Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


kilpailut:2007:tulokset2007

Sh-kummajaiset 20.-22.7

Hessi-talli, Urjala

Luokka 1 Helppo C:1 2000 Prix de Horse Power

1) Heidi Sinda - Vilin Poika UrHU 255 63,750% 2) Oili Kangasaho - Pohjan Ottiilia MRA 254 63,500% 3) Emma Honkamaa - Ralli-Ässä KURA 250 62,500% 4) Noora Helenius - Hilvan Tytti PIAFFE 247 61,750% 5) Chrisse Asikainen - Vauhti-Temppu PHR 239 59,750% 6) Johanna Pihlaja - Liptonella KuR 238 59,500% 7) Jenni Tiihonen - Mariella GOODWILL 236 59% 8) Ida Honkamaa - Liinun Pisko KURA 235 58,750% 9) Sara Andersson - Kuvastus UrHU 234 58,500% 10) Heidi Mäkinen - J.R. Petra TT 231 57,750% 10) Janina Mäkinen - Kihin Veera RUSKO 231 57,750% 12) Heidi Sinda - Vipero UrHU 230 57,500% 13) Virpi Lepola - Hilton Kaima TRS 224 56% 14) Kristiina Heimonen - Valosa SUORA 223 55,750% 15) Mari Lehtikunnas - Milenan Temuli TSR 221 55,250% 16) Annika Tienhaara - Justerilla SUORA 220 55% 17) Anne Eriksson - Virman Piirto RHR 218 54,500% 18) Pirjo Reunanen - Vinha-Liinu UrHU 213 53,250% 19) Anni-Lotta Poussa - Hilikin Hipsu PRS 209 52,250% 20) Kirsi Lindell - Samun Santtu SUORA 208 52% 21) Carolina Saarinen - Tessarossa URAT 206 51,500% 22) Kati Honkanen - Timmari NuR 203 50,750% 22) Salla Nissi - Hessin Vahdotar UrHU 203 50,750% 24) Carolina Saarinen - Turtina URAT 202 50,500% 25) Juulia Hylätyt/keskyttäneet: Mäkelä - Onni Hermanni UrHU

Luokka 1B Helppo C:1 2000 Prix de Horse Power

1) Satu Saarikumpu - Pilvi-Hattara AuRaMa 267 66,750% 2) Katja Kultaranta - Vekseliini SUORA 264 66% 3) Terhi Mauriala - Vejarin Vitja VARSA 263 65,750% 4) Laura Virtanen - Läikän Muisto HämR 260 65% 5) Piia Rannikko - Komun Kasperi VARSA 258 64,500% 6) Maria Kanko - Hämärän Siru IRAS 257 64,250% 7) Jaana Saarela - Pehtoska TT 255 63,750% 8) Anne Eriksson - Viestin Taito RHR 254 63,500% 9) Johanna Lamminmäki - Willin Orvokki PRS 253 63,250% 10) Tarja Mutanen - Sittenkin TRS 244 61% 11) Anita Vuorinen - Joso TT 242 60,500% 12) Petra Ulmonen - Rickiliina TSR 241 60,250% 13) Petra Ulmonen - Voin Hohtotähti TSR 239 59,750% 14) Sari Laiho - Kelmilo MERATA 238 59,500% 15) Eeva-Maija Kara - Reisu-Oiva YR 235 58,750% 16) Karoliina Mäkelä - Ruusperi LR TEAM 219 54,750% 17) Maria Kanko - Ahon Huijari IRAS 217 54,250% 18) Kirsi Suhonen - Viipan Vinha NR 216 54%

Luokka 2 Helppo B: 0

1) Kaisa Väistö - A.L. Peto VESRA 329 60,926% 2) Sari Hyökki - Osaran Opetus TT 326 60,370% 3) Susanna Multamäki-Lahti - Totilon Poika TSR 321 59,444% 4) Krista Malmi - Nakkerton VARSA 320 59,259% 5) Ella Tanhuanpää - Vimsyn Tähti RR 316 58,519% 6) Minttu Oinonen - Viirtori SUORA 309 57,222% 7) Katja Kultaranta - Vekseliini SUORA 308 57,037% 8) Kirsi Sippu - Liikun Piirto PYRY 307 56,852% 8) Johanna Lamminmäki - Willin Orvokki PRS 307 56,852% 10) Heidi Sinda - Vilin Poika UrHU 306 56,667% 11) Heidi Sinda - Vipero UrHU 304 56,296% 11) Saija Iso-Herttua-Aaltonen - Jäävin Lempi 304 56,296% 13) Jaana Saarela - Pehtoska TT 303 56,111% 14) Maria Kanko - Hämärän Siru IRAS 302 55,926% 15) Minna Laihonen - Kononen SUORA 297 55% 16) Eeva-Maija Kara - Reisu-Oiva YR 285 52,778% 17) Liisa Hjelt-Silen - Sällin Ilo DC 284 52,593% 18) Laura Virtanen - Läikän Muisto HämR 278 51,481% 19) Karoliina Mäkelä - Ruusperi LR TEAM 277 51,296% 20) Janina Mäkinen - Kihin Veera RUSKO 273 50,556% 21) Kristiina Heimonen - Valosa SUORA 272 50,370% 22) Krista Rantala - Vihurin Tyttö ARRAT 269 49,815% 23) Mari Lehtikunnas - Milenan Temuli TSR 249 46,111% 24) Kirsi Lindell - Samun Santtu SUORA 239 44,259%

Luokka 2B Helppo B:0

1) Anne Pesari-Laine - Leijonakuningas NuR 325 60,185% 2) Satu Saarikumpu - Pilvi-Hattara AuRaMa 320 59,259% 3) Senni Jokinen - Arran Aladin ARRAT 319 59,074% 4) Senni Jokinen - Arran Nestori ARRAT 317 58,704% 5) Ilona Kymäläinen - Arran Armaada ARRAT 316 58,519% 6) Terhi Mauriala - Vejarin Vitja VARSA 310 57,407% 7) Petra Ulmonen - Rickiliina TSR 306 56,667% 8) Anna Bergström - Hessin Vappu UrHU 305 56,481% 9) Oili Kangasaho - Pohjan Ottiilia MRA 295 54,630% 9) Tarja Mutanen - Sittenkin TRS 295 54,630% 11) Emma Honkamaa - Ralli-Ässä KURA 291 53,889% 12) Anne Eriksson - Viestin Taito RHR 290 53,704% 13) Anita Vuorinen - Joso TT 289 53,519% 14) Johanna Pihlaja - Liptonella KuR 271 50,185% 15) Anne Eriksson - Virman Piirto RHR 258 47,778% 16) Eerika Ylä-Mononen - Arran Ariel ARRAT 251 46,481% 17) Ida Honkamaa - Liinun Pisko KURA 242 44,815%

Luokka 3 Helppo A:1

1) Petra Ulmonen - Knuutilan Hertta TSR 349 62,321% 2) Anne Konttinen - Sandelsson NuR 338 60,357% 3) Kaisa Väistö - A.L. Peto VESRA 327 58,393% 3) Anu Laaksonen - Purjetti AuRaMa 327 58,393% 5) Sari Hyökki - Osaran Opetus TT 324 57,857% 6) Krista Malmi - Nakkerton VARSA 319 56,964% 7) Minttu Oinonen - Viirtori SUORA 317 56,607% 8) Marika Renvall - Arran Aleksi ARRAT 309 55,179% 9) Vivi Myllylä - Pasteri TRS 296 52,857% 10) Minne Nyman - Rätvänä Ta No 286 51,071% 11) Mari Lehtikunnas - Palsu TSR 281 50,179% 12) Asta Meriläinen - Topseri LOR 280 50%

Luokka 4 K.N.Special

1) Ella Tanhuanpää - Vimsyn Tähti RR 344 66,154% 2) Anna Bergström - Hessin Vappu UrHU 333 64,038% 3) Mari Mäntysalmi - Hemmo-Poika VirRat 331 63,654% 4) Terhi Mauriala - Vejarin Vitja VARSA 320 61,538% 5) Sonja-Anneli Huhtaniemi - Ööstik IRAS 319 61,346% 6) Oili Kangasaho - Pohjan Ottiilia MRA 317 60,962% 7) Anne Määttänen - Pikku-Peto UrHU 312 60% 8) Anita Vuorinen - Joso TT 311 59,808% 9) Tiina Väänänen - Pennin Piirto NuR 307 59,038% 10) Maija Koivunen - Vempun Leimu SS-92 305 58,654% 11) Pirkko Tienari - Nyyperi IRAS 304 58,462% 12) Kirsi Sippu - Liikun Piirto PYRY 300 57,692% 13) Mari Lehtikunnas - Milenan Temuli TSR 287 55,192% 14) Taru Mäenpää - Ennin Epeli SRS 286 55% 15) Ida Honkamaa - Ralli-Ässä KURA 279 53,654% 16) Heidi Mäkinen - J.R. Petra TT 268 51,538% 17) Janina Mäkinen - Kihin Veera RUSKO 259 49,808% 18) Nina Ossberg - Sivurilli VARSA 258 49,615% 19) Annika Tienhaara - Justerilla SUORA 257 49,423% 20) Jutta Vesa - Elsan Haka LR TEAM 245 47,115% 21) Salla Nissi - Hessin Vahdotar UrHU 240 46,154% 22) Paula Nousiainen - Tohtorin Vahto KTR 228 43,846%

Luokka 4B K.N.Special

1) Tiina Hyssänmäki - M.H. Unski TT 338 65% 2) Laura Ahtila - Kelmerita SUORA 330 63,462% 3) Kristiina Aalto - Rotu-Vaari JOKERA 328 63,077% 4) Tiina Hyssänmäki - Taksriki TT 327 62,885% 5) Satu Saarikumpu - Pilvi-Hattara AuRaMa 322 61,923% 6) Piia Rannikko - Komun Kasperi VARSA 318 61,154% 7) Minna Laihonen - Kononen SUORA 313 60,192% 8) Saija Ohra-Aho - Trompi TAVA 310 59,615% 9) Kristiina Teeri - B. Sevilla NORA 304 58,462% 10) Katja Kultaranta - Vekseliini SUORA 300 57,692% 11) Emma Honkamaa - Liinun Pisko KURA 299 57,500% 12) Jasmin Saarenvalta - Purjetti AuRaMa 296 56,923% 13) Anne Eriksson - Viestin Taito RHR 290 55,769% 14) Irma Leppäkoski - Hesekiel NPR 280 53,846% 15) Anne Eriksson - Virman Piirto RHR 279 53,654% 16) Kirsi Lindell - Samun Santtu SUORA 262 50,385%

Luokka 5 FEI kur poneille

1) Tiina Hyssänmäki - Taksriki TT 2) KristiinaAalto - Rotu-Vaari JOKERA 3)Suvi Sjöroos - Johto-Piirto POR 4) Laura Ahtila - Kelmerita SUORA 5) Minttu Oinonen - Viirtori SUORA 6) Susanna Multamäki-Lahti - Totilon Poika TSR 7)Sini Astrén - Vinmar SUORA

Luokka 6 70 cm 367.1. Prix de Horse Power

1) Noora Helenius- Hilvan Tytti PIAFFE 0/0-31.04 2) Janika Lehtinen- Pläsi UrHU 0/0-32.17 3) Christa Häkkinen- Vänni NuR 0/0-32.35 4) Eveliina Huuhtanen- Pistaasipähkinä MänRa 0/0-32.81 5) Susanna Pusa- Vilin Villitär TT 0/0-33.33 6) Jasmin Saarenvalta- Purjetti AuRaMa 0/0-33.51 7) Ella Tanhuanpää- Vimsyn Tähti RR 0/0-34.29 8) Heidi Sinda- Korven Siluetti UrHU 0/0- 34.84 9) Minna Tunkelo- B. Sevilla MAJORAN 0/0-34.97 10) Merita Haggren- Nyyti-Neiti UrHU 0/0-35.16

11) Reija Karttunen- Jaloheinä RR 0/0-36.65 12) Kristiina Heimonen- Valosa SUORA 0/0-37.07 13) Kirsi Suhonen- Viipan Vinha NR 0/0-37.09 14) Emilia Lindroos- Erovuoro HURA 0/0-37.91 15) Johanna Jaakkola- Ajatuksen Juoksu POR 0/ 4-27.46 16) Ilona Vänni- Poika-Jamppa TT 0/4-35.13 17) Hanna Niemi- Junkku MER 0/4-36.45 18) Sini Hämäläinen- Suvi-Niko YR 0/4-37.72 19) Minna Kesti- Mäntymäen Patu UrHU 0/4-39.11 20) Taru Mäenpää- Ennin Epeli SRS 0/4-40.41 21) Sara Andersson- Kuvastus UrHU 0/5-47.78 22) Kristiina Teeri- Heluna NORA 0/8-31.05 23) Johanna Grönholm- Reisu-Missu FR 0/8-34.98 24) Pirjo Reunanen- Vinha-Liinu UrHU 0/Hyl 25) Minna Koukkari- Tähti-Jussi PRT 4-39.97 26) Henna Lähdekorpi- Läikän Vinkka UrHU 4-63.44 27) Katri Peltomäki- Liinan Sohvi NuR 4-63.85 28) Jenni Tiihonen- Mariella GOODWILL 4-65.46 29) Heidi Sinda- Vilin Poika UrHU 4-65.56 30) Suvi Virkki- Mini-Riksa MT-TEAM 4-65.66 31) Oili Kangasaho- Pohjan Ottiilia MRA 5-66.31 32) Sanni Rantala- Tomun Liina TAVA 5-68.53 33) Heidi Sinda- Vipero UrHU 9-68.41 34) Caroliina Saarinen- Tessarossa YR 28-52.75 Hylätyt/keskeyttäneet: Juulia Mäkelä- Onni Hermanni UrHU Hyl, Salla-Maria Jokinen- Viestin Taito NuR Hyl, Carolina Saarinen- Turtina URAT Hyl, Mia Mäkinen- Onnen-Apila AuRaMa Hyl, Anni-Lotta Poussa- Hilikin Hipsu PRS Hyl, Anna Talja- Lennon Köpi HämR Hyl, Annika Tienhaara- Justerilla SUORA Hyl, Salla-Maria Jokinen- Virman Piirto NuR Hyl,

Luokka 7 80 cm AM5, avoin pienhevosille, PIENHEVOSTEN ESTEMESTARUUS 2007 1. osakilpailu

1) Minna Koukkari- Tähti-Jussi PRT 0/0-35.63 2) Mari Lehtikunnas- Auran Aapeli TSR 0/0-36.55 3) Anna Kärkkäinen- Ukkosen Poika TRS 0/0-37.17 4) Tarja Laine- Vinmar KF 0/0-40.06 5) Emilia Lindroos- Erovuoro HURA 0/0-40.30

6) Reija Karttunen- Jaloheinä RR 0/0-43.47 7) Janika Lehtinen- Paunutar PRS 0/ 4-41.99 8) Anna Kärkkäinen- A.T. Ukko-Myrsky TRS 0/4-44.41 9) Mari Mäntysalmi- Hemmo-Poika VirRat 0/8-37.80 10) Eveliina Huuhtanen- Pistaasipähkinä MänRa 0/12-39.35 11) Christa Häkkinen- Vänni NuR 0/14-49.42 12) Anita Vuorinen- Joso TT 0/21-61 13) Oili Kangasaho- Pohjan Ottiilia MRA 0/ 24-63.03 14) Hanna Niemi- Junkku MER 4-51.04 15) Johanna Jaakkola- Ajatuksen Juoksu POR 4-51.85 Hylätyt/keskeyttäneet: Minna Kesti- Mäntymäen Patu UrHU Hyl, Emmi Lähdekorpi- Läikän Vinkka UrHU Hyl, Heidi Sinda- Korven Siluetti UrHU Hyl, Emmy Virtanen- S.o. Humukka KOPSE Hyl, Maiju Hannula- Jeppo LOR Hyl,

Luokka 8 80 cm AM5 Prix de Keep Horses

1) Sari Hyökki- Osaran Opetus TT 0/0-33.96 2) Anni-Lotta Poussa- Hilikin Hipsu PRS 0/0-35.73 3) Anna Kärkkäinen- Yrmeli TRS 0/0-40.48 4) Pipsa Pöllänen- Unoliina NPR 0/4-35.35 5) Sini Hämäläinen- Suvi-Niko YR 0/4-38.79 6) Heidi Sinda- Vilin Poika UrHU 0/4-39.67 7) Kristiina Teeri- Heluna NORA 0/8- 34.84

8) Heidi Sinda- Vipero UrHU 0/8-36.30 9) Janika Lehtinen- Pläsi UrHU 0/8-37.16 10) Senni Roito- Mollamari MT-TEAM 0/ Hyl, 11) Mira-Liina Skyttälä- Pehtoska TT 4-48.25 12) Anna Kärkkäinen- Verkun Tyttö TRS 4-49.36 13) Jenni Tiihonen- Mariella GOODWILL 4-51.51 14) Susanna Pusa- Vilin Villitär TT 4-52.23 15) Paula Nousiainen- Tohtorin Vahto KTR 4-52.79 16) Katri Peltomäki- Liinan Sohvi NuR 4-52.90 17) Pirjo Reunanen- Vinha-Liinu UrHU 4-53.79 18) Kristiina Heimonen- Valosa SUORA 4-54.52 19) Ilona Vänni- Poika-Jamppa TT 7-72.83 20) Kirsi Sippu- Liikun Piirto PYRY 8-54.10 21) Irma Leppäkoski- Hesekiel 11-71.72 22) Anna Talja- Lennon Köpi HämR 15-72.45 23) Mia Mäkinen- Onnen-Apila AuRaMa 17-82.05 24) Carolina Saarinen- Tessarossa URAT 28-52.83 Hylätyt/keskeyttäneet: Minttu Oinonen- Viirtori SUORA Hyl, Noora Helenius- Hilvan Tytti PIAFFE Hyl, Suvi Virkki- Mini-Riksa MT-TEAM Hyl , Johanna Grönholm- Reisu-Missu FR Hyl, Tiina Väänänen- Pennin Piirto NuR Hyl,

Luokka 9 Valjakkotarkkuus (+30 cm) Prix de Biofarm/Black horse rehut

1 Hanne-Leena Tuominen/Anna Bergström - Pikku-Peto UrHu 0-0n vp 38,67;2 Heidi Sinda/Merita Haggren - Nyyti-Neiti UrHu 0-0 44,23; 3 Heidi Sinda/Jarmo Murola - Onni Hermanni UrHu 0-0 48,66s; 4. Kati Honkanen/Juha Vilenius – Timmari UrHu 0-0 60,91; 5. Heidi Sinda/Juulia Mäkelä - Hessin Virpi UrHu 0-0 62,90s; 6 Leena Vähä-Erkkilä / Laura Suolahti - Hessin Vivahde HusR 0-3 42,30 s

Luokka 10 80 cm 367.1. Prix de DNA 99555

1) Susanna Pusa- Vilin Villitär TT 0/0-34.85 2) Ella Tanhuanpää- Vimsyn Tähti RR 0/0-37.84 3) Christa Häkkinen- Vänni NuR 0/0-39.85 4) Carola Linna- Niemen Toivo TR 0/0-40.03 5) Heidi Sinda- Vilin Poika UrHU 0/0-40.27 6) Tarja Laine- Vinmar KF 0/0-41.21 7) Minna Tunkelo- Heluna MAJORAN 0/0-41.75 8) Anna Kärkkäinen- Yrmeli TRS 0/0-43.19 9) Irina Kokko- Hilton Jäpä 0/0-43.83

10) Hannamari Strand- Sopraano HämR 0/0-44.96 11) Mira-Liina Skyttälä- Pehtoska TT 0/0-45.75 12) Iida Hast- M.H. Timo SUO 0/0-46.01 13) Jenni Tiihonen- Mariella GOODWILL 0/4-42.77 14) Heidi Sinda- Vipero UrHU 0/10-38.30 15) Senni Valiola- Vokkerin Voitto VARSA 0/Hyl 16) Merita Haggren- Nyyti-Neiti UrHU 4-36.40 17) Johanna Jaakkola- Ajatuksen Juoksu POR 4- 40.94 18) Emma Honkamaa- Liinun Pisko KURA 4-48.28 19) Anni-Lotta Poussa- Hilikin Hipsu PRS 4-52.80 20) Sara Andersson- Kuvastus UrHU 4-53.43 21) Anu Laaksonen- Pilvi-Hattara AuRaMa 4-54.30 22) Minna Tunkelo- B. Sevilla MAJORAN 4-54.81 23) Piia Rannikko- Komun Kasperi VARSA 4-56.41 24) Noora Helenius- Hilvan Tytti PIAFFE 4-57.50 25) Heidi Sinda- Korven Siluetti UrHU 8- 39.53 26) Janika Lehtinen- Pläsi UrHU 8-57.78 27) Irma Leppäkoski- Hesekiel NPR 8-57.80 28) Anna Kärkkäinen- Verkun Tyttö TRS 12-45.13 Hylätyt/keskeyttäneet: Salla-Maria Jokinen- Viestin Taito NuR Hyl, Oili Kangasaho- Pohjan Ottiilia MRA Hyl, Elena Ristimäki- Seritan Onni Lu-SaR Hyl , Salla-Maria Jokinen- Virman Piirto NuR Hyl, Suvi Virkki- Mini-Riksa MT-TEAM Hyl, Jasmin Saarenvalta- Purjetti AuRaMa Hyl, Ilona Vänni- Poika-Jamppa TT Hyl, Senni Roito- Mollamari MT-TEAM Hyl,

LUOKKA 11 Pienhevosten estemestaruus 2007 2. osakoe

1) Johanna Jaakkola- Ajatuksen Juoksu POR 0/0-29.41 2) Emilia Lindroos- Erovuoro HURA 0/0-32.59 3) Reija Karttunen- Jaloheinä RR 0/0-36.98 4) Anna Kärkkäinen- A.T. Ukko-Myrsky TRS 0/0-41.35

5) Minna Koukkari- Tähti-Jussi PRT 0/4-32.42 6) Mari Mäntysalmi- Hemmo-Poika VirRat 0/4-33.51 7) Hanna Niemi- Junkku MER 0/4-33.75 8) Eveliina Huuhtanen- Pistaasipähkinä MänRa 0/8-40.61 9) Christa Häkkinen- Vänni NuR 0/12-36.35 10) Janika Lehtinen- Paunutar PRS 4-44.40 11) Anna Kärkkäinen- Ukkosen Poika TRS 4-47.93 Hylätyt/keskeyttäneet: Oili Kangasaho- Pohjan Ottiilia MRA Hyl, Anita Vuorinen- Joso TT Hyl, Tarja Laine- Vinmar KF Hyl, Mari Lehtikunnas- Auran Aapeli TSR Hyl,

Pienhevosten estemestaruus 2007

1. Minna Koukkari - Tähtijussi PRT 1 + 5 = 6; 2. Emilia Lindroos - Erovuoro Hura 5 + 2 = 7; 3 Reija Karttunen - Jaloheinä RR 6 + 3 = 9; 4. Anna Kärkkäinen - A.T Ukkomyrsky TRS 8 + 4 = 12; 5. Anna Kärkkäinen - Ukkosen Poika 3 + 11 =14

Luokka 12 85 cm 367.1., avoin muille suomenhevosratsukoille Prix de Horse Power

1) Taru Keinänen- Petrika KAKE 0/0-28.32 2) Susanna Pusa- Vilin Villitär TT 0/ 0-30.21 3) Kristiina Teeri- B. Sevilla NORA 0/0-30.79 4) Hannamari Strand- Sopraano HämR 0/0-32.46 5) Jenna Paakki- Rok-Tähti SRS 0/0-34.80 6) Jenni Tiihonen- Mariella GOODWILL 0/0-35.74 7) Carola Linna- Lolatar TR 0/4-27.20 8) Anni-Lotta Poussa- Hilikin Hipsu PRS 0/4-29.23

9) Jasmin Saarenvalta- Purjetti AuRaMa 0/4-33.47 10) Iida Hast- M.H. Timo SUO 0/4-39.20 11) Irina Kokko- Hilton Jäpä 0/4-44.05 12) Anu Laaksonen- Pilvi-Hattara AuRaMa 0/8-30.50 13) Minne Nyman- Rätvänä Ta No 4-42 14) Paula Nousiainen- Tohtorin Vahto KTR 4-43.31 15) Irma Leppäkoski- Hesekiel NPR 4-43.48 16) Heidi Sinda- Vipero UrHU 4-43.51 17) Kristiina Teeri- Heluna NORA 4-43.73 18) Irina Kokko- Mini-Riksa SRS 4-43.85 19) Kristiina Heimonen- Valosa SUORA 4-44.05 20) Maiju Tamminen- Tuomaan Sävel Ri-Ra 4-46.06 21) Heidi Sinda- Vilin Poika UrHU 4-47.96 22) Minna Juusti- Vilinän Vilpuri SOMRA 4-48.95 23) Mira-Liina Skyttälä- Pehtoska TT 4-49.20 24) Maiju Tamminen- Vekseliini Ri-Ra 4-52.90 25) Senni Valiola- Vokkerin Voitto VARSA 4- 54.46 26) Carola Linna- Niemen Toivo TR 6-64.27 27) Heini Kuusisto- Tähti-Loiste KAKE 8-44.39 28) Anna Kärkkäinen- Hessin Vilma TRS 8-50.46 29) Heidi Vaherla- Sissi N TRS 9-61.85 Hylätyt/keskeyttäneet: Salla-Maria Jokinen- Viestin Taito NuR Hyl, Noora Helenius- Hilvan Tytti PIAFFE Hyl, Emma Honkamaa- Liinun Pisko KURA Hyl, Ilona Vänni- Poika-Jamppa TT Hyl, Heta Harju- Vektor NORA Hyl,

Luokka 13 95 cm 367.2 Prix de Euro-Hunter

1) Carola Linna- Lolatar TR 0/0-30.55 2) Maiju Tamminen- Vekseliini Ri-Ra 0/0- 33.29 3) Terhi Toivonen- Vilinän Vilpuri MT-TEAM 0/4-36.10 4) Heini Kuusisto- Tähti-Loiste KAKE 0/8-34.72 5) Minne Nyman- Rätvänä Ta No 0/Hyl

6) Anna Kärkkäinen- Hessin Vilma TRS 4-57 7) Asta Meriläinen- Topseri LOR 4-58.89 8) Krista Malmi- Nakkerton VARSA 4-60.52 9) Minna Koukkari- Tähti-Jussi PRT 4-61.48 10) Taru Keinänen- Petrika KAKE 4-61.97 11) Heta Harju- Vektor NORA 7-75.91 12) Paula Nousiainen- Tohtorin Vahto KTR 8-59.80 13) Maiju Tamminen- Tuomaan Sävel Ri-Ra 12-54.03 Hylätyt/keskeyttäneet: Pipsa Pöllänen- Unoliina NPR Hyl, Hanna Niemi- Junkku MER Hyl, Heidi Vaherla- Sissi N TRS Kesk,

Luokka 14 pukuajo kur

1. Ulla Kemppainen/ Maija Vepsäläinen – Jyminä 30 + 49.8 = 79.8 ; 2. Leena Vähä-Erkkilä/ Laura Suolahti- Hessin Vivahde 26.4 + 48.6 = 75.0; 3. Kati Honkanen/ Ira Broman – Timmari 27.6 + 47.4 = 75.0.: 4. Heidi Sinda/ Aleksi Tamminiemi – Hessin Virpi 26.8 + 38.7 = 65.5; 5. Heidi Sinda/ Anne Friis – Korven Siluetti 24.4 + 33.6 = 58.0 Paras puku: 1.Leena Vähä-Erkkilä/ Laura Suolahti - Hessin Vivahde

kilpailut/2007/tulokset2007.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)