Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2020:0109tulokset [01/09/20 16:19:43] – heidi | kilpailut:2020:0109tulokset [16/09/20 08:10:58] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 11: | Rivi 11: | ||
**ESTERATSASTUS | **ESTERATSASTUS | ||
- | 1. Milja Blistanov (2008) - Zitas Mats 0 - 0 53,07 s\\ | + | 1. Milja Blistanov (2008) -Zitas |
- | 2. Oona Riutta (2010) - Ponikujan Moona 0 - 0 vp 1.01,95 vp \\ | + | 2. Oona Riutta (2010) - Ponikujan Moona \\ |
- | 3. Olga Penttilä(2009) -Ponikujan Moona 0 - 0 vp 1.14,25 s\\ | + | 3. Olga Penttilä(2009) -Ponikujan Moona\\ |
4. Veera Mäkelä (2010)- Tuduur UrHU \\ | 4. Veera Mäkelä (2010)- Tuduur UrHU \\ | ||
\\ | \\ | ||
+ | |||
+ | **ESTERATSASTUS alle 14-v kunnanmestaruus**\\ | ||
+ | 1. Mikaela Sinda - Bajartz\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **ESTERATSASTUS juniorit 2020**\\ | ||
+ | 1. Rosa Tefke -Bajartz\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **ESTERATSASTUS seniorit 2020**\\ | ||
+ | 1. Nea Mickelsson - Azartas ox\\ | ||
+ | |||
**Luokka 1 - Puomiluokka tyyliarvostelu **avustaja sallittu\\ | **Luokka 1 - Puomiluokka tyyliarvostelu **avustaja sallittu\\ | ||
alle 8-v kunnanmestaruus (2012 ja aiemmin synt)\\ | alle 8-v kunnanmestaruus (2012 ja aiemmin synt)\\ | ||
Rivi 58: | Rivi 68: | ||
**Luokka 3 - 40cm , arv. 367.1 **\\ | **Luokka 3 - 40cm , arv. 367.1 **\\ | ||
samalla 14-v ja alle kunnanmestaruus (2006 ja aiemmin synt\\ | samalla 14-v ja alle kunnanmestaruus (2006 ja aiemmin synt\\ | ||
- | 1. Mikaela Sinda -Hessin Unikki | + | **1. Satu Wink - Jameela |
- | 2. Vilma Ylitalo | + | 2. Heidi Kraft-Zodina 0 0 vp 40,60 s\\ |
- | 3. Vilma Mahlamäki | + | 3. Jenna Pietilä |
- | 4. Heidi Kraft-Zodina\\ | + | 4. Mikaela Sinda -Hessin Unikki |
- | 5. Maija Maunuksela | + | 5. Veera Toivola |
- | 6. Satu Wink - Jameela\\ | + | 6. Vilma Mahlamäki |
- | 7. Erica Knuutila | + | 7. Vilma Ylitalo |
- | 8. Jenna Pietilä | + | 8. Erica Knuutila |
- | 9. | + | 9. |
- | 10. | + | 10. Maija Maunuksela |
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
\\ | \\ | ||
**Luokka 4 - 60cm, arv. 367.1 **\\ | **Luokka 4 - 60cm, arv. 367.1 **\\ | ||
samalla junioreiden kunnanmestaruus 2002 ja aiemmin synt\\ | samalla junioreiden kunnanmestaruus 2002 ja aiemmin synt\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | + | **1. Roosa Tefke (2005) | |
- | 1. Sini Pokkinen | + | 2. Veera Toivola |
- | 2. Satu Wink - Jameela\\ | + | 3. Satu Wink - Jameela 0 - 4 vp 40,42 s\\ |
- | 3. Roosa Tefke (2005) | + | 4. Sini Pokkinen |
- | 4. Veera Toivola | + | 5. Sini Pokkinen - Aamun Lumo kesk \\ |
- | 5. Sini Pokkinen - Aamun Lumo\\ | + | |
\\ | \\ | ||
**Luokka 5 - 75cm,** arv. 367.1 \\ | **Luokka 5 - 75cm,** arv. 367.1 \\ | ||
Samalla senioreiden kunnanmestaruus\\ | Samalla senioreiden kunnanmestaruus\\ | ||
- | 1. Nea Ilves- Prymos LemRS\\ | + | |
- | 2. Nea Mickelsson-Azartas Lt Ox( KM)\\ | + | **1. Nea Mickelsson-Azartas Lt Ox 0 0 vp 36,10 s**\\ |
- | 3. Sini Pokkinen -Etoile F Roy M\\ | + | 2. Sini Pokkinen -Etoile F Roy M 4 vp 42,75s\\ |
+ | 3. Nea Ilves- Prymos LemRS hyl\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 6 - 90cm, arv. 367.1**\\ | **Luokka 6 - 90cm, arv. 367.1**\\ | ||
- | 1. Nea Ilves- Prymos LemRS\\ | + | 1. Nea Ilves- Prymos LemRS hyl \\ |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ |