Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2021:1008tulokset [10/08/21 14:16:20] – heidi | kilpailut:2021:1008tulokset [10/08/21 19:16:07] (nykyinen) – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
**Ti 10.8. klo 17 samalla Urjalan kunnanmestaruudet/ | **Ti 10.8. klo 17 samalla Urjalan kunnanmestaruudet/ | ||
+ | |||
+ | **Senioreiden kunnanmestaruus 2021 / | ||
+ | 1. Mari Saari -Kivisto -Savelan Hemuli \\ | ||
+ | 2. Anne Määttänen -Jameela \\ | ||
+ | |||
+ | **Junioreiden kunnanmestaruus**\\ | ||
+ | 1. Lilja Korpikaivo - Erins Hope \\ | ||
+ | 2. Mikaela Sinda -Blackie \\ | ||
+ | 3. Aino Mäkelä - Puszcza Ponysport \\ | ||
+ | |||
+ | **Minien kunnanmestaruus 2021 kouluratsastus**\\ | ||
+ | 1. Veera Mäkelä - Solomonas LT\\ | ||
+ | |||
**Luokka 1 Hessi-tallin raviohjelma 2021** (samalla Minien kunnanmestaruus) | **Luokka 1 Hessi-tallin raviohjelma 2021** (samalla Minien kunnanmestaruus) | ||
- | 17\\ | + | \\ |
- | 1. Aino Mäkelä - Puszcza Ponysport UrHu 114p 67,05% \\ | + | **1. Aino Mäkelä - Puszcza Ponysport UrHu 114p 67,05% \\ |
- | 2. Veera Mäkelä - Solomonas LT UrHu 103,5p 60,88%\\ | + | 2. Nea Michelsson - Al Namar ox 109,5p 64, |
+ | 3. Heidi Kraft (UrHu) - Solomonas lt 107,5p 63,23%\\ | ||
+ | 4. Veera Mäkelä - Solomonas LT UrHu 103,5p 60,88%\\ | ||
- | 3. Nea Michelsson - Al Namar ox\\ | ||
- | 4. Heidi Kraft (UrHu) - Solomonas lt\\ | ||
**Luokka 2 Helppo C, E.B.Special** (samalla Junioreiden kunnanmestaruus)\\ | **Luokka 2 Helppo C, E.B.Special** (samalla Junioreiden kunnanmestaruus)\\ | ||
- | 17.40\\ | + | **1. Julia Pasti -Dysette 152p 72,38%\\ |
- | 1. Aino Mäkelä | + | 2. Minna Kostiainen - Avialis LT ox 149p 70,95%\\ |
- | 2. Minna Kostiainen - Avialis LT ox\\ | + | 3. Lilja Korpikaivo |
- | 3. Ilona Kallio | + | 4. Anne Määttänen |
- | 4. | + | 5. Mikaela Sinda -Blackie VCF 139% 66,19%\\ |
- | 5. Lilja Korpikaivo | + | 6. Aino Mäkelä |
- | 6. Julia Pasti -Dysette | + | 7. Ilona Kallio |
- | 7. Anne Määttänen | + | |
\\ | \\ | ||
**Luokka 3 K.N.Special**\\ | **Luokka 3 K.N.Special**\\ | ||
- | 18.30\\ | + | **1. Julia Pasti -Dysette 171,5p 68, |
- | 1. Anne Määttänen | + | 2. Anne Määttänen |
- | 2. Julia Pasti -Dysette\\ | + | 3. Mikaela Sinda -Blackie VCF 159p 63,60%\\ |
- | 3. Mikaela Sinda -Blackie VCF\\ | + | 4. Anne Määttänen - Hessin Unikki UrHu 158,5p 63,40%\\ |
- | 4. Lilja Korpikaivo - Erins Hope UrHU \\ | + | 4. Lilja Korpikaivo - Erins Hope UrHu 158,5p 63, |
- | 5. Anne Määttänen - Jameela\\ | + | |
\\ | \\ | ||
**Luokka 4 Helppo A:10** (samalla Senioreiden kunnanmestaruus)\\ | **Luokka 4 Helppo A:10** (samalla Senioreiden kunnanmestaruus)\\ | ||
- | 19.15\\ | + | **1. Mari Saari -Kivisto -Savelan Hemuli YR 168,5p 67,40%**\\ |
- | 1. Milja Kortelainen - Wiking MekaRat\\ | + | 2. Milja Kortelainen - Wiking MekaRat |
- | 2. Anne Määttänen -Jameela | + | 3. Anne Määttänen -Jameela |
- | 3. Mari Saari -Koivisto -Savelan Hemuli YR\\ | + |