Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioViimeisin revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2020:0109tulokset [01/09/20 16:34:59] – heidi | kilpailut:2020:0109tulokset [01/09/20 17:24:06] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 16: | Rivi 16: | ||
4. Veera Mäkelä (2010)- Tuduur UrHU \\ | 4. Veera Mäkelä (2010)- Tuduur UrHU \\ | ||
\\ | \\ | ||
+ | |||
+ | **ESTERATSASTUS alle 14-v kunnanmestaruus**\\ | ||
+ | 1. Mikaela Sinda - Bajartz\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **ESTERATSASTUS juniorit 2020**\\ | ||
+ | 1. Rosa Tefke -Bajartz\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **ESTERATSASTUS seniorit 2020**\\ | ||
+ | 1. Nea Mickelsson - Azartas ox\\ | ||
+ | |||
**Luokka 1 - Puomiluokka tyyliarvostelu **avustaja sallittu\\ | **Luokka 1 - Puomiluokka tyyliarvostelu **avustaja sallittu\\ | ||
alle 8-v kunnanmestaruus (2012 ja aiemmin synt)\\ | alle 8-v kunnanmestaruus (2012 ja aiemmin synt)\\ | ||
Rivi 58: | Rivi 68: | ||
**Luokka 3 - 40cm , arv. 367.1 **\\ | **Luokka 3 - 40cm , arv. 367.1 **\\ | ||
samalla 14-v ja alle kunnanmestaruus (2006 ja aiemmin synt\\ | samalla 14-v ja alle kunnanmestaruus (2006 ja aiemmin synt\\ | ||
- | 1. Satu Wink - Jameela 0 - 0 vp 39,97\\ | + | **1. Satu Wink - Jameela 0 - 0 vp 39,97\\ |
2. Heidi Kraft-Zodina 0 0 vp 40,60 s\\ | 2. Heidi Kraft-Zodina 0 0 vp 40,60 s\\ | ||
- | 3. Jenna Pietilä - Etoile F Roi 0 - 0 42,15 s\\ | + | 3. Jenna Pietilä - Etoile F Roi 0 - 0 42,15 s**\\ |
4. Mikaela Sinda -Hessin Unikki | 4. Mikaela Sinda -Hessin Unikki | ||
- | 5. Vilma Mahlamäki - E.V. Hurma 0 - 0 vp 51,80 s\\ | + | 5. Veera Toivola - Hessin Ritari 0 - 0 vp 44,33s \\ |
- | 6. Vilma Ylitalo - Arra 4 vp 49,87 s\\ | + | 6. Vilma Mahlamäki - E.V. Hurma 0 - 0 vp 51,80 s\\ |
- | 7. Erica Knuutila - Vysaks Primavera 0 - 0 vp 1.19,98\\ | + | 7. Vilma Ylitalo - Arra 4 vp 49,87 s\\ |
+ | 8. Erica Knuutila - Vysaks Primavera 0 - 0 vp 1.19,98\\ | ||
+ | 9. Mikaela Sinda - Paavo 4 vp 46,59 s\\ | ||
+ | 10. Maija Maunuksela - Zitas Matas hyl\\ | ||
- | 8. Maija Maunuksela - Zitas Matas hyl\\ | ||
- | 9. Veera Toivola - Hessin Ritari \\ | ||
- | 10. Mikaela Sinda - Paavo ( KM)\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 4 - 60cm, arv. 367.1 **\\ | **Luokka 4 - 60cm, arv. 367.1 **\\ | ||
samalla junioreiden kunnanmestaruus 2002 ja aiemmin synt\\ | samalla junioreiden kunnanmestaruus 2002 ja aiemmin synt\\ | ||
\\ | \\ | ||
- | + | **1. Roosa Tefke (2005) | |
- | 1. Sini Pokkinen | + | 2. Veera Toivola |
- | 2. Satu Wink - Jameela\\ | + | 3. Satu Wink - Jameela 0 - 4 vp 40,42 s\\ |
- | 3. Roosa Tefke (2005) | + | 4. Sini Pokkinen |
- | 4. Veera Toivola | + | 5. Sini Pokkinen - Aamun Lumo kesk \\ |
- | 5. Sini Pokkinen - Aamun Lumo\\ | + | |
\\ | \\ | ||
**Luokka 5 - 75cm,** arv. 367.1 \\ | **Luokka 5 - 75cm,** arv. 367.1 \\ | ||
Samalla senioreiden kunnanmestaruus\\ | Samalla senioreiden kunnanmestaruus\\ | ||
- | 1. Nea Ilves- Prymos LemRS\\ | + | |
- | 2. Nea Mickelsson-Azartas Lt Ox( KM)\\ | + | **1. Nea Mickelsson-Azartas Lt Ox 0 0 vp 36,10 s**\\ |
- | 3. Sini Pokkinen -Etoile F Roy M\\ | + | 2. Sini Pokkinen -Etoile F Roy M 4 vp 42,75s\\ |
+ | 3. Nea Ilves- Prymos LemRS hyl\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 6 - 90cm, arv. 367.1**\\ | **Luokka 6 - 90cm, arv. 367.1**\\ | ||
- | 1. Nea Ilves- Prymos LemRS\\ | + | 1. Nea Ilves- Prymos LemRS hyl \\ |
\\ | \\ | ||
\\ | \\ |