2009:valjakkoaluevalmennukset1001aikataulu

VALJAKKOAJON ALUEVALMENNUS 10.-11.1.2009 Ypäjä-hallin ½

ALUSTAVA v. 2.1.2009

valmentajina Simonsén Ben ja Sinda Heidi

Ben
9-9.25 Sinda Heidi /Jorik M & Jorrik fan`t Wyldepaed
9.25-9.50 Henrikkson Barbro /Auke
9.50-10.15 Lahti Taru /Sunlight II
10.15-10.40 Sinda Heidi / Vipero tai Janette Sinkkonen - Ljosprins
10.40-11.05 Hakala Leena /Kihin Jussi tai Hippuliina
11.05-11.30 Henriksson Britta / Kontiki
11.30-11.55 Lehmusvaara Soila / Hessi-Iida & Nikolai

LOUNAS 11 -13

Heidi
11.55-12.20 Vainio Otto -Minteli
12.20-12.45 Friis Anne -Korven Siluetti
12.45-13.10 Murola Jarmo / Deruus
13.10-13.35 Lehtiö Anna / Mira
13.35-14.00 Hakala Saana / Brudvik Dewin

Ben
14.00-14.25 Särmäharju Marko / Coen D /Ben
14.25-14.50 Eklund Jenny -Gonzo /Ben
14.25-14.50 Koskenranta-Aalto Ulla / Kaskenpään Andromeda /Heidi
14.50-15.15 Järvinen Talvikki -Linde Boy/Ben
14.50-15.15 Häggblom Maj / Granlidens Wille /Heidi
15.15-15.40 Härkönen Annika -Conversano Legeny /Ben
15.15-15.40 Uotila Sanna / Maplehill Aideen /Heidi

PÄIVÄLLINEN 16-18
Tarkkuusradan rakentaminen 15.40-16.30

16.00-16.20 Heidi -Matti &Teppo (140cm) , Soila-Niko&Iida (125 cm)/Ben
16.20-16.45 Britta -Auke (125cm), Jenny -Gonzo(125 cm), Talvikki-Linde Boy/Ben
16.45-17.10 Janette -Ljosprins (125 cm), Saana -Dewin, Ulla -Ponit /Ben
17.10-17.35 Taru -Sunlight (140 cm), Marko-Coen (140 cm), Leena -Jussi (140 cm)/Ben
17.45-18.10 Jarmo-Deruus (125 cm) , Anne -Siluetti (125 cm), Anna -Mira (125 cm) /Heidi
18.10-18.35 Sanna - Iida, Maj -Wille Otto-Minteli/ Heidi&Ben?
18.35-18.55 Barbro-Kontiki, Annika -Legeny/Ben

Kuntotestit non stoppina klo 9-17.30 5 tallin yläkerta
10.30-11.30 sekä 13.30-14.30 Hevosen lihashuolto luennot Auditorio
20.15. Ratsumestarissa Hämeen kakkukahvit ja palkitsemiset

SUNNUNTAI 11.1.2009

Ben
8-8.25 Sinda Heidi /Jorik M & Jorrik fan`t Wyldepaed
8.25-8.50 Lahti Taru /Sunlight II
8.50-9.15 Henrikkson Barbro /Auke
9.15-9.40 Janette -Ljosprins
10.40-11.05 Hakala Leena /Kihin Jussi tai Hippuliina
11.05-11.30 Henriksson Britta / Kontiki
11.30-11.55 Lehmusvaara Soila / Hessi-Iida & Nikolai

LOUNAS 11 -13

11.55-12.20 Vainio Otto -Minteli /Heidi
12.20-12.45 Friis Anne -Korven Siluetti /Heidi
12.45-13.10 Murola Jarmo / Deruus /Heidi
13.10-13.35 Lehtiö Anna / Ai.Ka Hermann tulee Miralla /Heidi
13.35-14.00 Hakala Saana / Brudvik Dewin /Heidi
14.00-14.25 Särmäharju Marko / Coen D / Ben
14.25-14.50 Eklund Jenny -Gonzo /Ben
14.25-14.50 Koskenranta-Aalto Ulla / Kaskenpään Andromeda /Heidi
14.50-15.15 Järvinen Talvikki -Linde Boy/Ben
14.50-15.15 Häggblom Maj / Granlidens Wille /Heidi
15.15-15.40 Härkönen Annika -Conversano Legeny /Ben
15.15-15.40 Uotila Sanna / Maplehill Aideen /Heidi

Heidi -Vipero jos tulee pois jääntejä!

Mikäli toiveita muutoksia tai peruutuksia ilmoitathan välittömästi Heidille tekstarina 040-5861937

2009/valjakkoaluevalmennukset1001aikataulu.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:20 (ulkoinen muokkaus)