Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2015:ll2202 [19/02/15 21:31:25] – heidi | kilpailut:2015:ll2202 [21/02/15 21:14:09] (nykyinen) – oiv | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
- | **KEILAKUNKKU 2015 **\\ | + | ====== |
- | Su 22.2. 2015 klo 10 alk\\ | + | |
+ | \\ | ||
+ | **KILPAILUSSA ON LAUKKAKIELTO, | ||
\\ | \\ | ||
Alustavaa lähtölistaa\\ | Alustavaa lähtölistaa\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille (4-6 v eli 2009-2011 syntyneille) + 35 cm**\\ | + | ===== Luokka 1 Prix de , samalla KEILAKUNKKU nuorille hevosille ja poneille (4-6 v eli 2009-2011 syntyneille) + 35 cm ===== |
\\ | \\ | ||
- | 1. Mira Hiltunen - Hessin Odessa //UrHu //(125 cm) **(NH)**\\ | + | 1. Heidi Sinda/ |
2. Piia Kaunisto/ | 2. Piia Kaunisto/ | ||
3. Elina Sintonen - Werttiina //UrHu// (125 cm)\\ | 3. Elina Sintonen - Werttiina //UrHu// (125 cm)\\ | ||
4. Piia Liitiä - Piian Pimu //UrHu// (125 cm)\\ | 4. Piia Liitiä - Piian Pimu //UrHu// (125 cm)\\ | ||
- | 5. Heidi Koski - Felicity Miris (125 cm)\\ | + | 5. Heidi Koski/Luna Suhonen |
- | + | 6. Henna Laakkonen/ | |
- | 7. Heidi Sinda - Black Beauty & Angeline // | + | 7. Heidi Sinda/ |
- | 8. Henna Laakkonen/ | + | 8. Nea Välläri/Elina Sintonen |
- | 9. Nea Välläri - Stella Elona //UrHu// (125 cm)\\ | + | 9. Maria Nurminen/ |
- | 10. Maria Nurminen/ | + | 10. Tuuli Liski - Karri (90 cm) **(NH)**\\ |
- | 11. Tuuli Liski - Karri (90 cm) **(NH)**\\ | + | 11. Heljä Kämäräinen - Usvaniityn Jasper (105 cm)\\ |
- | 12. Heljä Kämäräinen - Usvaniityn Jasper (105 cm)\\ | + | 12. Anna Vilkko - Tallbos Cornelia //TuuR// (110cm) **(NH)**\\ |
- | 13. Anna Vilkko - Tallbos Cornelia //TuuR// (110cm) **(NH)**\\ | + | 13. Emma Tuominen - Kaurialan Kille (110 cm) KYR **(NH)**\\ |
- | 14. Emma Tuominen - Kaurialan Kille (110 cm) **(NH)**\\ | + | |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU K-30, avoin aloitteleville aikuiskuskeille + 30 cm**\\ | + | ===== Luokka 2 Prix de, samalla KEILAKUNKKU K-30, avoin aloitteleville aikuiskuskeille + 30 cm ===== |
+ | |||
+ | |||
+ | \\ n. klo 11 | ||
\\ | \\ | ||
1. Heljä Kämäräinen - Usvaniityn Jasper (105 cm)\\ | 1. Heljä Kämäräinen - Usvaniityn Jasper (105 cm)\\ | ||
- | 2. Emma Tuominen - Kaurialan Kille (110cm) **(KK)**\\ | + | 2. Emma Tuominen - Kaurialan Kille (110cm) |
- | 3. Heidi Sinda - Black Beauty & Angeline //UrHu// (125 cm)\\ | + | 3. Heidi Sinda/Chistine Furuhjelm |
4. Piia Kaunisto/ | 4. Piia Kaunisto/ | ||
5. Maria Nurminen/ | 5. Maria Nurminen/ | ||
- | 6. Piia Liitiä -Piian Pimu UrHu (125 cm)\\ | + | 6. Piia Liitiä - Piian Pimu //UrHu// (125 cm)\\ |
- | 7. Henna Laakkonen - B.A. Pippin & B.A. Frodo (125 cm) **(KK)**\\ | + | 7. Henna Laakkonen/Roosa Kontro |
- | + | 8. Riitta Tamminen/ | |
- | 9. Riitta Tamminen/ | + | 9. Laura Haapakoski/ |
- | 10. Laura Haapakoski/ | + | 10. Heidi Sinda/ Mira Hiltunen - Hessin Odessa |
11. Kristiina Snellman-Eerola/ | 11. Kristiina Snellman-Eerola/ | ||
12. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu //TRS// (125 cm)\\ | 12. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu //TRS// (125 cm)\\ | ||
13. Elina Sintonen - Werttiina //UrHu// (125 cm)\\ | 13. Elina Sintonen - Werttiina //UrHu// (125 cm)\\ | ||
- | 13. Mira Hiltunen - Hessin Odessa //UrHu// (125 cm) **(KK)**\\ | ||
14. Annika Tanskanen/ | 14. Annika Tanskanen/ | ||
- | 14. Johanna Uotila - Hessin Myrsky //UrHu// (110 cm)\\ | + | 15. Johanna Uotila - Hessin Myrsky //UrHu// (110 cm)\\ |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 3 Prix de , samalla KEILAKUNKKU juniorikuskeille + 30 cm**\\ | + | ===== Luokka 3 Prix de Mountain Horse , samalla KEILAKUNKKU juniorikuskeille + 30 cm ===== |
+ | |||
+ | n. klo 12 | ||
\\ | \\ | ||
1. Janette Sinkkonen/ | 1. Janette Sinkkonen/ | ||
2. Nea Välläri - Stella Elona //UrHu// (125 cm) **(J)**\\ | 2. Nea Välläri - Stella Elona //UrHu// (125 cm) **(J)**\\ | ||
- | 3. Laura Haapakoski/ | + | 3. Heidi Sinda/Mari Lahti - Hessin Muusa //UrHu// (125 cm)\\ |
- | 4. Kirsi Visakoivu - Pikku-Epeli //FCDC// (125 cm)\\ | + | 4. Laura Haapakoski/ |
- | 5. Luna Suhonen - Ai.Ka. Cheelia | + | 5. Kirsi Visakoivu/Margit Ranta - Pikku-Epeli //FCDC// (125 cm)\\ |
- | 6. Tuuli Liski - Nikolai // | + | 6. Luna Suhonen/Heidi Koski - Ai.Ka. Cheelia (125 cm) **(J)**\\ |
7. Janette Sinkkonen - Viivi //TRS// (90 cm)\\ | 7. Janette Sinkkonen - Viivi //TRS// (90 cm)\\ | ||
- | 8. Heidi Sinda/Mari Lahti - Hessin Muusa // | + | 8. Kati Kärsämä |
- | 9. Kati Kärsämä | + | 9. Tuuli Liski - Nikolai // |
10. Johanna Uotila - Hessin Myrsky //UrHu// (110 cm) **(J)**\\ | 10. Johanna Uotila - Hessin Myrsky //UrHu// (110 cm) **(J)**\\ | ||
11. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida //UrHu// (125 cm) **(J)**\\ | 11. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida //UrHu// (125 cm) **(J)**\\ | ||
- | 12. Heidi Sinda - Instruktor //UrHu// (140 cm)\\ | + | 12 Deilina Bishop /Inna Pölkki - Santalan Diana (125 cm) KaMaRa\\ |
- | 13. Janette Sinkkonen/ | + | 13. Heidi Sinda/Henna Uusitalo |
- | + | 14. Janette Sinkkonen/ | |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 4 Prix de , samalla KEILAKUNKKU seniorikuskeille +25 cm**\\ | + | ===== Luokka 4 Prix de Mountain Horse, samalla KEILAKUNKKU seniorikuskeille +25 cm ===== |
- | \\ | + | |
+ | |||
+ | n. klo 13 | ||
+ | \\ | ||
1. Janette Sinkkonen/ | 1. Janette Sinkkonen/ | ||
- | 2. Heidi Sinda - Instruktor //UrHu// (140 cm)\\ | + | 2. Heidi Sinda/ Henna Uusitalo |
3. Kristiina Snellman-Eerola/ | 3. Kristiina Snellman-Eerola/ | ||
- | + | 4. Kati Kärsämä - Smedens Jolie (90 cm)\\ | |
- | 4. Kati Kärsämä - Smedens Jolie (110 cm)\\ | + | |
5. Janette Sinkkonen - Viivi //TRS// (90 cm)\\ | 5. Janette Sinkkonen - Viivi //TRS// (90 cm)\\ | ||
6. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida //UrHu// (125 cm)\\ | 6. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida //UrHu// (125 cm)\\ | ||
Rivi 77: | Rivi 82: | ||
10. Riitta Tamminen/ | 10. Riitta Tamminen/ | ||
11. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu //TRS// (125 cm)\\ | 11. Pekka Pusa/Kaija Hyvönen - Vinha-Liinu //TRS// (125 cm)\\ | ||
- | 12. Janette Sinkkonen/Vappu Koivula | + | 12. Heidi Sinda/Mari Lahti - Hessin |
- | 13. Heidi Sinda/Mari Lahti - Hessin | + | 13. Janette Sinkkonen/Vappu Koivula |
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | ===== TOIMIHENKILÖT ===== | ||
- | **TOIMIHENKILÖ**\\ | + | \\ |
- | Tuomari Heikki Mikola\\ | + | Tuomari |
- | Sihteeri Anne-Mari Vaskela\\ | + | Sihteeri |
- | Ratamestari Heikki Heiskanen\\ | + | Ratamestari |
- | Liputus Maarit Paju\\ | + | \\ |
- | Rata Jarmo Murola\\ | + | Kuulutus \\ |
- | Rata Satu Valkas lk 1+2\\ | + | Tulospalvelu - Kaisa Kataja\\ |
+ | \\ | ||
+ | Liputus | ||
+ | Rata - Jarmo Murola\\ | ||
+ | Rata - Satu Valkas | ||
Rata\\ | Rata\\ | ||
- | Portti Anne Liski\\ | + | Portti |
- | Kuulutus\\ | + | \\ |
- | Buffetti Seija Kaunisto+Enna Ranta\\ | + | Buffetti |
- | Kanslia/ | + | Kanslia/ |
Paikoitus\\ | Paikoitus\\ |