Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioViimeisin revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2020:0109ilm [28/08/20 21:05:09] – heidi | kilpailut:2020:0109ilm [31/08/20 09:44:36] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 9: | Rivi 9: | ||
2. Oona Riutta (2010) - Ponikujan Moona\\ | 2. Oona Riutta (2010) - Ponikujan Moona\\ | ||
3. Armi Töppärä (2015)- Hessi- Iida (KM)\\ | 3. Armi Töppärä (2015)- Hessi- Iida (KM)\\ | ||
- | 4. Milja Blistanov - Zitas Mats \\ | + | 4. Lilja Mäkelä (2012)-S.S.M Walkers Flashing Mr. Brooklynn UrHU (KM)\\ |
- | 5. Olivia Keski- Jyrä - A.S..Umberto VRS ( KM)\\ | + | 5. Milja Blistanov |
- | 6. Eleanoora Rouhiainen - Dooris\\ | + | 6. Olivia Keski- Jyrä - A.S.Umberto VRS ( KM)\\ |
- | 7. Rosa Töppärä (2014) - Hessi- Iida (KM)\\ | + | 7. Eleanoora Rouhiainen - Dooris\\ |
- | 8. Olga Penttilä (2009) - Zitas Mats\\ | + | 8. Rosa Töppärä (2014) - Hessi- Iida (KM)\\ |
+ | 9. Veera Mäkelä (2010)- Tuduur UrHU\\ | ||
+ | 10. Olga Penttilä (2009) - Zitas Mats\\ | ||
\\ | \\ | ||
Rivi 19: | Rivi 21: | ||
a) lapset \\ | a) lapset \\ | ||
samalla alle 12-v kunnanmestaruus ( 2008 ja aiemmin synt)\\ | samalla alle 12-v kunnanmestaruus ( 2008 ja aiemmin synt)\\ | ||
- | Minea Forsblom -Dooris (KM)\\ | + | 1. Olga Penttilä(2009) -Ponikujan Moona KM\\ |
- | Mikaela Sinda -Hessin Unikki (KM) \\ | + | 2. Veera Mäkelä (2010)- Tuduur UrHU (KM)\\ |
- | Olivia Keski- Jyrä - A.S..Umberto VRS ( KM)\\ | + | 3. |
+ | 4. | ||
+ | 5. Milja Blistanov (2008) - Zitas Mats (KM)\\ | ||
+ | 6. Lilja Mäkelä (2012) S.S.M Walkers Flashing Mr. Brooklynn UrHU\\ | ||
+ | 7. | ||
+ | 8. Aino Mäkelä (2008)- Zodina UrHu (KM)\\ | ||
+ | 9. Oona Riutta (2010) - Ponikujan Moona(KM)\\ | ||
+ | |||
+ | |||
\\ | \\ | ||
b) kokemattomat ratsukko\\ | b) kokemattomat ratsukko\\ | ||
- | Vilma Mahlamäki- E.V. Hurma\\ | + | 1. Vilma Mahlamäki- E.V. Hurma\\ |
+ | 2. Maija Maunuksela - Zitas Matas\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 3 - 40cm , arv. 367.1 **\\ | **Luokka 3 - 40cm , arv. 367.1 **\\ | ||
samalla 14-v ja alle kunnanmestaruus (2006 ja aiemmin synt\\ | samalla 14-v ja alle kunnanmestaruus (2006 ja aiemmin synt\\ | ||
- | Mikaela Sinda -Hessin Unikki | + | 1. Mikaela Sinda -Hessin Unikki |
- | \\ | + | 2. Vilma Ylitalo - Arra\\ |
- | + | 3. Vilma Mahlamäki - E.V. Hurma\\ | |
- | Vilma Ylitalo - Arra\\ | + | 4. Heidi Kraft-Zodina\\ |
- | + | 5. Maija Maunuksela - Zitas Matas\\ | |
- | Vilma Mahlamäki - E.V. Hurma\\ | + | 6. Satu Wink - Jameela\\ |
- | + | 7. Erica Knuutila - Vysaks Primavera\\ | |
- | Heidi Kraft-Zodina\\ | + | 8. |
- | + | 9. | |
- | Jenna Pietilä - Etoile F Roi\\ | + | 10. |
- | + | ||
- | Veera Toivola - Hessin Ritari \\ | + | |
- | Mikaela Sinda - Paavo ( KM)\\ | + | |
\\ | \\ | ||
**Luokka 4 - 60cm, arv. 367.1 **\\ | **Luokka 4 - 60cm, arv. 367.1 **\\ | ||
samalla junioreiden kunnanmestaruus 2002 ja aiemmin synt\\ | samalla junioreiden kunnanmestaruus 2002 ja aiemmin synt\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | Roosa Tefke (2005) -Bajartz KM\\ | + | |
- | Veera Toivola - Hessin Ritari \\ | + | 1. Sini Pokkinen - Vysaks Primavera\\ |
+ | 2. Satu Wink - Jameela\\ | ||
+ | 3. Roosa Tefke (2005) -Bajartz KM\\ | ||
+ | 4. | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 5 - 75cm,** arv. 367.1 \\ | **Luokka 5 - 75cm,** arv. 367.1 \\ | ||
Samalla senioreiden kunnanmestaruus\\ | Samalla senioreiden kunnanmestaruus\\ | ||
- | Nea Ilves- Prymos LemRS\\ | + | 1. Nea Ilves- Prymos LemRS\\ |
- | Nea Mickelsson-Azartas Lt Ox\\ | + | 2. Nea Mickelsson-Azartas Lt Ox( KM)\\ |
\\ | \\ | ||
**Luokka 6 - 90cm, arv. 367.1**\\ | **Luokka 6 - 90cm, arv. 367.1**\\ | ||
- | Nea Ilves- Prymos LemRS\\ | + | 1. Nea Ilves- Prymos LemRS\\ |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ |