kilpailut:2007:lle2007

SH-KUMMAJAISET 2007 Hessi-talli, Urjala

ALUSTAVAT ESTELUOKKIEN LÄHTÖLISTAT v 16.7. klo 10

SUNNUNTAI 22.7.2007

Luokka 10 80 cm 367.1. Prix de DNA 99555

4.esteluokka (sunnuntain ensimmäinen) klo 10

1Salla-Maria Jokinen119 Viestin TaitoNuR
2Janika Lehtinen138 PläsiUrHU
3Minna Tunkelo182 B. SevillaMAJORAN
4Anni-Lotta Poussa160 Hilikin HipsuPRS
5Merita Haggren102 Nyyti-NeitiUrHU
6Heidi Sinda173 ViperoUrHU
7Tarja Laine134 VinmarKF
8Heta Harju104 VektorNORA
9Reija Karttunen123 JaloheinäRR
10Senni Valiola187 Vokkerin VoittoVARSA
11Oili Kangasaho122 Pohjan OttiiliaMRA
12Mira-Liina Skyttälä175 PehtoskaTT
13Anna Kärkkäinen132YrmeliYR
14Hannamari Strand176 SopraanoHämR
15Sara Andersson100 KuvastusUrHU
16Christa Häkkinen115 VänniNuR
17Ella Tanhuanpää181 Vimsyn TähtiRR
18Iida Hast105 M.H. TimoSUO
19Jenni Tiihonen185 MariellaGOODWILL
20Piia Rannikko163 Komun KasperiVARSA
21Carolina Saarinen196 TessarossaURAT
22Elena Ristimäki166 Seritan OnniLu-SaR
23Anita Vuorinen191 JosoTT
24Salla-Maria Jokinen120 Virman PiirtoNuR
25Suvi Virkki188 Mini-RiksaMT-TEAM
26Jasmin Saarenvalta168 PurjettiAuRaMa
27Ilona Vänni193 Poika-JamppaTT
28Susanna Pusa161 Vilin VillitärTT
29Noora Helenius108 Hilvan TyttiPIAFFE
30Anni Heino107 NelmanniTARAT
31Irma Leppäkoski140 HesekielNPR
32Minna Tunkelo183 HelunaMAJORAN
33Minna Kesti125 Mäntymäen PatuUrHU
34Emma Honkamaa111 Liinun PiskoKURA
35Carola Linna143 Niemen ToivoTR
36Anna Vähä-Herttua192 Vapun AikaTARAT
37Heidi Sinda172 Vilin PoikaUrHU
38Anu Laaksonen133 Pilvi-HattaraAuRaMa
39Anna Kärkkäinen131 Verkun TyttöYR
40Senni Roito 167 MollamariMT-Team
41Johanna Jaakkola117 Ajatuksen JuoksuPOR

Luokka 11 85 cm AM5 PIENHEVOSTEN MESTARUUS 2.osakilpailu

4.esteluokka (sunnuntain toinen) klo 12

Lähtöjärjestys käänteinen 1.osakilpailu jälkeen

1Johanna Jaakkola117 Ajatuksern JuoksuPOR
2Hanna Niemi151 JunkkuMER
3Oili Kangasaho122 Pohjan OttiiliaMRA
4Anita Vuorinen191 JosoTT
5Christan Häkkinen115 VänniNuR
6Eveliina Huuhtanen112 PiataasipähkinäMänRa
7Mari Mäntysalmi 150 Hemmo-PoikaVirRat
8Anna Kärkkäinen128 A.T.Ukko-MyrskyTRS
9Janika Lehtinen137 PaunutarPRS
10Reija Karttunen123 JaloheinäRR
11Emilia Lindroos141 ErovuoroHURA
12Tarja Laine134 VinmarKF
13Anna Kärkkäinen130 Ukkosen PoikaTRS
14Mari Lehtikunnas 136 Auran AapeliTSR
15Minna Koukkari126 Tähti-JussiPRT

Luokka 12 85 cm 367.1., avoin muille suomenhevosratsukoille

5.esteluokka (sunnuntain kolmas) n. klo 13.30

1Mira-Liina Skyttälä175 PehtoskaTT
2Carolina Saarinen169 TessarossaURAT
3Anni-Lotta Poussa160 Hilikin HipsuPRS
4Maiju Tamminen179 Tuomaan SävelRi-Ra
5Kristiina Teeri182 B. SevillaNORA
6Taru Keinänen124 PetrikaKAKE
7Carola Linna143 Niemen ToivoTR
8Janika Lehtinen138 PläsiUrHU
9Heidi Sinda173 ViperoUrHu
10Noora Helenius108 Hilvan TyttiPIAFFE
11Paula Nousiainen154 Tohtorin VahtoKTR
12Heidi Vaherla186 Sissi NTRS
13Jenni Tiihonen185 MariellaGOODWILL
14Kristiina Heimonen106 ValosaSUORA
15Emma Honkamaa111 Liinun PiskoKURA
16Suvi Virkki188 Mini-RiksaMT-TEAM
17Jasmin Saarenvalta168 PurjettiAuRaMa
18Kati Lepistö139 V.I. MariTAVA
19Anna Vähä-Herttua1922 Vapun AikaTARAT
20Anu Laaksonen133 Pilvi-HattaraAuRaMa
21Minne Nyman155 RätvänäTa No
22Anna Kärkkäinen129 Hessin VilmaTRS
23Carolina Saarinen170 TurtinaURAT
24Irma Leppäkoski140 HesekielNPR
25Heini Kuusisto127 Tähti-LoisteKAKE
26Iida Hast105 M.H. TimoSUO
27Ilona Vänni193 Poika-JamppaTT
28Carola Linna142 LolatarTR
29Maiju Tamminen180 VekseliiniRi-Ra
30Jenna Paakki157 Rok-TähtiSRS
31Liisa Hjelt-Silen110 Sällin IloDC
32Elena Ristimäki166 Seritan OnniLu-SaR
33Susanna Pusa161 Vilin VillitärTT
34Minna Juusti121 Vilinän VilpuriSOMRA
35Heidi Sinda172 Vilin PoikaUrHU
36Senni Valiola187 Vokkerin VoittoVARSA
37Kristiina Teeri183 HelunaNORA
38Minttu Oinonen156 ViirtoriSUORA
39Anni Heino107 NelmanniTARAT
40Merita Haggren102Nyyti-NeitiUrHU
41Anna-Sofia Häkkinen114 YkkerTRS
42Hannamari Strand176 SopraanoHämR

Luokka 13 95 cm Prix de Euro-Hunter

7.esteluokka (sunnuntain neljäs) n. klo 16

1Heta Harju104 VektorNORA
2Krista Malmi145 NakkertonVARSA
3Minne Nyman155 RätvänäTa No
4Pipsa Pöllänen162 UnoliinaNPR
5Hanna Niemi151 JunkkuMER
6Maiju Tamminen180 VekseliiniRi-Ra
7Jenna Paakki157 Rok-TähtiSRS
8Paula Nousiainen154 Tohtorin VahtoKTR
9Terhi Toivonen121 Vilinän VilpuriMT-TEAM
10Asta Meriläinen146 TopseriLOR
11Carola Linna142 LolatarTR
12Anna Kärkkäinen129 Hessin VilmaTRS
13Taru Keinänen124 PetrikaKAKE
14Mari Mäntysalmi150 Hemmo-PoikaVirRat
15Heini Kuusisto127 Tähti-LoisteKAKE
16Carolina Saarinen170 TurtinaURAT
17Heidi Vaherla186 Sissi NTRS
18Minna Koukkari126 Tähti-JussiPRT
19Maiju Tamminen179 Tuomaan SävelRi-Ra
20Minttu Oinonen156 ViirtoriSUORA
21Anna-Sofia Häkkinen114 YkkerTRS
kilpailut/2007/lle2007.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)