kilpailut:2005:ll2711

Esteratsastuskilpailiut 27.11.2005

Hessi-talli, Urjala

LOPULLINEN v.24.11

Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla Klo 9

1 Katja Peltonen Pläsi
2 Terhi Ranki Kuvastus UrHU
3 Laura Ranki Tittariina UrHU
4 Tanja Lähdekorpi Iida UrHU
5 Merituuli Virtanen Puplikaani SUORA
6 Janina Välimaa Hessin Vahdotar UrHU
7 Eveliina Koskue Kuvastus
8 Karoliina Edman Pläsi UrHU
9 Emma Keskinen Kotimäen Lilla Gubben UrHU

Luokka 2 Puomiluokka ilman taluttajaa n.9.50

1 Fiona Levonaho Hessin Mamba TRS
2 Jukka Mäkelä Vinha-Liinu UrHU
3 Minna Salminen Desert Avalanche SS-92
4 Niina Haara Hessin Vahdotar
5 Julia Savolainen Pläsi
6 Simo Levonaho Strelizia Nicolai TRS
7 Juulia Virtanen Puplikaani SUORA
8 Kaija Romppainen Pippurin Saga SUORA
9 Katariina Aalto Tapsan Poju SUORA
10 Anna Laurell Goldencoast Emmerdale TAVA
11 Minna Salminen Blueline Son SS-92
12 Roosa Onttonen Jolly Boy SS-92

Luokka 3 Prix de Urjalan makeistukku 30 cm 367.2. n.klo 11

1 Jonna Koivisto Hemminki
2 Niina Järvinen Calle KOKERA
3 Suvi Karhu 11 V.V.Heija UrHU
4 Malla Laitinen Bromille YR
5 Anna Laurell Goldencoast Emmerdale TAVA
6 Sonia Nyman Vinha-Liinu UrHU
7 Heidi Sinda Presto Pronto UrHU
8 Salla Nissi Hessin Vahdotar UrHU
9 Fiona Levonaho Hessin Joonatan TRS
10 Emmi Lähdekorpi Palsu UrHU
11 Henna Lähdekorpi Vinha-Liinu UrHU
12 Hilja Markkola Kelmiina SUORA
13 Minna Salminen Blueline Son SS-92
14 Kaija Romppainen Pippurin Saga SUORA
15 Simo Levonaho Strelizia Nicolai TRS
16 Heidi Sinda Hoppunen UrHU
17 Riitta Guiggnet Vinha-Liinu UrHU
18 Fiona Levonaho Elastic Step TRS

Luokka 4 Prix de Urjalan makeistukku 50 cm 367.2 n. 12.20

1 Ida Kylmänen Texmex UrHU
2 Jonna Koivisto Hemminki
3 Niina Järvinen Calle KOKERA
4 Malla Laitinen Bromille YR
5 Hanna Nikkilä Furst UrHU
6 Henna Elomaa West Wind YR
7 Tuulikki Korva Lakon Illusia
8 Heidi Helminen Purple Haze
9 Sonia Nyman Vinha-Liinu UrHU
10 Heidi Sinda Hoppunen UrHU
11 Pirjo Reunanen Pläsi UrHU
12 Janika Lehtinen Palsu UrHU
13 Fiona Levonaho Elastic Step TRS
14 Marko Rekola Vahto TR
15 Sara Andersson Kuvastus UrHU
16 Silja Markkola Kelmiina
17 Salla Nissi Hessin Vahdotar UrHU
18 Heidi Sinda Presto Pronto UrHU
19 Sanna Silvennoinen Hamilton KMR
20 Annika Tienhaara Justerilla SUORA
21 Emma Honkamaa Ralli-Ässä UrHU
22 Henna Viitamäki Marbless Pasific SUORA
23 Jenni Vuori Tittariina UrHU
24 Jenna Hujanen Varessuon Veera KMR
25 Lotta Laine Vinha-Liinu UrHU
26 Tuulikki Korva Mr Scorpion
27 Fiona Levonaho Hessin Vilma TRS
28 Heidi Sinda Lara UrHU

Luokka 5 Prix de Seiko 70 cm 367.2 n. 14.30

1 Kaisa Kokko Liberty Girl TT
2 Ida Kylmänen Texmex UrHU
3 Maija Nikkilä Jere TRS
4 Maija Rautanen West Wind YR
5 Tuulikki Korva Lakon Illusia
6 Hanna Nikkilä Furst UrHU
7 Saara Karhu Dotty Gwyneth 513 NF UrHU
8 Mari Teini Vilin Tuli KOKERA
9 Eeva Venesmäki Purple Haze
10 Heidi Sinda Lara UrHU
11 Janika Lehtinen Palsu UrHU
12 Annika Tienhaara Justerilla SUORA
13 Sara Andersson Kuvastus UrHU
14 Sanna Silvennoinen Hamilton KMR
15 Leena Paija Pikku-Juni UrHU
16 Henna Viitamäki Marbless Pasific SUORA
17 Emma Honkamaa Ralli-Ässä UrHU
18 Fiona Levonaho Hessin Vilma TRS
19 Hanna Uosukainen Hessin Pirpana UrHU
20 Anna Bergström Hessin Vappu UrHU
21 Marko Rekola Vahto UrHu
22 Jenni Rupponen Palsu UrHU
23 Anna Salonen Odette YR
24 Tuulikki Korva Mr Scorpion
25 Amanda Hipp Nolana paradoxa TAVA

Luokka 6 Prix de Aseman Postikioski 85 cm AM5 n. 16

1 Kaisa Kokko Liberty Girl TT
2 Maija Nikkilä Jere TRS
3 Simo Levonaho Duvina TRS
4 Saara Karhu Dotty Gwyneth 513 NF UrHU
5 Mari Teini Vilin Tuli KOKERA
6 Leena Paija Pikku-Juni UrHU
7 Jenni Rupponen Palsu UrHU
8 Sonja Koskivuori Nolana paradoxa FR
9 Krista Hannula Gretna Green 1784 YR
10 Paula Suonkanta Lapponia Bear UrHU
11 Anna Salonen Odette YR
12 Martta Elonheimo Vedette Van Het BlomveltUrHU
13 Simo Levonaho Etoile II TRS

kilpailut/2005/ll2711.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)