kilpailut:2005:tulokset2711

Esteratsastuskilpailiut 27.11.2005

Hessi-talli, Urjala

Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla

1 Eveliina Koskua - Kuvastus0,00114,00
1 Laura Ranki - TittariinaUrHU0,00113,00
1 Katja Peltonen - Pläsi0,00108,00
1 Janina Välimaa - Hessin VahdotarUrHU0,00106,00
1 Terhi Ranki - KuvastusUrHU0,00106,00
1 Merituuli Virtanen - PuplikaaniSUORA0,0099,00
6 Emma Keskinen - Kotimäen Lilla GubbenUrHU4,0091,00

Luokka 2 Puomiluokka ilman taluttajaa

1 Kaija Romppainen - Pippurin SagaSUORA0,00118,00
1 Minna Salminen - Blueline SonSS-920,00113,00
1 Julia Savolainen - Pläsi0,00111,00
1 Juulia Virtanen - PuplikaaniSUORA0,00110,00
1 Jukka Mäkelä - Vinha-LiinuUrHU0,00108,00
1 Niina Haara - Hessin Vahdotar0,00105,00
1 Minna Salminen - Desert AvalancheSS-920,00103,00
1 Anna Laurell - Goldencoast EmmerdaleTARA0,00103,00
1 Fiona Levonaho - Hessin MambaTRS0,00101,00
1 Simo Levonaho - Strelizia NicolaiTRS0,0093,00
……………………………………………………………………..
11 Roosa Onttonen - (43)Jolly BoySS-924,000,00

Luokka 3 Prix de Urjalan makeistukku 30 cm 367.2.

1 Malla Laitinen - BromilleYR0/0,0023,10
2 Sara Andersson - KuvastusUrHU0/0,0028,97
3 Salla Nissi - Hessin VahdotarUrHU0/0,0030,10
4 Hilja Markkola - KelmiinaSUORA0/0,0031,25
5 Emmi Lähdekorpi - PalsuUrHU0/0,0031,77
……………………………………………………………………..
6 Heidi Sinda - Presto ProntoUrHu0/0,0033,15
7 Jonna Koivisto - CalleKOKERA0/0,0039,68
8 Simo Levonaho - Strelizia NicolaiTRS0/0,0039,70
9 Minna Salminen - Blueline SonSS-920/1,0041,21
10 Riitta Guiggnet - Vinha-LiinuUrHU0/11,0050,25
11 Outi Strengell - Hoppunen4,0046,97
12 Silja Markkola - Kelmiina4,0053,75
13 Fiona Levonaho - Elastic StepTRS4,0054,84
14 Kaija Romppainen - Pippurin SagaSUORA4,0064,72
15 Fiona Levonaho - Hessin JoonatanTRS6,0075,44
16 Henna Lähdekorpi - Vinha-LiinuUrHU6,0077,91
Jonna Koivisto - HemminkiKOKERAkesk
Anna Laurell - Goldencoast EmmerdaleTARAhyl

Luokka 4 Prix de Urjalan makeistukku 50 cm 367.2

1 Heidi Sinda - LaraUrHu0/0,0023,00
2 Tuulikki Korva - Lakon Illusia0/0,0023,47
3 Malla Laitinen - BromilleYR0/0,0024,53
4 Marko Rekola - VahtoTR0/0,0026,71
5 Tuulikki Korva - Mr Scorpion0/0,0026,84
6 Hanna Nikkilä - FurstUrHU0/0,0030,28
……………………………………………………………………..
7 Emma Honkamaa - Ralli-ÄssäUrHU0/0,0030,75
8 Henna Viitamäki - Marbless PasificSUORA0/0,0031,27
9 Ida Kylmänen - TexmexUrHU0/0,0032,09
10 Jonna Koivisto - CalleKOKERA0/0,0033,06
11 Annika Tienhaara - JusterillaSUORA0/0,0033,25
12 Sara Andersson - KuvastusUrHU0/4,0027,60
13 Fiona Levonaho - Elastic StepTRS0/4,0028,28
14 Henna Elomaa - West WindYR0/8,0028,97
15 Outi Strengell - Hoppunen4,0044,85
16 Heidi Sinda - Presto Pronto4,0058,87
17 Salla Nissi - Hessin VahdotarUrHU4,0059,00
18 Lotta Laine - Vinha-LiinuUrHU4,0061,91
19 Kaisa Kokko - Liberty GirlTT4,0067,58
20 Fiona Levonaho - Hessin VilmaTRS4,0068,15
Jonna Koivisto - HemminkiKOKERAhyl
Heidi Helminen - Purple Hazehyl
Pirjo Reunanen - PläsiUrHUhyl
Jenni Vuori - TittariinaUrHUhyl
Sonja Nyman - Vinha LiinuUrHUhyl

Luokka 5 Prix de Seiko 70 cm 367.2

1 Tuulikki Korva - Lakon Illusia0/0,0032,030
2 Maija Nikkilä - JereTRS0/0,0036,250
3 Maija Rautanen - West WindYR0/0,0040,630
4 Henna Viitamäki - Marbless PasificSUORA0/0,0041,320
5 Jenni Rupponen - PalsuUrHU0/1,0041,090
6 Hanna Nikkilä - FurstUrHU0/1,0044,640
……………………………………………………………………..
7 Emma Honkamaa - Ralli-ÄssäUrHU0/2,0046,75
8 Annika Tienhaara - JusterillaSUORA0/3,0050,15
9 Saara Karhu - Dotty Gwyneth 513 NFUrHU0/4,0036,00
10 Fiona Levonaho - Hessin VilmaTRS0/7,0049,22
11 Hanna Uosukainen - Hessin PirpanaUrHU0/7,0049,59
12 Heidi Sinda - LaraUrHuhyl. 2.vaihe
12 Anna Salonen - OdetteYRhyl. 2.vaihe
12 Tuulikki Korva - Mr Scorpionhyl. 2.vaihe
15 Mari Teini - Vilin TuliKOKERA4,0043,08
16 Amanda Hipp - Nolana paradoxaTAVA4,0056,34
17 Kaisa Kokko - Liberty GirlTT5,0072,00
18 Leena Paija - Pikku-JuniUrHU8,0046,17
Janika Lehtinen - PalsuUrHUhyl
Sonia Nyman - Vinha-LiinuUrHUhyl
Marko Rekola - VahtoUrHUhyl

Luokka 6 Prix de Aseman Postikioski 85 cm AM5

1 Simo Levonaho - DuvinaTRS0,00/0,0041,15
2 Krista Hannula - Gretna Green 1784YR0,00/0,0041,53
3 Saara Karhu - Dotty Gwyneth 513 NFUrHU0,00/0,0041,65
4 Martta Elonheimo - Vedette Van Het BlUrHU0,00/0,0041,94
……………………………………………………………………..
5 Maija Nikkilä - JereTRS0,00/4,0042,54
6 Ida Kylmänen - Tex MexUrHU0,00/4,0059,00
7 Anna Salonen - OdetteYR0,00/10,0060,50
8 Simo Levonaho - Etoile IITRS4,0048,34
9 Sonja Koskivuori - Nolana paradoxaFR4,0056,12
Mari Teini - Vilin TuliKOKERAhyl
Leena Paija - Pikku-JuniUrHUhyl

Alle 15-v sarja

1. Laura Ranki/-95 - Tittariina113 p
2. Julia Savolainen/-95 -Pläsi111 p
3. Katja Peltonen /-91 -Pläsi108 p

Aikuisten mestaruus/ 30 cm

1. Salla Nissi - Hessin Vahdotar
2. Heidi Sinda -Pronto Presto
3. Riitta Guiggnet-Vinha-Liinu

Junioreiden mestaruus/ 50 cm

1. Malla Laitinen -Bromille
2. Sonia Nyman-Vinha-Liinu
3. Pirjo Reunanen-Pläsi

Senioreidenmestaruus /85 cm

1. Saara Karhu-Dotty
2. Martta Elonheimo- Vedette van het Blomveld
3. Leena Paija -Pikku-Juni
kilpailut/2005/tulokset2711.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)