kilpailut:2007:ll1803

VALJAKKOAJOKILPAILUT SU 18.3.2007

klo 9.30 alk Urjalan Hevosurheilijat /Hessi-talli, Urjala v.16.3. klo 21

:!: Kouluosuudet ajetaan isolla valjakkokentällä. Tarkkuuskoe välittömäsi koulukokeen jälkeen ohjeelisen aikataulun mukaisesti joko maneesissa tai vanhalla ulkokentällä.

Luokka 1 Valjakkomerkin koulurata, avoin nuorille hevosille /2001 ja myöh. synt

koulu tarkkuus
1Heidi Sinda/ Anne Friis - Korven Siluetti UrHu9.30 9.45
2Lauri Lehtiö -Suvi Aatos SuoRa9.38 9.50
3Taija Viitanen - Ajoksen Elviira UrHu9.46 9.55
4Heidi Sinda /Maija Tavia- Hessin Tahvo UrHu9.55 10.05
5Anna Mäki-Moijala/ Kari Mäkelä - Hessin Vilpertti 10.00
6Juha Vilenius /Sari Vilenius - Kirkastus 10.10
7Heidi Sinda /Elina Roivainen - Cartmann 10.15

Luokka 2 Hessi-tallin noviisikouluohjelma|ajetaan 30 * 60 m radalla!

koulu tarkkuus
1Juha Vilenius/Sari Vilenius -Kirkastus UrHu 10.40
2Ulla Koskenranta -Aalto- Kaskenpää Andromeda HusR10.20 10.45
3Ella Numminen -Hessi Iida UrHu10.28 10.50
4Sanna Järvelä SRS-Paula Mikkonen KaKe -Amatzoni10.36 10.55
5Otto Vainio- Minteli HusR10.44 11.00
6Merja Olkkonen -Nyman /Sissi Nyman - Sneprincess10.52 11.10
7Leena Vähä-Erkkilä /Nanne Kuusela -Hessin Vivahde HusR11.00 11.15
8Jaana Ora -Tamorin Nestor AnRa11.20 11.35
9Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen K-HR -Jeanne11.28 11.45
10Janette Sinkkonen(TRS)/Enni Kuivas - Ljosprins11.36
11Mari Sarhamaa/Salli Sarhamaa -Vinha-Liinu UrHu11.44 12.10
12Juulia Mäkelä -Ai.Ka Hermann UrHu12.00 12.15
13Tony Andersson -Kuvastus UrHu12.08 12.20
14Saana Hakala- Pätkä-Jätkä SuoRa12.16 12.30
15Juhani Grönlund -Vahto UrHu12.24 12.35
16Sanna Järvelä /Roosa Mikkola SRS -Hopian Helmi12.32 12.50
17Heidi Rinne /Hanna-Mari Palmu -Wäinö12.40 12.55
18Heidi Sinda /Merita Haggren -Nyyti-Neiti UrHu 12.40
19Janette Sinkkonen - Hessin Vahdotar 12.45

Luokka 3 Hessi-tallin vaativa kouluohjelma|ajetaan 30 * 60 m radalla!

koulu tarkkuus
1Heidi Sinda /Merita Haggren -Nyyti-Neiti UrHu 13.10
2Janita Korhonen -Justus Fia13.00 13.15
3Sari Vilenius/Janika Lehtinen -Pläsi UrHu13.08 13.30
4Leena Hakala-Kihin Jussi SuoRa13.16 13.35
5Raisa Takkinen -Vinsker13.24 13.45
6Janette Sinkkonen(TRS)/Enni Kuivas - Ljosprins13.40
7Hanne-Leena Tuominen - Pikku-Peto UrHu13.48 14.10
8Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen K-HR -Karpalo13.56 14.15
9Janita Korhonen -Frodo14.04 14.20
kilpailut/2007/ll1803.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)