kilpailut:2007:llk2007

SH-KUMMAJAISET 2007 Hessi-talli, Urjala

KOULULUOKKIEN LOPULLISET LÄHTÖLISTAT v. 19.7.2007 klo 14

PERJANTAI 20.7.2007

Luokka 1 Prix de Horse Power Helppo C:1 2000 /PERJANTAI 20.7.2007

11001 Heidi Sinda - Vipero(49)UrHU
2 Pirjo Reunanen - Vinha-Liinu(64)UrHU
3 Sara Andersson - Kuvastus(5)UrHU
4 Salla Nissi - Hessin Vahdotar(1)UrHU
5 Juulia Mäkelä - Onni Hermanni(82)UrHU
6 Kati Honkanen - Timmari(75)NuR
7 Heidi Sinda - Vilin Poika(48)UrHU
8 Mari Lehtikunnas - Milenan Temuli(76)TSR
9 Carolina Saarinen - Tessarossa(62)URAT
121010 Marjo Helle - Marylin(58)Lu-SaR
11 Oili Kangasaho - Pohjan Ottiilia(67)MRA
12 Heidi Mäkinen - J.R. Petra(74)TT
13 Ida Honkamaa - Liinun Pisko(6)KURA
14 Johanna Pihlaja - Liptonella(53)KuR
15 Noora Helenius - Hilvan Tytti(31)PIAFFE
16 Nina Ossberg - Sivurilli(72)VARSA
17 Annika Tienhaara - Justerilla(90)SUORA
18 Kristiina Heimonen - Valosa(13)SUORA
132019 Virpi Lepola - Hilton Kaima(23)TRS
20 Anni-Lotta Poussa - Hilikin Hipsu(47)PRS
21 Carolina Saarinen - Turtina(63)URAT
22 Jenni Tiihonen - Mariella(51)GOODWILL
23 Chrisse Asikainen - Vauhti-Temppu(59)PHR
24 Anne Eriksson - Virman Piirto(71)RHR
25 Emma Honkamaa - Ralli-Ässä(7)KURA
26 Kirsi Lindell - Samun Santtu(24)SUORA
27 Janina Mäkinen - Kihin Veera(97)RUSKO

C= Sanna Salakka-Rassa H= Marita Törnroth

Luokka 1B Prix de Horse Power Helppo C:1 2000 /PERJANTAI 20.7.2007

1200
1 Maria Kanko - Ahon Huijari( )IRAS
2 Susanna Lemström - Vilppulan Sanni(40)Ri-Ra
3 Saana Hakala - Pätkä-Jätkä(34)SUORA
4 Anne Eriksson - Viestin Taito(70)RHR
5 Terhi Mauriala - Vejarin Vitja(68)VARSA
6 Petra Ulmonen - Rickiliina(92)TSR
7 Anni Heino - Nelmanni(41)TARAT
1255 8 Anna Vähä-Herttua - Vapun Aika(42)TARAT
9 Katja Kultaranta - Vekseliini(61)SUORA
10 Piia Rannikko - Komun Kasperi(78)VARSA
11 Johanna Lamminmäki - Willin Orvokki(69)PRS
12 Laura Virtanen - Läikän Muisto(57)HämR
13 Satu Saarikumpu - Pilvi-Hattara(96)AuRaMa
14 Tarja Mutanen - Sittenkin(27)TRS
135015 Karoliina Mäkelä - Ruusperi(16)LR TEAM
16 Jaana Saarela - Pehtoska(81)TT
17 Sari Laiho - Kelmilo(22)MERATA
18 Eeva-Maija Kara - Reisu-Oiva(11)YR
19 Kirsi Suhonen - Viipan Vinha(65)NR
20 Petra Ulmonen - Voin Hohtotähti(93)TSR
21 Anita Vuorinen - Joso(89)TT
22 Maria Kanko - Hämärän Siru( )IRAS

C= Tarja Karppinen H= Heidi Sinda ?

Luokka 2 Prix de Keep Horses Helppo B:0 /PERJANTAI 20.7.2007

15151 Laura Virtanen - Läikän Muisto(57)HämR
2 Anni Heino - Nelmanni(41)TARAT
3 Kristiina Heimonen - Valosa(13)SUORA
4 Virpi Lepola - Hilton Kaima(23)TRS
5 Noora Helenius - Hilvan Tytti(31)PIAFFE
6 Krista Rantala - Vihurin Tyttö(36)ARRAT
7 Sari Hyökki - Osaran Opetus(29)TT
8 Hanna-Leena Tammelin - Morento(77)LuRa
16259 Liisa Hjelt-Silen - Sällin Ilo(91)DC
10 Saija Iso-Herttua-Aaltonen -Jäävin Lempi
11 Heidi Sinda - Vipero(49)UrHU
12 Krista Malmi - Nakkerton(44)VARSA
13 Minna Laihonen - Kononen(60)SUORA
14 Eeva-Maija Kara - Reisu-Oiva(11)YR
15 Kaisa Väistö - A.L. Peto(38)VESRA
16 Mari Lehtikunnas - Milenan Temuli(76)TSR
1730 17 Johanna Lamminmäki - Willin Orvokki(69)PRS
18 Jaana Saarela - Pehtoska(81)TT
19 Maria Kanko - Hämärän Siru( )IRAS
20 Minttu Oinonen - Viirtori(52)SUORA
21 Sari Laiho - Kelmilo(22)MERATA
22 Kirsi Lindell - Samun Santtu(24)SUORA
23 Karoliina Mäkelä - Ruusperi(16)LR TEAM
24 Katja Kultaranta - Vekseliini(61)SUORA
1840 25 Kirsi Sippu - Liikun Piirto(80)PYRY
26 Ella Tanhuanpää - Vimsyn Tähti(55)RR
27 Susanna Multamäki-Lahti-Totilon Poik(56)TSR
28 Heidi Sinda - Vilin Poika(48)UrHU
29 Janina Mäkinen - Kihin Veera(97)RUSKO
30 Heidi Jankola - Kotilo(18)YR

C=Sari Leppänen M Nina Soilammi

Luokka 2B Prix de Keep Horses Helppo B:0 RATA2 / PERJANTAI 20.7.2007

14501 Terhi Mauriala - Vejarin Vitja(68)VARSA
2 Satu Saarikumpu - Pilvi-Hattara(96)AuRaMa
3 Ida Honkamaa - Liinun Pisko(6)KURA
4 Anne Eriksson - Viestin Taito(70)RHR
5 Petra Ulmonen - Rickiliina(92)TSR
6 Emma Honkamaa - Ralli-Ässä(7)KURA
7 Tarja Mutanen - Sittenkin(27)TRS
8 Anne Pesari-Laine - Leijonakuningas(25)NuR
9 Senni Jokinen - Arran Aladin(32)ARRAT
10 Anita Vuorinen - Joso(89)TT
161511 Anna Bergström - Hessin Vappu(10)UrHU
12 Ilona Kymäläinen - Arran Armaada(39)ARRAT
13 Oili Kangasaho - Pohjan Ottiilia(67)MRA
14 Anne Eriksson - Virman Piirto(71)RHR
15 Anna Vähä-Herttua - Vapun Aika(42)TARAT
16 Eerika Ylä-Mononen - Arran Ariel(35)ARRAT
17 Senni Jokinen - Arran Nestori(33)ARRAT
18 Johanna Pihlaja - Liptonella(53)KuR

C=Rosali Kivitie H Tarja Karppinen

Luokka 3 Prix de Helsingin Ratsutarvike Helppo A:1

17301 Vivi Myllylä - Pasteri(17)TRS
2 Krista Malmi - Nakkerton(44)VARSA
3 Petra Ulmonen - Knuutilan Hertta(94)TSR
4 Minne Nyman - Rätvänä(28)Ta No
5 Marika Renvall - Arran Aleksi(37)ARRAT
6 Sari Hyökki - Osaran Opetus(29)TT
7 Hanna-Leena Tammelin - Morento(77)LuRa
8 Anne Konttinen - Sandelsson(26)NuR
18359 Asta Meriläinen - Topseri(88)LOR
10 Anu Laaksonen - Purjetti(43)AuRaMa
11 Liisa Hjelt-Silen - Sällin Ilo(91)DC
12 Minttu Oinonen - Viirtori(52)SUORA
13 Kaisa Väistö - A.L. Peto(38)VESRA
14 Mari Lehtikunnas - Palsu(50)TSR

C= Marita Törnroth H= Rosali Kivitie

LAUANTAI 21.7.

Luokka 4 Prix de Konica-Minolta K.N.Special /LAUANTAI 21.7.

09001 Salla Nissi - Hessin Vahdotar(1)UrHU
2 Ella Tanhuanpää - Vimsyn Tähti(55)RR
3 Mari Lehtikunnas - Milenan Temuli(76)TSR
4 Ida Honkamaa - Ralli-Ässä(7)KURA
5 Mari Mäntysalmi - Hemmo-Poika(79)VirRat
6 Annika Tienhaara - Justerilla(90)SUORA
7 Pirkko Tienari - Nyyperi(98)IRAS
8 Carolina Saarinen - Tessarossa(62)URAT
10059 Sonja-Anneli Huhtaniemi - Ööstik(12)IRAS
10 Anna Bergström - Hessin Vappu(10)UrHU
11 Janina Mäkinen - Kihin Veera(97)RUSKO
12 Oili Kangasaho - Pohjan Ottiilia(67)MRA
13 Terhi Mauriala - Vejarin Vitja(68)VARSA
14 Laura Virtanen - Läikän Muisto(57)HämR
15 Tiina Väänänen - Pennin Piirto(66)NuR
16 Heidi Mäkinen - J.R. Petra(74)TT
1110 17 Anne Määttänen - Pikku-Peto(86)UrHU
18 Anita Vuorinen - Joso(89)TT
19 Nina Ossberg - Sivurilli(72)VARSA
20 Taru Mäenpää - Ennin Epeli(30)SRS
21 Kirsi Sippu - Liikun Piirto(80)PYRY
22 Maija Koivunen - Vempun Leimu(45)SS-92
23 Paula Nousiainen - Tohtorin Vahto(95)KTR
24 Jutta Vesa - Elsan Haka(46)LR TEAM

C= Tarja Karppinen H=Marita Törnroth

Luokka 4B Prix de Konica-Minolta K.N.Special

09301 Saija Ohra-Aho - Trompi(9)TAVA
2 Emma Honkamaa - Liinun Pisko(6)KURA
3 Kristiina Aalto - Rotu-Vaari(20)JOKERA
4 Irma Leppäkoski - Hesekiel(21)NPR
5 Anne Eriksson - Viestin Taito(70)RHR
6 Sari Hyökki - Osaran Opetus(29)TT
7 Jasmin Saarenvalta - Purjetti(43)AuRaMa
10258 Kristiina Teeri - B. Sevilla(87)NORA
9 Tiina Hyssänmäki - Taksriki(3)TT
10 Piia Rannikko - Komun Kasperi(78)VARSA
11 Pirjo Matilainen - E.V. Joniikka(15)LR
12 Laura Ahtila - Kelmerita(14)SUORA
13 Satu Saarikumpu - Pilvi-Hattara(96)AuRaMa
14 Johanna Pihlaja - Liptonella(53)KuR
1120 15 Katja Kultaranta - Vekseliini(61)SUORA
16 Vivi Myllylä - Pasteri(17)TRS
17 Päivi Lappalainen - Ihme-Kukka(8)LR TEAM
18 Kirsi Lindell - Samun Santtu(24)SUORA
19 Anne Eriksson - Virman Piirto(71)RHR
20 Minna Laihonen - Kononen(60)SUORA
21 Tiina Hyssänmäki - M.H. Unski(4)TT

C= Sari Leppänen H=Heidi Sinda

Luokka 5 Prix de Horse Power FEI kur poneille **Huom pitkä rata (20*60 m)** /LAUANTAI 21.7.

12451 Laura Ahtila - Kelmerita(14)SUORA
2 Kristiina Aalto - Rotu-Vaari(20)JOKERA
3 Tiina Hyssänmäki - Taksriki(3)TT
4 Susanna Multamäki-Lahti-Totilon Poik (56)TSR
5 Sini Astrén - Vinmar(85)SUORA
6 Suvi Sjöroos - Johto-Piirto(54)POR
7 Minttu Oinonen - Viirtori(52)SUORA

C= Tarja Karppinen H=Sari Leppänen M=Marita Törnroth

kilpailut/2007/llk2007.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)