Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisioViimeisin revisioBoth sides next revision | ||
kilpailut:2021:2908tulokset [31/08/21 15:43:46] – heidi | kilpailut:2021:2908tulokset [31/08/21 18:34:24] – heidi | ||
---|---|---|---|
Rivi 11: | Rivi 11: | ||
2. Veera Mäkelä - Vanhamäen Miina Urhu 47p** \\ | 2. Veera Mäkelä - Vanhamäen Miina Urhu 47p** \\ | ||
3. Helmi Mattsson - A.S. Adannaya VRS 46p\\ | 3. Helmi Mattsson - A.S. Adannaya VRS 46p\\ | ||
- | 4. Armi Töppärä - Maxims Hyazints TaiRat | + | 4. Armi Töppärä - Maxims Hyazints TaiRat 45p\\ |
5. Sanni Saarinen - Instruktor Urhu 44p\\ | 5. Sanni Saarinen - Instruktor Urhu 44p\\ | ||
6. Rosa Töppärä - Maxims Hyazints TaiRat44p\\ | 6. Rosa Töppärä - Maxims Hyazints TaiRat44p\\ | ||
- | 7. Lilja Mäkelä - Hurukka UrhU + minimestaruus | + | 7. Lilja Mäkelä - Hurukka UrhU 42p\\ |
**Urjalan Hevosurheilijoiden Minimestaruus**\\ | **Urjalan Hevosurheilijoiden Minimestaruus**\\ | ||
Rivi 43: | Rivi 43: | ||
**Urjalan Hevosurheilijat Juniorimestaruus**\\ | **Urjalan Hevosurheilijat Juniorimestaruus**\\ | ||
- | 1. Ilona Kallio - Puksis UrHu 0,59,63 0-0\\ | + | 1. Ilona Kallio - Puksis UrHu \\ |
- | 2. Lidian Saadetdin - Kalevan Gonstantinus UrHu 1.02,02 0-0\\ | + | 2. Lidian Saadetdin - Kalevan Gonstantinus UrHu \\ |
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 4 - 50 cm** 367.1 A2/A2 (16€)\\ | + | **Luokka 4 - 50 cm** 367.1 A2/A2 \\ |
- | n. klo 18.45 \\ | + | **1. Josefiina Kallio - Larkhill' |
- | 1. Aino Mäkelä - Hurukka Urhu\\ | + | 2. Aino Mäkelä - Hurukka Urhu 0.50,75 4-** \\ |
- | 2. Milja Ylitalo - Over Be's Glory Bianca | + | 3. Milja Ylitalo - Over Be's Glory Bianca |
- | 3. Josefiina Kallio | + | 4. Emilia Hyvönen - Roleksa |
- | 4. Emilia Hyvönen - Roleksa \\ | + | |
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 5 - 60 cm** 367.1 A2/A2 (16€) | + | **Luokka 5 - 60 cm** 367.1 A2/A2 (**samalla Urhun harrastemestaruus**)\\ |
- | n. klo 19.10 \\ | + | **1. Noora Peräkivi |
- | 1. Janika Kaskenoja | + | 2. Nea Mickelsson |
- | 2. Paula Suonkanta | + | 3. Juuli Asikainen - Chagadaga Plan B, VRS 0.45,72 0-0 \\ |
- | 3. Juuli Asikainen - Chagadaga Plan B, Valkeakosken Ratsastusseura\\ | + | 4. Paula Suonkanta |
- | 4. Noora Peräkivi | + | 5. Lilja Korpikaivo - Erin’s Hope Urhu 0.32,68 4-\\ |
- | 5. Lilja Korpikaivo - Erin’s Hope Urhu + Harrastemestaruus | + | 6. Janika Kaskenoja |
- | 6. Nea Mickelsson | + | |
+ | **Urjalan Hevosurheilijat Harrastemestaruus**\\ | ||
+ | 1. Paula Suonkanta - Camstar UrHu \\ | ||
+ | 2. Lilja Korpikaivo - Erin's Hope UrHu \\ | ||
+ | 3. Janika Kaskenoja - Juolan Myrsky UrHu \\ | ||
\\ | \\ | ||
**Luokka 6 - 80 cm** 367.1 A2/A2 (16€)(**samalla UrHUn seniorimestaruus**)\\ | **Luokka 6 - 80 cm** 367.1 A2/A2 (16€)(**samalla UrHUn seniorimestaruus**)\\ | ||
- | n. klo 19.40 \\ | + | |
- | 1. Juuli Asikainen | + | |
- | 2. Lilja Korpikaivo - Erin’s Hope Urhu \\ | + | 1. Janika Lönnroth - Rising Sun UrHu 0.34,13 0-0 \\ |
- | 3. Noora Peräkivi | + | 2. Noora Peräkivi |
- | 4. Janika Lönnroth - Rising Sun UrHu + seniorimestaruus | + | 3. Lilja Korpikaivo - Erin’s Hope Urhu 34,34 4- \\ |
- | 5. Nea Mickelsson | + | 4. Juuli Asikainen |
+ | 5. Nea Mickelsson - Azartas LT ox Kesk.\\ | ||
+ | |||
+ | **Urjalan Hevosurheilijat Seniorimestaruus**\\ | ||
+ | 1. Janika Lönnroth - Rising Sun UrHu \\ | ||
+ | 2. Noora Peräkivi | ||
\\ | \\ | ||
- | **Luokka 7 - 90/100 cm** 367.1 A2/A2 (16€)\\ | ||
- | n. klo 20.10\\ | + | **Luokka 7 - 90/100 cm** 367.1 A2/A2\\ |
- | 1. Janika Lönnroth - Rising Sun UrHu\\ | + | |
+ | |||
+ | 1. Janika Lönnroth - Rising Sun UrHu 0.45,64 4- \\ | ||
\\ | \\ |