Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2015:tulokset0508 [05/08/15 16:20:18] – heidi | kilpailut:2015:tulokset0508 [05/08/15 17:27:27] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 8: | Rivi 8: | ||
1. Julia Yli-Parri - Ylva 85 p\\ | 1. Julia Yli-Parri - Ylva 85 p\\ | ||
4. Mikaela Sinda (6 v) - Hessi-Iida 82 p\\ | 4. Mikaela Sinda (6 v) - Hessi-Iida 82 p\\ | ||
- | 4. Juho Lahtinen( 3 v) - Stjärnsunds Cedric\\ | + | 4. Aino Vaittinen - Werttiina 82 p\\ |
- | 2. Selma Eskola - Nikolai\ | + | 6. Juho Lahtinen( 3 v) - Stjärnsunds Cedric |
+ | 6. Miro Sinda (6 v) - Hessin Myrsky 77 p\\ | ||
+ | 8. Janna Ikkala -Valerie 73 p\\ | ||
+ | 8. Juho Lahtinen (3 v) - Stjärnsunds Cedric\\ | ||
+ | 8. Paavo Vaittinen - Hessi-Iida\\ | ||
+ | 8. Aleksi Välläri - Stella Elona\\ | ||
+ | 8. Selma Eskola - Nikolai\ | ||
+ | |||
- | 3. Janna Ikkala -Valerie 73 p\\ | ||
- | 4. Juho Lahtinen (3 v) - Stjärnsunds Cedric\\ | ||
- | 5. Aleksi Välläri - Stella Elona\\ | ||
- | 6. Miro Sinda (6 v) - Hessin Myrsky 77 p\\ | ||
- | 7. Aino Vaittinen - Werttiina\\ | ||
- | 8. Julia Yli-Parri - Ylva\\ | ||
- | 9. Paavo Vaittinen - Hessi-Iida\\ | ||
- | 10. Oskari Lehto -Nikolai 85 p\\ | ||
- | 11.Mikaela Välläri -Veera\\ | ||
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 2 - Ristikkoluokka, | **Luokka 2 - Ristikkoluokka, | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Mikaela Sinda - // | + | 1. Minna Räf - Stjärnsunds Cedric |
- | 2. Nea Välläri | + | 2. Johanna Uotila |
- | 3. Minna Räf - Stjärnsunds Cedric | + | 3. Moona Pekkinen |
- | 4. Julia Yli-Parri - Ylva\\ | + | 4. Nea Välläri |
5. Miro Sinda - Hessin Ritari //UrHu//\\ | 5. Miro Sinda - Hessin Ritari //UrHu//\\ | ||
- | 6. Moona Pekkinen | + | 6. Mikaela Sinda - Hessin Ritari |
- | 7. Nea Välläri -Stella Elone UrHu\\ | + | 6. Nea Välläri - Korholan Kuu-Ukko //UrHu//\\ |
+ | |||
+ | |||
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 3 - 50 cm** // | **Luokka 3 - 50 cm** // | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. | + | **1. |
- | 2. | + | 2. |
- | 3. | + | 3. |
- | 4. Jasmiina Nieminen - Kleiner Onkel //TRS//\\ | + | 4. Jasmiina Nieminen - Kleiner Onkel // |
- | 5. | + | 5. |
- | 6. Iiris Vaskela | + | 6. Nelli Helin - Glimra //TRS// 0-0 vp 40,94s\\ |
- | 7. | + | 7. |
- | 8. | + | 8. |
- | 9. | + | 9. |
- | 10. Nelli Helin - Glimra | + | 10. Vappu Koivula |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 4 - 70 cm** // | **Luokka 4 - 70 cm** // | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Minna Harakka - Y.P. Son //UrHu//0-0 vp 26,35 s\\ | + | **1. Minna Harakka - Y.P. Son //UrHu//0-0 vp 26,35 s\\ |
2.Janette Sinkkonen - Orions //TRS//0-0 vp 27,28s \\ | 2.Janette Sinkkonen - Orions //TRS//0-0 vp 27,28s \\ | ||
- | 3. Miina Koskinen - Landgraf von Tannenhof //TRS//0 - 0 vp 35,81s\\ | + | 3. Miina Koskinen - Landgraf von Tannenhof //TRS//0 - 0 vp 35,81s**\\ |
4.Terhi Rantanen - Daffodil’s Calle //VRS// 0 - 0 vp 36,06s\\ | 4.Terhi Rantanen - Daffodil’s Calle //VRS// 0 - 0 vp 36,06s\\ | ||
5. Vappu Koivula - Birkens Gali //TRS// 0-0 vp 38,22s\\ | 5. Vappu Koivula - Birkens Gali //TRS// 0-0 vp 38,22s\\ | ||
6. Iida Timonen - Wähä-Valtteri //TRS// 0-4 vp 28,00 s\\ | 6. Iida Timonen - Wähä-Valtteri //TRS// 0-4 vp 28,00 s\\ | ||
7. Jasmiina Nieminen - Kleiner Onkel //TRS//4 vp 54,25 s\\ | 7. Jasmiina Nieminen - Kleiner Onkel //TRS//4 vp 54,25 s\\ | ||
- | 8.Ville Rautakorpi - Bono 4 vp 58,40 s \\ | + | 8. Ville Rautakorpi - Zeebu 4 vp 58,13s\\ |
- | 9. Johanna Pihlaja - Taranis //SomRa//4 vp 62,89s\\ | + | 9. Ville Rautakorpi - Bono 4 vp 58,40 s \\ |
- | 10. Stina Laurila -Linekers Serata UrHu 4 vp 88,47s\\ | + | 10. Johanna Pihlaja - Taranis //SomRa//4 vp 62,89s\\ |
- | 11.Sari Rupponen - Prymos //VRS// 4 vp 94,29 s\\ | + | 11. Stina Laurila -Linekers Serata UrHu 4 vp 88,47s\\ |
- | 15.Maija Alanko - Zeebu\\ | + | 12.Sari Rupponen - Prymos //VRS// 4 vp 94,29 s\\ |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 5 - 85 cm** //(367.2)//n. 19.10\\ | + | **Luokka 5 - 85 cm** // |
\\ | \\ | ||
- | 1. Maija Alanko - Zeebu\\ | + | |
- | 2. Ville Rautakorpi - Bono \\ | + | |
- | 3. Janette Sinkkonen | + | **1. Terhi Rantanen |
- | 4. Stina Laurila -Linekers Serata UrHu\\ | + | 2. Stina Laurila -Linekers Serata UrHu 4 vp 1.03,18 s**\\ |
- | 5. Terhi Rantanen | + | 3. Janette Sinkkonen |
- | 6. Sari Rupponen - Prymos //VRS//\\ | + | 4. Sari Rupponen - Prymos // |
- | 7. Ville Rautakorpi - Adora\\ | + | 5. Ville Rautakorpi - Bono 8 vp 55,41s\\ |
- | 8. Maija Alanko | + | 6. Ville Rautakorpi |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 6 - Valjakkotarkkuus +30cm** n. 19.45\\ | **Luokka 6 - Valjakkotarkkuus +30cm** n. 19.45\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Mikaela Sinda - Hessi-Iida //UrHu// (125cm)\\ | + | a) aloittelevat juniorit\\ |
- | 2. Aaron Räf - Friars First Love // | + | 1. Aaron Räf - Friars First Love // |
- | 3. | + | 2. |
- | 4. | + | 3. |
- | 5. | + | b) muut\\ |
- | 6. | + | 1. |
- | 7. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida // | + | 2. |
- | \\ | + | 3. Eveliina Vaittinen - Hessi-Iida // |
\\ | \\ | ||
**Luokka 7 - Valjakkotarkkuus +20cm**\\ | **Luokka 7 - Valjakkotarkkuus +20cm**\\ |