kilpailut:2007:ll1307b

UrHu alue, kansallinen ja aluemestaruus Koe B 14.7.2007

Varmista lähtöaikasi kilpailupaikalla

(ALUSTAVA v.5) 10.7.07 20:00

AikatauluLähtö ATulo ALähtö DTulo DLähtö EMaali
416Heidi Sinda UrHuJarmo Murola:BOESZTOERPUSZTA HONVAEGYLK2E10:00:0010:16:4010:19:0010:27:3510:38:0011:04:12
165Hanne-Leena Tuominen UrHuJarkko Sillanpää:PIKKU-PETOLK6H10:03:0010:18:3410:21:0010:29:1110:40:0011:08:54
152Taru Lahti TRMarjo Hämäläinen:ACTROSLK3G10:05:0010:21:1710:24:0010:32:3510:43:0011:13:58
411Leena Hakala SuoraHannu Kalalahti:HIPPU-LIINALK1A10:15:0010:33:2610:36:0010:46:0010:56:0011:24:57
337Jenny Eklund KrRSamu Majander:ASLAKLK1A10:25:0010:43:2610:46:0010:56:0011:06:0011:34:57
394Tony Andersson UrHuJuha Vilenius:KUVASTUSLK2E10:35:0010:51:4010:54:0011:02:3511:13:0011:39:12
381Otto Vainio HusRMari Virkkumaa-Halonen:MINTELILK2E10:40:0010:56:4010:59:0011:07:3511:18:0011:44:12
402Linda Ring V-NRKarolina Strandholm:WEST SIDE STORYLK2E10:45:0011:01:4011:04:0011:12:3511:23:0011:49:12
399Mari Sarhamaa UrHuSalli Sarhamaa:VINA-LIINULK2E10:50:0011:06:4011:09:0011:17:3511:28:0011:54:12
335Juulia MäkeläElla Numminen:AI.KA HERMANNLK2C10:43:0011:04:5311:07:0011:18:1511:29:0012:03:23
305Ulla Koskenranta-Aalto HusR:KASKENPÄÄN ANDROMEDALK2C10:48:0011:09:5311:12:0011:23:1511:34:0012:08:23
301Leena Vähä-Erkkilä HusRTimo Vähä-Erkkilä:HESSIN VIVAHDELK2D11:04:0011:22:2611:25:0011:35:0011:45:0012:13:57
174Ulla Kemppainen YRJarkko Sillanpää:JYMINÄLK6H11:13:0011:28:3411:31:0011:39:1111:50:0012:18:54
332Heidi Sinda UrHuAnne Friis:KORVEN SILUETTILK1A11:15:0011:33:2611:36:0011:46:0011:56:0012:24:57
336Henriksson Barbro MyRatBrita Henriksson:AUKELK2D11:20:0011:38:2611:41:0011:51:0012:01:0012:29:57
110Päivi Jaakkonen TRSSuvi Kivimaa:PEACOCKLK3F11:25:0011:41:4011:44:0011:52:3512:03:0012:35:30
180Hakala Leena SuoraHannu Kalalahti:KIHIN JUSSILK6H11:35:0011:50:3411:53:0012:01:1112:12:0012:40:54
401Jarmo Murola SS-riders.92Mirjam Airo-Murola:SWEET MARATHONLK2E11:42:0011:58:4012:01:0012:09:3512:20:0012:46:12
177Sirpa Huttunen RauraRiikka Ahoniemi:RICHARDLK3G11:45:0012:01:1712:04:0012:12:3512:23:0012:53:58
412Taru Lahti TRMarjo Hämäläinen:SUNLIGHTLK2E11:54:0012:10:4012:13:0012:21:3512:32:0012:58:12
362Sari Vilenius UrHuJuha Vilenius:PLÄSILK2E11:59:0012:15:4012:18:0012:26:3512:37:0013:03:12
175Talvikki Järvinen K-HRCamilla Christiansen:KARPALOLK3G12:04:0012:20:1712:23:0012:31:3512:42:0013:12:58
111Janette Sinkkonen TRSJaana Sinkkonen:LJOSPRINSLK3F12:09:0012:25:4012:28:0012:36:3512:47:0013:19:30
160Marita Johansson MänRaNora Helenius:ELVARILK6H12:19:0012:34:3412:37:0012:45:1112:56:0013:24:54
104Raisa Takkinen ValRaJaana Ora:VINSKERLK6H12:24:0012:39:3412:42:0012:50:1113:01:0013:29:54
151Johanna Paulasuo Suo HarRJuuso Ström:HESSIN VIHTORILK6H12:29:0012:44:3412:47:0012:55:1113:06:0013:34:54
390Heidi Sinda UrHuMaija Tavia:HESSIN VAHDOTARLK2E12:35:0012:51:4012:54:0013:02:3513:13:0013:39:12
166Hanna Uosukainen UrHuEssi Tillaeus:ROKKI-POJULK6H12:41:0012:56:3412:59:0013:07:1113:18:0013:46:54
156Ulla Kajander NuRJaana Rokka:HIKON HILARIUSLK6H12:46:0013:01:3413:04:0013:12:1113:23:0013:51:54
327Saana Hakala SuoRa Leena Hakala:PÄTKÄ-JÄTKÄLK1A12:47:0013:05:2613:08:0013:18:0013:28:0013:56:57
kilpailut/2007/ll1307b.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)