Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioViimeisin revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2019:29ilm [22/09/19 17:17:00] – heidi | kilpailut:2019:29ilm [27/09/19 09:51:48] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 8: | Rivi 8: | ||
\\ | \\ | ||
b) lapset**\\ | b) lapset**\\ | ||
- | 1. Mikaela Sinda - Dooris\\ | + | 1. Mikaela Sinda - Ismo\\ |
- | 2. Taika Luomanperä | + | 2. Nelli Virta - Kapu\\ |
- | 3. Vilma Vuorema | + | 3. Emma Niemi - Eemil \\ |
- | 4. Nelli Virta - Kapu\\ | + | 4. Vilma Vuorema |
5. Sohvi Mero -Mikki \\ | 5. Sohvi Mero -Mikki \\ | ||
- | 6. Minea Forsblom | + | 6. Priya yogaswaran |
- | 7. Priya yogaswaran | + | 7. Minea Forsblom |
- | 8. Hippu Kuisma- Hessi-Iida | + | 8. Kerttu Aalto -Eemil\\ |
- | 9. Sanni Rajala | + | 9. Mikaela Sinda -Paavo\\ |
10. Noora Virta - Kapu\\ | 10. Noora Virta - Kapu\\ | ||
- | 11. Veera Vuorema | + | 11. Venla Vaittinen |
- | 12. Mikaela Sinda -Paavo\\ | + | 12. Olivia Keski- Jyrä - A.S. Umberto (ori) UrHu\\ |
- | 13. Olivia Keski- Jyrä - A.S. Umberto (ori) Seura Urhu\\ | + | 13. Vilho Aalto -Eemil |
+ | 14. Veera Vuorema - Zolen\\ | ||
+ | 15. Hippu Kuisma- Kapu \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 2 - Ristikko tyyliarv**\\ | **Luokka 2 - Ristikko tyyliarv**\\ | ||
Rivi 27: | Rivi 29: | ||
2. Mikaela Sinda - Paavo\\ | 2. Mikaela Sinda - Paavo\\ | ||
3. Priya yogaswaran -Ada\\ | 3. Priya yogaswaran -Ada\\ | ||
- | 4. Olivia Keski- Jyrä - A.S. Umberto (ori) Seura Urhu\\ | + | 4. Olivia Keski- Jyrä - A.S. Umberto (ori) UrHu\\ |
5. Sohvi Mero -Mikki \\ | 5. Sohvi Mero -Mikki \\ | ||
6. Vilma Hoviniemi - Peltomäen Rilla\\ | 6. Vilma Hoviniemi - Peltomäen Rilla\\ | ||
7. Ilona Kallio - Manteli\\ | 7. Ilona Kallio - Manteli\\ | ||
- | 8. Justiina Anttila - Dunnaldur' | + | 8. Justiina Anttila - Dunnaldur' |
- | 9. Mikaela Sinda - Ismo\\\\ | + | 9. Iida Kärkkäinen - Nelli\\ |
+ | 10. Mikaela Sinda - Ismo\\\\ | ||
\\ | \\ | ||
**b) kokemattomat ratsukot**\\ | **b) kokemattomat ratsukot**\\ | ||
+ | 1. Anne Määttänen - Jameela\\ | ||
+ | 2. Anu Luomanperä - Dooris \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 3 - 40cm** , arv. 367.1\\ | **Luokka 3 - 40cm** , arv. 367.1\\ | ||
- | 1. Sofia Juurikivivi - Dunnaldur' | + | 1. Mikaela Sinda -Ismo\\ |
- | 2. Rosa Tefke -Bajartz\\ | + | 2. Sofia Juurikivivi - Dunnaldur' |
+ | 3. Rosa Tefke -Bajartz\\ | ||
+ | 4. Minne Nyman - Hessin Ritari\\ | ||
+ | 5. Juli Norha - Blackriver Gregory\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 4 - 60cm**, arv. 367.1\\ | **Luokka 4 - 60cm**, arv. 367.1\\ | ||
- | 1. Rosa Tefke -Bajartz\\ | + | 1. Juli Norha - Blackriver Gregory\\ |
+ | 2. Rosa Tefke -Bajartz\\ | ||
+ | 3. Minne Nyman - Hessin Ritari\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 5 - 75cm**, arv. 367.1 \\ | **Luokka 5 - 75cm**, arv. 367.1 \\ |