2010:valjakkoaluevalmennukset2304

VALJAKKOAJON ALUEVALMENNUS 24.-25.4.2010

Valmennusaikataulu
Visakoivu Kikka - Vahto 16 alk, laatikoa lauantaille
Lund Karoliina Pläsi pe keitto, ei ajoa la
Mansikkamäki Ritva - Hessin Jeviiri
Pusa Pekka -Vinha-Liinu, jälkkärit

Sinkkonen Jaana Annastiina pe klo 18 alk ja la käy kotoa, peruutus ma 19.4.\\
Heinijoki Kaija -Hessin Lordi klo 18 jälkeen
Lehmusvaara Soila - Iida & Niko klo 19 jälkeen
Leena Vähä-Erkkilä - S.W. Summer's Dream Prince pe ja la
Murola Jarmo -Deruus

Maneesivaraus:
Vinha-Liinu: Visakoivu pe-su, Lund pe-la, mahd la-su
Vahto: Pusa & Hyvönen pe-su
Emppu: Iida &Riina
Pläsi: Mansikkamäki pe-su, Raf lasu
Palsu: Leena Vähä-Erkkilä pe-su
Chimkent: Lehmusvaara Soila, Helpiö Kaisa & Heinijoki Kaija
Tallipaikat:
Vähä-Erkkilä Sami&Fanni pe-su
Raf Minna -Love la-su

ALUSTAVIA AJOAIKOJA
Pe 23.4.

(BEN paikalla -17.30 asti), huom Ben paikalla vaan klo 15 asti!!!
Heidi voi katsoa aik 18 alk

11.00 Heidi - Muusa
11.30 Karoliina Lund - Pläsi
11.55 Heidi - Timo
12.20 Rantanen Antzu -
12.45 Murola Jarmo -Deruus
13.10 Rantanen Antzu - Bimini
13.35 Paija Leena -Illuusia
14.00 Friis Anne - Friisin Paletti
14.25 Visakoivu Kikka - Vahto

Vilenius Sari - Kirastus (itsenäisesti)
Leena Vähä-Erkkilä - S.W. Summer's Dream Prince

18.00 Kaija Heinijoki - Hessin Lordi
18.25 Mansikkamäki Ritva - Hessin Jeviiri
18.50 Pusa Pekka - Vinha-Liinu
19.25 Lehmusvaara Soila - Iida & Niko

La 24.4.

8.30 Ritva Mansikkamäki -Hessin Jeviiri
8.55 Leena Vähä-Erkkilä - S.W. Summer's Dream Prince
9.20 Pekka Pusa Vinha-Liinu
9.45 Soila Lehmusvaara -Hessi-Iida & Nikolai
10.10 Sari Vilenius - Kirkastus
10.35 Kikka Visakoivu - Vahto
11.00 Heidi Sinda -Geist Tyler
11.25 Leena Paija -Illuusia
11.50 Kaija Heinijoki -Hessin Lordi
12.15 Anne Friis- Friisin Paletti
12.40 Jarmo Murola Deruus
13.05 Antzu Rantanen -
13.30 Minna Harakka -Ylva
13.55 Antzu Rantanen

17 Minna Raf - Love

2010/valjakkoaluevalmennukset2304.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)