Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


kilpailut:2007:tulokset1711

TULOKSET

Estekilpailut 17.11.

Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla
1.Ronja Riekkinen/Mira Louhe –Totinen Poika 64 p
2. Siiri Haaksi/Merita Haggren-Hessi-Iida UrHu 62 p
2. Emmi Rauhamäki/ Sanni Karonen 62 p
4.Anna-Maria Näppinen/Meira Haggren –Hessi-Iida 61 p
4. Nea Michelsson/Joona Michelsson-Petra 61 p
6. Tiia-Niina Näppinen Näppinen/Milla-Carita Leikkilä –Nikolai 60p
7. Maiju Karonen/Pirjo Reunanen –Vingha-Liinu UrHu 56 p

Luokka 2 Puomiluokka
1. Jenna Kärki –Wielwijk`s Esther 71 p
2. Heidi Sinda-Puhe-Einari UrHu 65p
2. Nea Michelsson-Petra 65p
2.Carita Kauriinoja-Hugo 65 p
5. Sarita Turkumäki-Pläsi 64p
6. Riikka Lehtinen –Korholan Ruusukuu 63p
7. Riikka Närvänen –Pläsi 62 p

Luokka 3 30 cm 367.1.
1. Heidi Sinda-Bösztörpuszta Honvagy UrHu 0- 0 vp 26,18s
2. Hanna Lehtonen- Voutilan Galax 0-0 vp 29,56s
3. Meeri Tolonen- Pläsi UrHu 0- 0 vp 29,69s
4. Hilja Markkola- Kelmiina Piaffe 0-0vp 32,50
5. Henna Viitamäki-Great Survivor SuoRa 0 –0 vp 32,97s
6. Jaana Harju- Joyful Juggler UrHu UrHu 0-0 vp 38,13s
7.Carita Kauriinoja- Hugo 0 – 0vp 40,59s
8. Heidi Sinda-Hessin Virpi UrHu 0 vp 40,52
8.Riikka Närvänen- Pläsi UrHu 0 vp 32,22
8.Roosa Onttonen - Coldencoast Emmerdale SS-92 0 vp 41,53s
11. Heidi Sinda-Puhe-Einari UrHu 4vp 45,34s
12. Milla Leikkilä – Nikolai UrHu
12. Jukka Mäkelä- Vinha-Liinu

Luokka 4 50 cm 367.1
1. Ada Saarela- Hagelunds Meghan Ss-Riders-92 0- 0 vp 27,72s
2. Jussi Tapani Sir Parzival FR 0- 0 vp 27,84s
3.Hilja Markkola-Kelmiina Piaffe 0-0 vp 32,09s
4.Hanna Lehtonen-Voutilan Galax 0-0vp 33,08s
5.Eve Nummela – Ramsus UrHu 0-0 vp 41,20s
6. Juulia Savolainen-Hessin Vahdotar UrHu 0-0 vp 41,34
7.Kaija Romppainen-Pippurin Saga 0- 4 vp 32,57s
8. Elina Virtanen-Totinen Poika 0-4 vp 34,81
9.Juulia Mäkelä- Siltasaaren Impuls UrHu 4 vp 38,00s
10. Heidi Sinda- Hessin Virpi UrHu 4vp 40,80s
11.Pia Kaunisto- Ramsus UrHu 4 vp 46,69s
12.Heidi Sinda- Bösztörpuszta Honvagy UrHu 8 vp 54,25s
13. Janika Lönnroth-Nikolai
13.Henna Viitamäki - Great Survivor SuoRa
15.Roosa Onttonen- Goldencoast Emmerdale Ss-Riders-92

Luokka 5 70 cm, arv. 367.1
1. Saara Karhu- Wallenstein UrHu 0- 0vp 26,00s
2. Johanna Grönholm-Reisu-Missu 0-0 vp 26,97s
3.Heidi Sinda- Vipero UrHu 0- 0 vp 27,59s
4.Henna Lähdekorpi- Holsteins Surinam 0-0 vp 29,50s
5. Sonia Nyman- Tarantini UrHu 0-0 vp 30,97s
6.Emmi Lähdekorpi- Läikän Vinkka 0-0 vp 31,19s
7. Janika Lehtinen- Vilin Poika UrHu 0- 0 vp 32,50s
8.Henna Viitamäki-Keitaan Hetki SuoRa 0- 0 vp 32,81s
9.Henna Lähdekorpi-Läikän Vinkka UrHu 0-0 vp 33,92s
10. Carita Gröndahl-Keitaan Hetki SuoRa 0-0 vp 35,52s
11. Nea Nurminen- Lucy L-HR 0-4vp 39,50s
12. Paula Viita Derüs UrHu 0- 4 vp 44,91s
13.Pirjo Reunanen- Vinha-Liinu UrHu 0-5vp 46,80s
14. Ada Saarela- Hagelunds Meghan SS-92 4vp 35,81s
15.Kaija Romppainen-Pippurin Saga 4 vp 39,53s
16. Juulia Mäkelä-Siltasaaren Impuls UrHu 4 vp 41,17s
17.Merita Hagrén- Nyyti-Neiti 4vp 45,34s
18.Suvi Karhu- Epona UrHu 4 vp 48,94s
19.Niina Tapani-Sir Parzival FR

Luokka 6 80 cm, arv. 367.1
1. Saara Karhu- Wallenstein UrHu 0-0 vp 25,28s
2. Katja Laine-Polonez FR 0- 0vp 27,35s
3. Emmi Lähdekorpi-Holsteins Surinam UrHu 0-0 vp 28,88s
4. Janika Lehtinen- Vilin Poika UrHu 0-0 vp 31,70s
5. Heidi Sinda-Vipero UrHu 0-8 vp 29,23s
6. Nea Nurminen-Lucy L-HR 4vp 35,50s
7. Suvi Karhu-Epona UrHu 5vp 51,03s
8.Paula Viita-Derüs UrHu 8vp 36,00s
9.Minna Kesti-Mäntymäen Patu
9.Johanna Grönholm-Reisu-Missu

Alle 8-vuotiaiden kunnanmnestaruus
1.Ronja Riekkinen/Mira Louhe –Totinen Poika 64 p
2. Siiri Haaksi/Merita Haggren-Hessi-Iida UrHu 62 p
3.Anna-Maria Näppinen/Merita Haggren –Hessi-Iida 61 p
3. Nea Michelsson/Joona Michelsson-Petra 61 p

Alle 13-vuotiaiden kunnanmnestaruus
1. Jenna Kärki –Wielwijk`s Esther 71 p
2. Riikka Lehtinen –Korholan Ruusukuu 63p
3. Riikka Närvänen –Pläsi 62 p

Alle 16-vuotiaiden kunnanmestaruus
1.Eve Nummela – Ramsus UrHu 0-0 vp 41,20s
2. Juulia Savolainen-Hessin Vahdotar UrHu 0-0 vp 41,34
3.Juulia Mäkelä- Siltasaaren Impuls UrHu 4 vp 38,00s;

Junioreiden kunnanmestaruus
1.Saara Karhu- Wallenstein UrHu 0- 0vp 26,00s
2.Sonia Nyman- Tarantini UrHu 0-0 vp 30,97s
3.Pirjo Reunanen- Vinha-Liinu UrHu 0-5vp 46,80s

Hessi cup 2007 tilanne 17.11. jälkeen (189 pisteitä kerännyttä)

1.Karhu Suvi-Epona UrHu 111,08p
2.Sinda Heidi-Vipero UrHu 101,82p
3. Sinda Heidi-Nyyti-Neiti UrHu 94,29p
4. Mäkelä Juulia-Ai.Ka Hermann UrHu 78,01p
5.Sinda Heidi-Pin Rock´s Highland Queen UrHu 77,83p
6.Aalto Annukka-E.T.Hennet L-HR 75,24p
7. Tuominen Hanne-Leena- Pikku-Peto UrHu 67,54p
8. Karhu Saara –Wallestein UrHu 54,2p
9. Laitinen Malla -Eiris Tinkerbell UrHu 51,9p
10. Korhonen Janita- Frodo NaR 48,37p
11.Numminen Ella- Hessi Iida UrHu 45,46p
12.Sinda Heidi-Korven Siluetti UrHu 43,58p
13.Sinda Heidi-Vilin Poika UrHu 41,41p
14.Mäki Maiju-Sandstrom II VRS 40,5p
15.Korhonen Janita-Justus Fia NaR 40,3p
16.Rekola Marko-Tarantin UrHu 38,25p
17.Vakkila Pia-Fantaasia II Tava 34,5p
18.Saarela Ada-Hagelunds

kilpailut/2007/tulokset1711.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)