Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioSeuraava revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2020:0706aikataulut [31/05/20 15:52:16] – heidi | kilpailut:2020:0706aikataulut [05/06/20 20:26:28] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
**Tervetuloa Esteratsastuksen kilpailuharjoituksiin Hessi-tallille Urjalaan** | **Tervetuloa Esteratsastuksen kilpailuharjoituksiin Hessi-tallille Urjalaan** | ||
- | **La 6.6. klo 17 alk ** | + | Alusta lähtölista v 5.6. Klo 22 |
+ | |||
+ | **La 6.6. klo 17.30 ** | ||
**Luokka 11 30 cm 367.1**\\ | **Luokka 11 30 cm 367.1**\\ | ||
- | Mikaela Sinda -Hessin Unikki\\ | + | 1. Mikaela Sinda -Hessin Unikki\\ |
- | Lilja Korpikaivo - Silent`s Black Queen \\ | + | 2. Lilja Korpikaivo - Silent`s Black Queen \\ |
- | Erica Knuutila -Vysaks Primavera\\ | + | 3. Erica Knuutila -Vysaks Primavera\\ |
**Luokka 12 50 cm 367.1**\\ | **Luokka 12 50 cm 367.1**\\ | ||
- | Veera Toivola -Hessin Ritari\\ | + | 1. Veera Toivola -Hessin Ritari\\ |
- | Rosa Tefke -Bajarz\\ | + | 2. Rosa Tefke -Bajarz\\ |
- | Nea Michelsson -Azartas lt ox\\ | + | 3. Nea Michelsson -Azartas lt ox\\ |
\\ | \\ | ||
**Luokka 13 70 cm 367.1**\\ | **Luokka 13 70 cm 367.1**\\ | ||
- | + | 1. Vilma Ylitalo - Larkhill' | |
- | Vilma Ylitalo - Larkhill' | + | 2. Anni Salokanto |
- | Anni Salokanto | + | |
**Luokka 14 90 cm 367.1**\\ | **Luokka 14 90 cm 367.1**\\ | ||
- | Eveliina Koivula - Trevor\\ | + | 1. Eveliina Koivula - Trevor\\ |
- | **Luokka 15 100 cm 367.1**\\ | ||
**SU 7.6. klo 10 alk** | **SU 7.6. klo 10 alk** | ||
- | **Luokka 16 Puomiluokka**\\ | + | **Luokka 16 Puomiluokka |
- | Veera Mäkelä - Solomonas UrHu\\ | + | 10\\ |
- | Olivia Keski-Jyrä -A.S. Umberto\\ | + | 1. Veera Mäkelä - Solomonas UrHu\\ |
- | Sohvi Heikkinen- Anjalan Rosmariini\\ | + | 2. Mikaela Sinda - Hessin Myrsky \\ |
- | Erica Knuuttila - Vysaks Primavera\\ | + | 3. Sinna Viitanen - Ponikujan Moona\\ |
- | Vilma Mahlamäki - Tähti-Pinja\\ | + | 4. Olivia Keski-Jyrä -A.S. Umberto\\ |
- | Lilja Mäkelä - Solomonas UrHu\\ | + | 5. Sohvi Heikkinen- Anjalan Rosmariini\\ |
+ | 6. Milja Bistanov - Zitas Mats | ||
+ | 7. Erica Knuuttila - Vysaks Primavera\\ | ||
+ | 8. Mira Järvinen - Loimihaan Voima - TRS\\ | ||
+ | 9. Vilma Mahlamäki - Tähti-Pinja\\ | ||
+ | 10. Lilja Mäkelä - Solomonas UrHu\\ | ||
+ | 11. Oona Riutta -Ponikujan Moona\\ | ||
**Luokka 17 40 cm 367.1**\\ | **Luokka 17 40 cm 367.1**\\ | ||
- | + | n 11\\ | |
- | Satu Wink - Hessin Unikki\\ | + | 1. Satu Wink - Hessin Unikki\\ |
- | Veera Toivola - Hessin Ritari\\ | + | 2. Veera Toivola - Hessin Ritari\\ |
- | Kristiina Keski-Jyrä/ | + | 3. Kristiina Keski-Jyrä/ |
- | Janette Sinkkonen - Cinder' | + | 4. Janette Sinkkonen - Cinder' |
- | Erica Knuutila - Larkhill' | + | 5. Erica Knuutila - Larkhill' |
- | Vilma Mahlamäki - Tähti-Pinja\\ | + | 6. Vilma Mahlamäki - Tähti-Pinja\\ |
- | Olivia Keski-Jyrä -A.S. Umberto\\ | + | 7. Mira Järvinen - Loimihaan Voima - TRS\\ |
- | Satu Wink -Eela\\ | + | 8. Olivia Keski-Jyrä -A.S. Umberto\\ |
+ | 9. Mikaela Sinda -Paavo\\ | ||
+ | 10. Satu Wink -Eela\\ | ||
\\ | \\ | ||
+ | n 11.45 | ||
**Luokka 18 60 cm 367.1**\\ | **Luokka 18 60 cm 367.1**\\ | ||
- | Satu Wink - Hessin Unikki\\ | + | 1. Satu Wink - Hessin Unikki\\ |
- | Venla Mäki - Paatelan Sipruuna\\ | + | 2. Venla Mäki - Paatelan Sipruuna\\ |
- | Nea Ilves -Prymos\\ | + | 3. Nea Ilves -Prymos\\ |
- | Kristiina Keski-Jyrä/ | + | 4. Kristiina Keski-Jyrä/ |
- | Janette Sinkkonen - Cinder' | + | 5. Janette Sinkkonen - Cinder' |
- | Rosa Tefke - Paavo \\ | + | 6. Rosa Tefke - Paavo \\ |
- | Anni Salokanto | + | 7. Anni Salokanto |
- | Noora Peräkivi - Hessin Odessa\\ | + | 8. Noora Peräkivi - Hessin Odessa\\ |
- | Satu Wink -Eela \\ | + | 9. Satu Wink -Eela \\ |
\\ | \\ | ||
**Luokka 19 80 cm 367.1**\\ | **Luokka 19 80 cm 367.1**\\ | ||
- | Satu Wink - Bajarz \\ | + | n 12.30\\ |
- | Nea Ilves -Prymos\\ | + | 1. Satu Wink - Bajarz \\ |
- | Noora Peräkivi - Hessin Odessa\\ | + | 2. Nea Ilves -Prymos\\ |
- | Riikka Kössi - Roleksi LoimURa\\ | + | 3. Noora Peräkivi - Hessin Odessa\\ |
- | Anni Salokanto | + | 4. Riikka Kössi - Roleksi LoimURa\\ |
- | Hilja Viertola -Favorite Diamond VRS\\ | + | 5. Anni Salokanto |
- | Jenna Pietilä -Aamu-Säde\\ | + | 6. Hilja Viertola -Favorite Diamond VRS\\ |
- | Anna Savolainen - Trevor\\ | + | 7. Jenna Pietilä -Aamu-Säde\\ |
- | Venla Mäki - Paatelan Sipruuna\\ | + | 8. Anna Savolainen - Trevor\\ |
- | Satu Wink - Hessin Ritari \\ | + | 9. Venla Mäki - Paatelan Sipruuna\\ |
+ | 10.Satu Wink - Hessin Ritari \\ | ||
**Luokka 20 100 cm 367.1**\\ | **Luokka 20 100 cm 367.1**\\ | ||
- | Satu Wink - My one and only\\ | + | n 13.20\\ |
- | Janika Lönnroth -Rising Sun\\ | + | 1. Satu Wink - My one and only\\ |
- | Hilja Viertola -Favorite Diamond VRS\\ | + | 2. Janika Lönnroth -Rising Sun\\ |
- | Sanna Hyytiäinen - Escudo Rojo\\ | + | 3. Hilja Viertola -Favorite Diamond VRS\\ |
- | Satu Wink - Wääksyn Denise\\ | + | 4. Sanna Hyytiäinen - Escudo Rojo\\ |
+ | 5. Satu Wink - Wääksyn Denise\\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 21 110 cm 367.1**\\ | **Luokka 21 110 cm 367.1**\\ | ||
- | Satu Wink - Wääksyn Denise\\ | + | 1. Satu Wink - Wääksyn Denise\\ |
- | + | 2. Sanna Hyytiäinen - Escudo Rojo\\ | |
- | Sanna Hyytiäinen - Escudo Rojo\\ | + | 3. Janika Lönnroth -Rising Sun\\ |
- | Janika Lönnroth -Rising Sun\\ | + | |