina Peltonen | ||
+ | |||
+ | |||
\\ | \\ |