Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioSeuraava revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2020:0606tulokset [06/06/20 08:52:23] – heidi | kilpailut:2020:0606tulokset [06/06/20 17:30:57] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 41: | Rivi 41: | ||
10.30\\ | 10.30\\ | ||
1. Amanda Pesonen - Jekun Jesse 148 p 70,476%\\ | 1. Amanda Pesonen - Jekun Jesse 148 p 70,476%\\ | ||
- | 2. Mikaela Sinda - Hessin Myrsky | + | 2. Mikaela Sinda - Hessin Myrsky 144,5 p 68,809%\\ |
3. Aino Mäkelä -Hapsu 138,5 p 65,952%\\ | 3. Aino Mäkelä -Hapsu 138,5 p 65,952%\\ | ||
4. Veera Mäkelä - Solomonas UrHu 137,5 p 65,476%\\ | 4. Veera Mäkelä - Solomonas UrHu 137,5 p 65,476%\\ | ||
Rivi 51: | Rivi 51: | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\ | **Luokka 5 Helppo C E.B. Special 2015**\\ | ||
- | 11.40\\ | + | 1. Veera Toivola |
- | 1. Anne Määttänen | + | 2. Vilma Ylitalo |
- | 2. Iida Huhtala | + | 3. Anni Louhoskari |
- | 3. Jenna Pietilä | + | 3. Elina Pajari |
- | 4. Veera Toivola | + | 3. Iida Huhtala |
- | 5. Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi \\ | + | 6. Heidi Mäkinen - Rakemer Tallitiimi |
- | 6. Anne Määttänen -Jameela \\ | + | 7. Anne Määttänen -Jameela |
- | 12.45\\ | + | 8. Anne Määttänen -Hessin Unikki 135,5 p 61,591%\\ |
- | 7. Vilma Ylitalo | + | 9. Jenna Pietilä |
- | 8. Erica Knuutila -Vysaks Primavera\\ | + | 10. Erica Knuutila -Vysaks Primavera |
- | 9. Anni Louhoskari -Sandra \\ | + | |
- | 10. Elina Pajari - Bajarz | + | |
- | **Luokka 6 Helppo B:0**\\ | ||
- | 13.40\\ | ||
- | 1. Anne Määttänen -Sibiili\\ | ||
- | 2. Eveliina Koivula - Trevor\\ | ||
- | 3. Talvikki Järvinen - Dancer T\\ | ||
- | 4. Anni Salokanto | ||
- | 5. Nea Wälläri- Maylie Samswn\\ | ||
- | 14.20\\ | + | **Luokka 6 Helppo B:0**\\ |
- | 6. Anna Savolainen | + | 1. Talvikki Järvinen - Dancer T 171,5p 68,600%\\ |
- | 7. Anni Louhoskari - Sandra\\ | + | 2. Nea Wälläri- Maylie Samswn 167p 66,800%\\ |
- | 8. Riikka Kössi | + | 3. Anne Määttänen - Pilven Komia 160p 64,000%\\ |
- | 9. Anne Määttänen | + | 4. Anne Määttänen -Sibiili 153p 61,200%\\ |
+ | 5. Anni Salokanto | ||
+ | 6. Anni Louhoskari - Sandra | ||
+ | 7. | ||
+ | 8. Anna Savolainen - Roleksa 145 p 58,000% | ||
+ | 9. Riikka Kössi | ||
**Luokka 7 Helppo A:1**\\ | **Luokka 7 Helppo A:1**\\ | ||
- | 15.00\\ | ||
- | 1. Kristiina Keski-Jyrä -Retu Huana\\ | ||
- | 2. Camilla Christiansen - SG Frizantiq \\ | ||
- | 3. Talvikki Järvinen - Dancer T\\ | ||
- | 4. Anne Määttänen - Pilven Komia \\ | ||
- | Kouluaidat pois kaikki mahd kädet +radan rakennus | + | 1. Talvikki Järvinen - Dancer T 174,5 p 67,115%\\ |
+ | 2. Anne Määttänen - Pilven Komia 165 p 63,462%\\ | ||
+ | 3. Kristiina Keski-Jyrä -Retu Huana 153,5 p 59,038%\\ | ||
+ | 4. Camilla Christiansen - SG Frizantiq 140,79p 54,151%\\ | ||
- | KLO 17.30 ALOITETAAN ESTEET |