kilpailut:2007:majoittujat2007

Majoitusvaraukset Sh-kummajaiset 20.-22.7.2007

MANEESI

Majoitustilat täynnä!

1. Heimonen Kristiina 2 henk pe-su
2. Kultaranta Katja 2 henk pe-su
3. Ojalehto 2 henk pe-la
4. Ström Hanna pe-la
5. Pihlaja Johanna 1 hlö pe-la
6. Koukkari Minna 2 henk + vauva pe-su
7. Honkanen Kati 1 hlö ke-su

Sähköpaikka
Eriksson Anna pe-su
Kangasaho Oili pe-su

Tallipaikat
TÄYNNÄ

1. Sinda Heidi t.Vipero to-su
2. Heimonen Kristiina r. Jerome pe-su
3. Heimonen Kristiina r. pe-su
4. Heimonen Kristiina t. Valosa pe-su
5. Kultaranta Katja t. Vekseliini pe-su
6. Honkanen Kati t. Timmari ke-su
7. Saarela Jaana t. Pehtoska pe-su
8. Ström Hanna r. Jamiralli pe-la
9. Vähä-Erkkilä Leena r. Hessin Vivahde
10. Laihonen Minna r. Kononen to-la
11. Laihonen Minna r. Viipan Vinha to-la
12. Sippu Kirsi r. Liikun Piirto pe-la
13. Multamäki-Lahti r. Totilon Poika pe-la
14. Tanhuanpää Ella t. Vimsyn Tähti pe-su
15. Lauhamo Piia t. Vilin Vilitär la-su
16. Lauhamo Piia r. Poika-Jamppa la-su
17. Pihlaja Johanna t. Liptonella pe-la
18. Lehtikunnas Mari o. Auran Aapeli pe-su
19. Oinonen r. Viirtori pe-su
20. Eriksson Anna r. Viestin Taito pe-su
21. Eriksson Anna r. Virman Piirto pe-su
22. Roine Kirsi r. Vili Poika pe-su
23. Andersson Sara r. Kuvastus
24. Suonenketo Jenni r. pe
25. Väänänen Tiina r. Pennin-Piirto la
26. Tiihonen Jenni t. Mariella pe-su
27. Mäkinen Heidi t.J.R.Petra pe-la
28. Kangasaho Oili pien sh t. Pohjan Ottiilia pe-su
29. Koukkari Minna r. Tähti-Jussi pe-su
30. Mäkinen Janina t.Kihin Veera pe-la
31. Leppäkoski Irma t. Hesekiel la-su
32. Palva Kirsti r. Vänni la-su
33. Niskanen Birgitta t. Assin Tytti pe-su
34. Lindroos Nettan o. Erovuoro pe-su
35. Huuhtanen t. Pistaasipähkinä pien sh

1. Friis Anne t.Korven Siluetti tarhapaikka
2. Saarinen Caro tammat Tessarossa ja Turtina tarhapaikka to-su
3. Mäkelä Juulia r. Onni Hermanni pe-la
4. Nousiainen Paula r. Tohtorin Vahto la-su

Bergströmien talli (Haapasentie, Urjalankylä)
TÄYNNÄ!

1. Karttunen Reija t. la-su
2. Virkki Suvi r. Mini-Riksa la-su
3. Mäntysalmi r. Hemmo-Poika pe-su
4. Hietakangas Susanna r. Joso pe-su
5. Pöllänen Pipsa t. Unoliina la-su

kilpailut/2007/majoittujat2007.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)