Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioViimeisin revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2019:29tulokset [29/09/19 09:33:17] – heidi | kilpailut:2019:29tulokset [29/09/19 11:57:52] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 7: | Rivi 7: | ||
b) lapset**\\ | b) lapset**\\ | ||
- | 1. Mikaela Sinda -Paavo 52,5+48 =103,5 p\\ | + | **1. Mikaela Sinda -Paavo 52,5+48 =100,5 p\\ |
2. Mikaela Sinda- Kapu 52, | 2. Mikaela Sinda- Kapu 52, | ||
3. Mikaela Sinda - Ismo 49+44=93 p\\ | 3. Mikaela Sinda - Ismo 49+44=93 p\\ | ||
4. Nelli Virta - Kapu 49, | 4. Nelli Virta - Kapu 49, | ||
- | 5. Noora Virta - Kapu 47, | + | 5. Noora Virta - Kapu 47, |
6. Olivia Keski- Jyrä - A.S. Umberto (ori) UrHu 46+ 43,5 =89,5 p\\ | 6. Olivia Keski- Jyrä - A.S. Umberto (ori) UrHu 46+ 43,5 =89,5 p\\ | ||
7. Emma Niemi - Eemil 48+40 =88 p \\ | 7. Emma Niemi - Eemil 48+40 =88 p \\ | ||
Rivi 28: | Rivi 28: | ||
**Luokka 2 - Ristikko tyyliarv n. 11.45**\\ | **Luokka 2 - Ristikko tyyliarv n. 11.45**\\ | ||
**a) lapset **\\ | **a) lapset **\\ | ||
- | 1. Mikaela Sinda - Paavo 50, | + | **1. Mikaela Sinda - Paavo 50, |
- | 2. Ilona Kallio - Manteli 48,5 + 44,5=93 p\\ | + | 2. Iida Kärkkäinen - Nelli 48+ 45,5=93,5 p \\ |
- | 3. Sohvi Mero -Mikki 50+42,5 =92,5 p \\ | + | 3. Ilona Kallio - Manteli 48,5 + 44,5=93 p\\ |
- | 6. Vilma Hoviniemi - Peltomäen Rilla 49, | + | 4. Sohvi Mero -Mikki 50+42,5 =92,5 p \\ |
- | 4. Olivia Keski- Jyrä - A.S. Umberto (ori) UrHu 44, | + | 4. Vilma Hoviniemi - Peltomäen Rilla 49, |
- | 1. Elviira Anttila - Dunnaldur`s 46,5+ 40,5=87 p\\ | + | 6. Mikaela Sinda - Ismo 48+43 =91 p\\ |
- | 3. Priya yogaswaran -Ada 45+41=86 p\\ | + | 7. Olivia Keski- Jyrä - A.S. Umberto (ori) UrHu 44, |
+ | 8. Justiina Anttila - Dunnaldur' | ||
+ | 9. Milja Blistanov - Ponikujan Moona 47+41=88 p\\ | ||
+ | 10. Lilja Korpikaivo - Zitasmats 47+41=88p\\ | ||
+ | 11. Elviira Anttila - Dunnaldur`s 46,5+ 40,5=87 p\\ | ||
+ | 12. Priya yogaswaran -Ada 45+41=86 p\\ | ||
+ | |||
- | 8. Justiina Anttila - Dunnaldur' | ||
- | 9. Iida Kärkkäinen - Nelli\\ | ||
- | 10. Mikaela Sinda - Ismo\\ | ||
- | 11. Milja Blistanov - Ponikujan Moona\\ | ||
- | 12. Lilja Korpikaivo - Zitasmats\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | **b) kokemattomat ratsukot**n 12.15\\ | + | **b) kokemattomat ratsukot**\\ |
- | 1. Anne Määttänen - Jameela\\ | + | 1. Anne Määttänen - Jameela |
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 3 - 40cm** , arv. 367.1 n 12.30\\ | + | **Luokka 3 - 40cm** , arv. 367.1 \\ |
- | 1. Mikaela Sinda -Ismo\\ | + | **1. Minne Nyman - Hessin Ritari 0 - 0 32,44 s\\ |
- | 2. Sofia Juurikivivi | + | 2. Rosa Tefke -Bajartz |
- | 3. Rosa Tefke -Bajartz\\ | + | 3. Sofia Juurikivivi |
- | 4. Minne Nyman - Hessin Ritari\\ | + | 4. Juli Norha - Blackriver Gregory |
- | 5. Juli Norha - Blackriver Gregory\\ | + | |
\\ | \\ | ||
**Luokka 4 - 60cm**, arv. 367.1\\ | **Luokka 4 - 60cm**, arv. 367.1\\ | ||
1. Juli Norha - Blackriver Gregory\\ | 1. Juli Norha - Blackriver Gregory\\ | ||
- | 2. Rosa Tefke -Bajartz\\ | + | 1. Rosa Tefke -Bajartz |
- | 3. Minne Nyman - Hessin Ritari\\ | + | 2. Minne Nyman - Hessin Ritari |
- | \\ | + | |
- | **Luokka 5 - 75cm**, arv. 367.1 \\ | + | |
\\ | \\ | ||
+ | |||