kilpailut:2007:tulokset0704

Tulokset harjoituskilpailut /Esteratsastus Hessi-talli, Urjala

La 7.4.2007

Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman

1. Ninni Näppinen /Juulia Mäkelä –Ai.Ka Hermann96 p
2. Ella Nuikka /Juulia Mäkelä –Ai.Ka Hermann95,5 p
3. Ani Näppinen /Ella Numminen –Hessi-Iida95 p
4. Janika Lönnroth –Niko91 p
5. Camilla Vanha-Similä/AnnMari Vanha-Similä- Anjalan Daisynella89 p
6. Maija Varjus /Ella Numminen Hessi-Iida86 p
7. Henna Koivula/Kaisu Koivula –Henry the Great81 p

Luokka 2 30 cm 367.1.

1 Heidi Sinda - Korven SiluettiUrHU0/0,0025,38
2 Sara Salovaara - HistamiiniSS-920/0,0027,97
3 Elina Roivanen - Peli TuuliRatU0/0,0028,31
4 Linda Vauto - CindySS-920/0,0029,31
5 Juulia Savolainen - Hessin VahdotarUrHU0/0,0033,41
6 Janika Lönnroth - NikoUrHU0/0,0037,19
7 Fiona Levonaho - Hessin VivahdeUrHU0/0,0040,25
8 Jukka Mäkelä - Vinha-LiinuUrHU0/0,0048,10
9 Heidi Sinda - Solsikkens SigurdUrHU4,0079,63
10 Eve Nummela - Vinha-LiinuUrHU5,0093,00

Luokka 3 50 cm 367.1.

1 Suvi Karhu - EponaUrHU0/0,0022,87
2 Heidi Sinda - Korven SiluettiUrHU0/0,0025,16
3 Elina Roivanen - Peli TuuliRatU0/0,0027,97
4 Sara Salovaara - HistamiiniSS-920/0,0028,35
5 Kaisu Koivula - Henry The GreatUrHU0/0,0028,65
6 Jenni Rupponen - TittariinaUrHU0/0,0028,93
7 Henna Lähdekorpi - Läikän VinkkaUrHU0/0,0030,82
8 Linda Vauto - CindySS-920/0,0031,78
9 Ilkka Tonteri - Vinha-LiinuUrHU0/0,0033,38
10 Mira Louhe - Vilin PoikaUrHU0/0,0037,38
11 Heidi Sinda - ViperoUrHU0/4,0027,40
12 Juulia Mäkelä - Ai.Ka HermannUrHU0/4,0029,13
13 Fiona Levonaho - Hessin VivahdeUrHU0/4,0030,06
14 Annmari Vanha-Similä - PeedaYR4,0054,16
15 Annika Tienhaara - JusterillaSUORA4,0064,85
16 Juulia Savolainen - Hessin VahdotarUrHU4,0075,12
17 Minna Kesti - äntymäen PatuUrHu8,0070,66
18 Heidi Sinda - Solsikkens SigurdUrHU8,0074,53
Ada Saarela - Hagelunds MeghanSS-92HYLÄTTY

Luokka 4 70 cm 367.1.

1 Marko Rekola - TarantiniUrHU0/0,0023,81
2 Suvi Karhu - EponaUrHU0/0,0025,12
3 Annukka Aalto - E.T.HennetL-HR0/0,0025,41
4 Ada Saarela - Hagelunds MeghanSS-920/0,0025,63
5 Marika Willman - Salut I-27SS-920/0,0026,00
6 Janika Lehtinen - PläsiUrHU0/0,0026,72
7 Malla Laitinen - Elastic StepUrHU0/0,0027,72
8 Elisa Relander - Reisu-OivaMRA0/0,0027,78
9 Heidi Sinda - ViperoUrHU0/0,0029,25
10 Emmi Lähdekorpi - Läikän VinkkaUrHU0/0,0032,19
11 Kaisu Koivula - Henry The GreatUrHU0/4,0027,54
12 Merita Hagren - StaccatoUrHU4,0053,56
13 Annmari Vanha-Similä - PeedaYR4,0060,94
14 Pia Tauro - Vienolan SelmaYR4,0065,60
15 Minna Kesti - Mäntymäen PatuUrHu8,0062,91
16 Annika Tienhaara - JusterillaSUORA8,0066,44
17 Mira Louhe - Vilin PoikaUrHU8,0068,16
18 Pia Tauro - Erä-HippaYR14,0082,91

Luokka 5 85cm 367.1

1 Riina Korolainen - JuthistTRS0/0,0026,00
2 Annukka Aalto - E.T.HennetL-HR0/0,0027,23
3 Janika Lehtinen - PläsiUrHU0/0,0028,09
4 Merita Hagren - StaccatoUrHU0/0,0028,16
5 Elisa Relander - Reisu-OivaMRA4,0059,97
6 Sonia Nyman - TarantiniUrHU8,0051,78
7 Saara Karhu - Etoile IIUrHU8,0053,13
8 Leena Paija - Pikku-JuniUrHU9,0070,00
9 Marika Willman - Salut I-27SS-9210,0073,41

Luokka 6 100 cm

1. Riina Korolainen –JuthistTRS0 –0 29.03s
2. Saara Karhu –Etoile IIUrHu4 vp 52,81s
3. Piia Tauro –VehnäYR8 vp 67,00s

kilpailut/2007/tulokset0704.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)