Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioViimeisin revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2021:1008tulokset [10/08/21 19:14:17] – heidi | kilpailut:2021:1008tulokset [10/08/21 19:15:44] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 18: | Rivi 18: | ||
**Luokka 1 Hessi-tallin raviohjelma 2021** (samalla Minien kunnanmestaruus) | **Luokka 1 Hessi-tallin raviohjelma 2021** (samalla Minien kunnanmestaruus) | ||
\\ | \\ | ||
- | 1. Aino Mäkelä - Puszcza Ponysport UrHu 114p 67,05% \\ | + | **1. Aino Mäkelä - Puszcza Ponysport UrHu 114p 67,05% \\ |
- | 2. Nea Michelsson - Al Namar ox 109,5p 64,41%\\ | + | 2. Nea Michelsson - Al Namar ox 109,5p 64,41%**\\ |
3. Heidi Kraft (UrHu) - Solomonas lt 107,5p 63,23%\\ | 3. Heidi Kraft (UrHu) - Solomonas lt 107,5p 63,23%\\ | ||
4. Veera Mäkelä - Solomonas LT UrHu 103,5p 60,88%\\ | 4. Veera Mäkelä - Solomonas LT UrHu 103,5p 60,88%\\ | ||
Rivi 27: | Rivi 27: | ||
**Luokka 2 Helppo C, E.B.Special** (samalla Junioreiden kunnanmestaruus)\\ | **Luokka 2 Helppo C, E.B.Special** (samalla Junioreiden kunnanmestaruus)\\ | ||
17.40\\ | 17.40\\ | ||
- | 1. Julia Pasti -Dysette 152p 72,38%\\ | + | **1. Julia Pasti -Dysette 152p 72,38%\\ |
2. Minna Kostiainen - Avialis LT ox 149p 70,95%\\ | 2. Minna Kostiainen - Avialis LT ox 149p 70,95%\\ | ||
- | 3. Lilja Korpikaivo - Erins Hope UrHU 144,5p 68,8 %\\ | + | 3. Lilja Korpikaivo - Erins Hope UrHU 144,5p 68,8 %**\\ |
4. Anne Määttänen - Hessin Unikki 141p 67,14%\\ | 4. Anne Määttänen - Hessin Unikki 141p 67,14%\\ | ||
5. Mikaela Sinda -Blackie VCF 139% 66,19%\\ | 5. Mikaela Sinda -Blackie VCF 139% 66,19%\\ | ||
Rivi 38: | Rivi 38: | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 3 K.N.Special**\\ | **Luokka 3 K.N.Special**\\ | ||
- | \\ | ||
**1. Julia Pasti -Dysette 171,5p 68,60% \\ | **1. Julia Pasti -Dysette 171,5p 68,60% \\ | ||
2. Anne Määttänen - Jameela 162p 64,80%**\\ | 2. Anne Määttänen - Jameela 162p 64,80%**\\ | ||
Rivi 44: | Rivi 43: | ||
4. Anne Määttänen - Hessin Unikki UrHu 158,5p 63,40%\\ | 4. Anne Määttänen - Hessin Unikki UrHu 158,5p 63,40%\\ | ||
4. Lilja Korpikaivo - Erins Hope UrHu 158,5p 63,40% \\ | 4. Lilja Korpikaivo - Erins Hope UrHu 158,5p 63,40% \\ | ||
- | |||
\\ | \\ | ||
**Luokka 4 Helppo A:10** (samalla Senioreiden kunnanmestaruus)\\ | **Luokka 4 Helppo A:10** (samalla Senioreiden kunnanmestaruus)\\ | ||
- | \\ | ||
**1. Mari Saari -Kivisto -Savelan Hemuli YR 168,5p 67,40%**\\ | **1. Mari Saari -Kivisto -Savelan Hemuli YR 168,5p 67,40%**\\ | ||
2. Milja Kortelainen - Wiking MekaRat | 2. Milja Kortelainen - Wiking MekaRat | ||
3. Anne Määttänen -Jameela 150,5 60,20%\\ | 3. Anne Määttänen -Jameela 150,5 60,20%\\ | ||