Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioSeuraava revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2020:0606aikataukut [30/05/20 19:27:32] – heidi | kilpailut:2020:0606aikataukut [05/06/20 18:28:27] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 2: | Rivi 2: | ||
Hessi-talli, | Hessi-talli, | ||
- | Alustavia | + | Alustavia |
- | **Pe 5.6. klo 13 alk PITKÄN RADAN OHJELMIA** | + | **Pe 5.6. klo 17 alk PITKÄN RADAN OHJELMIA** |
**Luokka 1 Helppo C Tutustumisluokan kouluohjelma (2009)**, rata A\\ | **Luokka 1 Helppo C Tutustumisluokan kouluohjelma (2009)**, rata A\\ | ||
+ | 17.30\\ | ||
Anne Määttänen -Jameela\\ | Anne Määttänen -Jameela\\ | ||
Heidi Mäkinen / Tallitiimi - Rakemer\\ | Heidi Mäkinen / Tallitiimi - Rakemer\\ | ||
Rivi 14: | Rivi 15: | ||
**Luokka 2 Helppo B:4 2020, rata A**\\ | **Luokka 2 Helppo B:4 2020, rata A**\\ | ||
- | Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | + | 18.20\\ |
Satu Wink - My one and only\\ | Satu Wink - My one and only\\ | ||
Maija Rahja - Venlan Tuiske Horsy Team\\ | Maija Rahja - Venlan Tuiske Horsy Team\\ | ||
+ | Anne Määttänen - Pilven Komia\\ | ||
+ | |||
+ | 18.50\\ | ||
Anni Salokanto | Anni Salokanto | ||
Päivi Arvio - Hurmaava Oiva\\ | Päivi Arvio - Hurmaava Oiva\\ | ||
+ | Martta Elonheimo - Oikku\\ | ||
Anne Määttänen - Instruktor\\ | Anne Määttänen - Instruktor\\ | ||
Rivi 24: | Rivi 29: | ||
**Luokka 3 Helppo A:6 2020, rata A** | **Luokka 3 Helppo A:6 2020, rata A** | ||
- | Elisa Kurki-Suonio - Metsärannan Miina\\ | + | 19.30 |
+ | Elisa Kurki-Suonio - Metsärannan Miina\\ | ||
Satu Wink - Wääksyn Denise\\ | Satu Wink - Wääksyn Denise\\ | ||
- | **La 6.6. klo 11 alk LYHYENRADAN OHJELMIA** | + | **La 6.6. klo 10.30 LYHYENRADAN OHJELMIA** |
**Luokka 4 Hessi-tallin raviohjelma**\\ | **Luokka 4 Hessi-tallin raviohjelma**\\ | ||
+ | 10.30\\ | ||
a) lapset\\ | a) lapset\\ | ||
- | Mikaela Sinda -Bajarz\\ | + | 1. Mikaela Sinda - Hessin Myrsky\\ |
- | Veera Mäkelä - Solomonas UrHu\\ | + | 2.Veera Mäkelä - Solomonas UrHu\\ |
- | Sohvi Heikkinen- Anjalan Rosmariini\\ | + | 3.Sohvi Heikkinen- Anjalan Rosmariini\\ |
- | Vilma Mahlamäki - Tähti-Pinja\\ | + | 4. Vilma Mahlamäki - Tähti-Pinja\\ |
- | + | 5. Aino Mäkelä -Hapsu\\ | |
- | Aino Mäkelä -Hapsu\\ | + | 6. Mikaela Sinda -Bajartz\\ |
- | + | 7. Amanda Pesonen - Jekun Jesse\\ | |
- | B) **avoin kokemattomille ratsukoille**\\ | + | |
- | + | ||
- | Anne Määttänen | + | |
- | Amanda Pesonen - Jekun Jesse\\ | + | |
\\ | \\ | ||
**Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\ | **Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\ | ||
- | Iida Huhtala - Hope ex Hispania\\ | + | 11.40 \\ |
+ | Anne Määttänen. - Hessin Unikki\\ | ||
+ | Iida Huhtala - Trevor\\ | ||
Jenna Pietilä - Aamu-Säde\\ | Jenna Pietilä - Aamu-Säde\\ | ||
Veera Toivola - Hessin Ritari \\ | Veera Toivola - Hessin Ritari \\ | ||
Anne Määttänen -Jameela\\ | Anne Määttänen -Jameela\\ | ||
Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi \\ | Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi \\ | ||
- | Talvikki Järvinen - Dancer T\\ | + | 12.45\\ |
Vilma Ylitalo - Larkhill' | Vilma Ylitalo - Larkhill' | ||
Erica Knuutila -Vysaks Primavera\\ | Erica Knuutila -Vysaks Primavera\\ | ||
Rivi 59: | Rivi 63: | ||
**Luokka 6 Helppo B:0**\\ | **Luokka 6 Helppo B:0**\\ | ||
+ | 13.40\\ | ||
Anne Määttänen -Sibiili\\ | Anne Määttänen -Sibiili\\ | ||
Eveliina Koivula - Trevor\\ | Eveliina Koivula - Trevor\\ | ||
Talvikki Järvinen - Dancer T\\ | Talvikki Järvinen - Dancer T\\ | ||
Anni Salokanto | Anni Salokanto | ||
+ | Nea Wälläri- Maylie Samswn\\ | ||
+ | |||
+ | 14.20\\ | ||
Anna Savolainen - Roleksa\\ | Anna Savolainen - Roleksa\\ | ||
Anni Louhoskari - Sandra\\ | Anni Louhoskari - Sandra\\ | ||
Riikka Kössi - Roleksa, LoimURa\\ | Riikka Kössi - Roleksa, LoimURa\\ | ||
- | Camilla Christiansen - SG Frizantiq \\ | ||
Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | ||
**Luokka 7 Helppo A:1**\\ | **Luokka 7 Helppo A:1**\\ | ||
+ | 15.00\\ | ||
Kristiina Keski-Jyrä -Retu Huana\\ | Kristiina Keski-Jyrä -Retu Huana\\ | ||
+ | Camilla Christiansen - SG Frizantiq \\ | ||
+ | Talvikki Järvinen - Dancer T\\ | ||
Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | ||
+ | KLO 17.30 ALOITETAAN ESTEET |