Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioSeuraava revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2021:2507tulokset [25/07/21 07:14:54] – heidi | kilpailut:2021:2507tulokset [25/07/21 09:11:21] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
===== VALJAKKOAJON COMBIKISA ===== | ===== VALJAKKOAJON COMBIKISA ===== | ||
- | Harjoituskilpailu Su 25.7.2021\\ | ||
- | Lähtölista alustava v 20.7. klo 22===== | ||
- | Klo 10 alk\\ | + | |
\\ | \\ | ||
Luokka 1 **Prix de Ideal Harness **, Avoin juniori kuskeille poneilla - alaikäraja 12-v\\ | Luokka 1 **Prix de Ideal Harness **, Avoin juniori kuskeille poneilla - alaikäraja 12-v\\ | ||
Rivi 10: | Rivi 8: | ||
Luokka 3 **Prix de Pavo-Suomi **, Avoin seniorikuskeille hevosella\\ | Luokka 3 **Prix de Pavo-Suomi **, Avoin seniorikuskeille hevosella\\ | ||
\\ | \\ | ||
+ | ** LUOKKA 1**\\ | ||
+ | 1. Mikaela Sinda /Laura Valerius - Blackie 4.15 (20+3vp) \\ | ||
+ | 1. Aino Ahopelto/ Päivi Kvist - Coneridge Harmony 1538 SH 3.44 (0vp)\\ | ||
- | 1. (LK1) 165 cm Mikaela Sinda /Laura Valerius | + | hyl. Jarkko Mäkinen/ Päivi Kvist -Sprinfield Isabel 4.48 (60vp, |
- | 1. (LK2) 155 cm Jenniina Sillanaukee/ | + | |
+ | **LUOKKA 2**\\ | ||
+ | |||
+ | 1. Katariina Tenhunen/ Elina Mielityinen - He’las Bella KARA 2.39 0vp\\ | ||
+ | 2. (LK2) 155 cm Jenniina Sillanaukee/ Kaisa Malinen Metty’s Chera UrHu 2.42 (0vp)\\ | ||
+ | 3. Taru Pentikäinen /Eppu Kaistila | ||
+ | 4. Anna Vilkko/ Rosa Starnder - Tallbos Cornelia & Tallbos Gameboy 3.11 (0vp)\\ | ||
+ | 5. Leena Kosonen/ Sara Ylinärä- A. S. Yuno 3.16 (0vp)\\ | ||
+ | 6. Terhi Lehtonen/ | ||
+ | 7. Mirva Wiik / Venla Wiik -Koivupellon Elle 3.31 0vp\\ | ||
+ | 8. Eveliina Koivula/ Vilma Ylitalo - Kiaze 3.16 (3vp) \\ | ||
+ | 9. Jenny Knuutila / Vilma Ylitalo - Doortje 3.27 (6vp)\\ | ||
+ | 10. Jenniina Sillanaukee/ | ||
+ | 11. Päivi Kvist/ Jarkko Mäkinen -Hyrtölän Hurma 3.04 (20vp)\\ | ||
+ | |||
+ | **LUOKKA 3**\\ | ||
+ | 1. Jarmo Tauriainen / Bettina Skogberg - King & Kornet FCDC 2.52 (6vp) \\ | ||
- | 3. (LK2) 155 cm Eveliina Koivula/ Vilma Ylitalo - Kiaze \\ | ||
- | 4. (LK3) 155 cm Jarmo Tauriainen / Bettina Skogberg - King & Kornet FCDC 125 cm \\ | ||
- | 5. (LK2) 155 cm Katariina Tenhunen/ Elina Mielityinen - He’las Bella KARA 125 cm\\ | ||
- | 6. (LK2) 155 cm Anna Vilkko/ Rosa Starnder - Tallbos Cornelia & Tallbos Gameboy 125 cm\\ | ||
- | \\ | ||
- | 10.45\\ | ||
- | 7. (LK1) 150 cm Jarkko Mäkinen/ Päivi Kvist -Sprinfield Isabel 110 cm\\ | ||
- | 8. (LK1) 150 cm Aino Ahopelto/ Päivi Kvist - Coneridge Harmony 1538 SH 110 cm\\ | ||
- | 9. (LK2) 150 cm Sirkka-Helén Nyman - Hessin Myrsky 120 cm\\ | ||
- | 10. (LK2) 140 cm Terhi Lehtonen/ | ||
- | 11. (LK2) 140 cm Mirva Wiik / Venla Wiik -Koivupellon Elle 110 cm\\ | ||
- | 12. (LK2) 140 cm Taru Pentikäinen /Eppu Kaistila - Not at all lu art 110 cm\\ | ||
- | 13. (LK2) 140 cm Leena Kosonen/ Sara Ylinärä- A. S. Yuno 110 cm\\ | ||
- | 14. (LK2) 140 cm Päivi Kvist/ Jarkko Mäkinen -Hyrtölän Hurma 110 cm\\ | ||
- | \\ | ||
- | Palkintojenjako luokka 1 Juniorit poneilla\\ | ||
- | klo 12\\ | ||
- | 15. (LK2) 155 cm Jenny Knuutila / Vilma Ylitalo Doortje 125 cm\\ | ||
- | 16. (LK2) 155 cm Jenniina Sillanaukee/ | ||
- | 17. (LK3) 155 cm Matti Lahtinen/ Tomas Lahtinen - Shea’s Quinlan 125 cm\\ | ||
- | 18. (LK3) 155 cm Piia Varttinen /Pasi Lundelin -Kankalon Ilona 125 cm \\ | ||
19. (LK3) 155 cm Oona Tikkaoja/ Taina Riekkinen -Metsärinteen Valo UrHu 125 cm\\ | 19. (LK3) 155 cm Oona Tikkaoja/ Taina Riekkinen -Metsärinteen Valo UrHu 125 cm\\ | ||
20. (LK3) 155 cm Jarmo Tauriainen/ | 20. (LK3) 155 cm Jarmo Tauriainen/ |