Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


kilpailut:2007:ll2904

Ilmoittautuneet

Wappuaatonaaton valjakkoajokilpailut (koulu+ tarkkuus)Su 29.4. klo 10 alk

Kouluosuus

Luokka 1 Seurakilpailuluokka Valjakkomerkin kouluohjelma, avoin poneille/hevosille klo 10

10.00 1. Heidi Sinda - Vipero UrHu
10.07 2. Juhani Grönlund - Vahto UrHu
10.14 3. Susanna Tuovinen - Vorvake
10.21 4. Jenni Rupponen -Tittariina UrHu
10.30 5. Heidi Sinda -Everinna UrHu

Luokka 3 Aluekilpailuluokka , Kouluohjelma nr. 4 (helppo) 1999,avoin poneille/hevosille

n. klo 10.45

10.451. Janita Korhonen - Frodo NaR
10.53 2. Ella Numminen - Hessi Iida UrHu
11.02 3. Satu Korhonen - Pretty Bettiina SuoRa
11.10 4. Susanna Tuovinen - Royal Ascot
11.18 5. Sanna Järvelä/Paula Vuorela - Jatkon Tytteli
11.26 6. Sari Vilenius - Pläsi UrHu
11.35 7. Tony Andersson /Sara Andersson - Kuvastus UrHu
12.05 8. Saana Hakala - Pätkä - Jätkä Suora
12.12 9. Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen - Jeanne K - HR
12.20 10. Juulia Mäkelä - Ai.Ka Hermann UrHu
12.27 11. Otto Vainio - Minteli HusR
12.35 12. Mari Sarhamaa /Salli Sarhamaa - Vinha - Liinu UrHu
12.43 13. Sanna Järvelä/ Paula Mikkonen - Amatzoni
12.50 14. Leena Vähä-Erkkilä/Eveliina Partanen - Hessin Vivahde HusR

Luokka 4 Aluekilpailuluokka , Kouluohjelma nro 7 vaativa(Ruots. 3A, avoin poneille /hevosille n. 13.30

13.30 1. Janita Korhonen - Justus Fia NaR
13.38 2. Päivi Jaakkonen /Suvi Kivimaa -Peacock TRS
13.46 3. Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen - Karpalo K - HR
13.54 4. Hanne - Leena Tuominen/Päivi Sillanpää - Pikku - Peto UrHu
14.02 5. Janette Sinkkonen - Ljosprins TRS

Luokka 2 Aluekilpailuluokka Kouluohjelma nr. 4 (helppo) 1999,avoin nuorille hevosille (2003 - 2001 synt)

11.45 3. Heidi Sinda /Anne Friis - Korven Siluetti - 02 UrHu
1 14.20 2. Juha Vilenius - Kirkastus -03 UrHu
14.30 1. Heidi Sinda / Juulia Mäkelä - Solsikkens Sigurd - 02 UrHu

-

Tarkkuusosuus klo 10.20 alkaen -> n. 15.20

Kaksiosainen tarkkuuskoe (I - osa arv. virhepistekilpailu, II - osa arv. aikakilpailu, ks. 968§2 )

Luokka 5 Seurakilpailuluokka (+ 40 cm), avoin poneille/hevosille

10.15 1. Heidi Sinda -Vipero UrHu
10.20 2. Juhani Grönlund - Vahto UrHu
10.35 3. Susanna Tuovinen - Vorvake HusR
10.40 4. Jenni Rupponen -Tittariina UrHu
10.45 5. Heidi Sinda -Everinna UrHu

Luokka 7 Aluekilpailuluokka (+30 cm), avoin poneille/hevosille

11.10 Ella Numminen - Hessi Iida UrHu
11.15 Satu Korhonen - Pretty Bettiina SuoRa
11.20 Susanna Tuovinen - Royal Ascot HusR
11.25 Sanna Järvelä-Jatkon Tytteli SRS
11.30 Sari Vilenius - Pläsi UrHu
11.35 Tony Andersson /Sara Andersson - Kuvastus UrHu

12.20 Saana Hakala - Pätkä - Jätkä Suora
12.25 Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen - Jeanne K - HR
12.30 Juulia Mäkelä - Ai.Ka Hermann UrHu
12.35 Otto Vainio - Minteli HusR
12.40 Mari Sarhamaa /Salli Sarhamaa - Vinha - Liinu UrHu
12.45 Sanna Järvelä/ Paula Mikkonen - Amatzoni
12.50 Janette Sinkkonen - Hessin Vahdotar TRS
12.55 Heidi Sinda /Merita Hagrén - Nyyti - Neiti UrHu

Luokka 8 Aluekilpailuluokka (+20 cm) , avoin poneille/hevosille

13.10 Heidi Sinda /Merita Hagrén - Nyyti - Neiti UrHu
13.15 Janette Sinkkonen - Hessin Vahdotar TRS
13.20 Leena Vähä - Erkkilä/Nanne Kuusela - Hessin Vivahde HusR

13.50 Janita Korhonen - Justus Fia NaR
13.55 Päivi Jaakkonen /Suvi Kivimaa -Peacock TRS
14.00 Talvikki Järvinen /Camilla Christiansen - Karpalo K - HR
14.05 Hanne - Leena Tuominen/Päivi Sillanpää - Pikku - Peto UrHu
14.10 Janette Sinkkonen - Ljosprins TRS
Janita Korhonen - Frodo NaR

Luokka 6 Aluekilpailuluokka (+30 cm), avoin nuorille hevosille (2003 - 2001 synt)

12.00 Heidi Sinda /Anne Friis - Korven Siluetti - 02 UrHu
14.45 Juha Vilenius - Kirkastus UrHu
14.50 Heidi Sinda / Juulia Mäkelä - Solsikkens Sigurd - 02 UrHu

kilpailut/2007/ll2904.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)