2009:valjakkoaluevalmennukset0209

VALJAKKOAJON ALUEVALMENNUS HUOM JO PE+ LA 13.-14.2.2009 Ypäjä

Valmennus maksetaan SRL Häme 202818-130868 60 € viestiin VALJAKKO ja oma nimesi ja varaathan omat ja hevosesi majoitukset suoraan Hevosopistolta
kurssisihteeri@hevosopisto.fi tai 02-7602220 (Outi Laaksonen)

valmentajina Simonsén Ben ja Sinda Heidi

Andersson Tony / Kuvastus EI
5. Eklund Jenny -Gonzo tulee
8. Friis Anne / Korven Siluetti
Hakala Saana / Brudvik Dewin
Henriksson Britta / Kontiki
Huupponen Saija / Hansa, Taika-Liina
Häggblom Maj / Granlidens Wille
Karhu Paula / Marttilan Ramses
Korhonen Satu / Pretty Bettina
Koskenranta-Aalto Ulla / Kaskenpään Andromeda EI
10.Lehmusvaara Soila / Hessi-Iida & Nikolai
7. Lehtiö Anna / Ai.Ka Hermann
2. Murola Jarmo / Deruus tulee
Nykänen Hanna / Frostland`s Sun
12.Paija Leena / Illuusia
9.Raf Minna / Friar´s First Love
Sinda Heidi / Vipero
4. Sinkkonen Janette /Ljosprins tulee
6. Särmäharju Marko / Coen D
Tillaéus Essi / Klockas Dorothea
Uotila Sanna / Maplehill Aideen
3.Vainio Otto / Minteli, peruutus 7.2.09
11.Vilenius Sari / Kirkastus
Vähä-Erkkilä Leena / Hessin Vivahde EI

Muista renkaista tulossa

1. Sinda Heidi /Jorik M & Jorrik fan`t Wyldepaed tulee

VALJAKKOAJON ALUEVALMENNUS ALUSTAVA AIKATAULU 13.-14.2.2009 Ypäjä

valmentajina Simonsén Ben ja Sinda Heidi
Pe 13.2.
aamupäivillä Raf Minna / Friar´s First Love/Heidi
17-17.30 Sinda Heidi /Jorik M & Jorrik fan`t Wyldepaed/Ben
17.30-18 Lehmusvaara Soila / Hessi-Iida & Nikolai/Ben
18-18.30 Henriksson Britta / Kontiki/Ben
18.30-19 Särmäharju Marko / Coen D/Ben
19-19.30 Murola Jarmo / Deruus/Ben
19.30-20 Vilenius Sari / Kirkastus/Ben
20-20.30 Paija Leena / Illuusia/ Ben
20.30-21 Eklund Jenny -Gonzo/Ben

18.30-19 Friis Anne / Korven Siluetti/Heidi
19-19.30 Korhonen Satu / Pretty Bettina/Heidi
19.30-20 Lehtiö Anna / Ai.Ka Hermann/Heidi
20-20.30 Sinkkonen Janette /Ljosprins/Heidi

valmentajina Simonsén Ben ja Sinda Heidi
La 14.2.
8-8.25 Sinda Heidi /Jorik M & Jorrik fan`t Wyldepaed/Ben
8.25-8.50 Lehmusvaara Soila / Hessi-Iida & Nikolai/Ben
8.50-9.15 Paija Leena / Illuusia/ Ben
9.15-9.40 Murola Jarmo / Deruus/Ben \ 9.40-10.05 Henriksson Britta / Kontiki/Ben \
10.15-10.40 Vilenius Sari / Kirkastus/Ben
10.40-11.05 Särmäharju Marko / Coen D/Ben
11.05-11.30 Eklund Jenny -Gonzo/Ben

9.40-10.05 Friis Anne / Korven Siluetti/Heidi
10.05-10.30 Korhonen Satu / Pretty Bettina/Heidi
10.30-10.55 Lehtiö Anna / Ai.Ka Hermann/Heidi
10.55-11.20 Sinkkonen Janette /Ljosprins/Heidi

2009/valjakkoaluevalmennukset0209.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:20 (ulkoinen muokkaus)