2010:valjakkoaluevalmennukset2702

Aluevalmennus 27.-28.2. 2010 Urjala

HUOM muutama mutos / to 25.2. klo 22

Su 28.2.
8.00 aamiainen talolla

9- 9.25 Minna -Love&Fenix
9.25-9.50 Ritva Mansikkamäki-Hessin Jeviiri
9.50-10.15 Karoliina Lund-Pläsi
10.15-10.40 Lauri Vähä-Erkkilä - Fanni & Pulla
10.40-11.05 Marko Särmäharju-Coen
11.05-11.30 Anne Friis-Friisin Paletti
11.30-11.45 Heidi Sinda - Muusa
11.45-12.10 Pekka Pusa Vinha-Liinu
12.10-12.25 Kaija Heinijoki - Hessin Lordi
12.25-12.50 Soila Lehmusvaara - Hessi-Iida & Nikolai

13.10-13.35 Kikka Visakoivu- Vahto
13.35-14.00 Leena Paija - Illuusia
14.00 14.25 Jarmo Murola -Deruus
14.25-14.50 Jenny Eklund -Aslak&Gonzo

Aikataulua

La 27.2.

9.30 aamiainen talolla(?+?)


11.55 -12.20
12.20-12.45 Heidi Sinda -Muusa
12.45-13.10 Lauri Vähä-Erkkilä - Fanni & Pulla

13-13.25 Iina Aarrenius - Symbhonie af jäboruder
13.50-14.15 Antzu Rantanen-

13.10-13.35 Friis Anne -Friisin Paletti
13.35 -14.00 Leena Paija -Illuusia
14.15-14.40 Soila Lehmusvaara - Hessi-Iida & Nikolai

14.45 -15.10 Heidi Sinda - Timo + Kaija & Lordi
15.10-15.35 Ritva Mansikkamäki- Hessin Jeviiri
15.35-15.50 Ulla Koskenranta-Aalto - Kaskenpään Andromeda & Sympatil Iceman
15.50-16.15 Pekka Pusa - Vinha-Liinu
16.15-16.40 Kikka Visakoivu - Vahto

16.50-17.15 Karoliina Lund - Pläsi
17.15-17.40 Jenny Eklund- Aslak& Gonzo
17.40-18.05 Marko Särmäharju - Clown

18.15-18.40 Jarmo Murola Deruus
18.40-19.05 Marko Särmäharju - Coen
19.05-19.30 Minna Raf - Love & Fenix

Shettisnelivaljakkoa…

20 Teoriaa & Iltapala/ Kikka+Ritva

Majoitukset:
1.Vinha-Liinu: Visakoivu Kikka, Vorne Tiiu
2.Vahto:Koskenranta-Aalto *2 la-su
3.Jeviiritär: Vähä-Erkkilä Lauri ja Leena pe-su
4.Palsu: Simonsen Ben & Andersin Patrik la-su
5.Pläsi: Eklund Jenny+ Raja-aho Ida la-su
6. Chimkent: Raf Minna, Lehmusvaara Soila, Helpiö Kaisa & Heinijoki Kaija pe-su

Pusa Pekka & Hyvönen Kaija Palsu/rantaan ?
Mansikkamäki Ritva & Lund Karoliina talolle?
Tallipaikat:
Vähä-Erkkilä Lauri - Fanni & Pulla pe-su (Nikon ja Iidan karsinat)
Koskenaranta -Aalto Ulla - shettispari (ex-Sepon karsina)
Eklund Jenny -Gonzo (Timon karsina)
Eklund Jenny -Aslak ( Jevin karsina)
Lehmusvaara - Niko+Iida Vahtolan puukarsina
Raf - welsh ponipari Vierastallin puukarsina

2010/valjakkoaluevalmennukset2702.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)