kilpailut:2006:ll3006a

UrHu Kansallinen/alue valjakkoajokilpailu

Koulukokeen aikataulu 30.6.2006 (Alustava v.6) 26.6.06 22:30

Luokka 1 Prix de Mountain Horse,Alue nuorille hevosille ja poneille Kouluohjelma 4

384Fredrik von Schantz: Coen D10:00
383Sanna Järvelä SRS: STERLIZIA NIKOLAI
301Leena Vähä-Erkkilä HusR: HESSIN VIVAHDE
305Ulla Koskenranta-Aalto HusR: KASKENPÄÄN ANDROMEDA
318Heidi Vahtera PaRa: PIIPON SALKO

C: Kati Honkanen B: Anna-Leena Laakso

Luokka 2 Alue Prix de Urjalan Osuuspankki, poneille/hevosille Kouluohjelma 4

365Talvikki Järvinen K-HR: KARPALO11:00
352Taru Lahti TR: ACTROS
307Satu Valkas BWKR: DAMON
317Fredrik von Schantz V-NR: IT'S CALVI
316Henna Ikonen: C'S HAMLET
362Sari Vilenius UrHu: PLÄSI
381Otto Vainio HusR: MINTELI
319Annika Härkönen SRS: AAKER
369Marko Rekola UrHu: TARANTINI12:30
355Henna Haavisto SiRu: ETU-KIHINÄ
351Jaana Ora SuoRa: TAMORIN NEST
320Sini Sjöblom UrHu: SNOWBERRY NESTOR
378Hannu Kalalahti YR: TIRAN SIRPUKKA
382Annika Härkönen SRS: LE CORBUSIER
308Päivi Jaakkonen TRS: PEACOCK 8W
386Janette Sinkkonen TRS: Hessin Vahdotar

C: Anna-Leena Laakso B: Kari Launo

Luokka 3 Kansallinen Vaativa Prix de Hessitalli/ IdealHarness FEI N:o 6

201Camilla Simonsén HusR: ANNABELLA - POLLY14:30
253Fredrik von Schantz V-NR: ROBIN - RIKHARD - LEBRECHT - MARRY
251Ben Simonsén HusR: KIDI - LILI

C: Kari Launo B: Kati Honkanen E: Anna-Leena Laakso

Luokka 5 Kansallinen Vaativa Prix de Urjalan kunta FEI N:o 7

172Tove-Maria Holmasto KrR: BARO15:10
105Charlotta Turku V-NR: IT'S CASPER
170Michaela van Assendelft: FAKIR
163Tove-Maria Holmasto KrR: SILVESTER II15:45
169Jarmo Murola SS-riders.92: THE MOST
161Heidi Sinda UrHu: NELSON III
162Ben Simonsén HusR: ARTEMIS
171Tove-Maria Holmasto KrR: CISCO

C: Anna-Leena Laakso B: Kati Honkanen E: Kari Launo

Luokka 6 Kansallinen Vaativa Prix de Suomen Hippos Kouluohjelma 8

165Hanne-Leena Tuominen UrHu: PIKKU-PETO16:50
104Raisa Takkinen ValRa: VINSKER
108Johanna Paulasuo Suo HarR: HESSIN VIHTORI
160Marita Johansson MänRa: ELVARI
101Nina Suihkonen KrR: MIKRON VARJO
156Ulla Kajander NuR: HIKON HILARIUS
154Leena Rimpiläinen KiuRa: KISSANAINEN
166Hanna Uosukainen UrHu: ROKKI-POJU

C: Kati Honkanen B: Kari Launo E: Anna-Leena Laakso

kilpailut/2006/ll3006a.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)