kilpailut:2008:ll0508

Ti 5.8. klo 16.30 alk Esteratsastus+valjakkotarkkuus

Tilanne la 2.8. klo 20

Luokka 1Puomiluokka taluttajalla tai ilman 16.30
1. Pia Kaunisto -Hessin Pedotar
2. Laura Kangasmäki-Aarre Arvokkain
3. Sara Andersson -Hessin Jeviiri
4. Ninni Näppinen/ - Niko
5. Maiju Karonen - Hessi-Iida
6. Ani Näppinen / - Ylva
7. Janina Salmi- Dajsie UrHu
8. Honkonen Miikka /Anne Friis -Korven Siluetti
9. Julia Yli-Parri/Minna Harakka -Ylva
10. Iiris Vaskela - Minimuusa YR
11.Lotta Paija/Leena Paija -Illuusia
12. Alina Palonen/ Annika Tienhaara- Myrände Blixten
13. Laura Kangasmäki-Simsalabim
14. Sara Andersson -Peikko

Luokka 2 30 cm 367.1n. 17.15
1. Janika Lönnroth -Niko UrHu
2. Janina Salmi- Dajsie UrHu
3. Heidi Mattila-E.T.Hennet SiRu
4. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko UrHu
5. Laura Kangasmäki-Aarre Arvokkainen
6. Melina Moukola - Snowberry Nestor UrHu
7. Pirjo Reunanen -Sitronella UrHu
8. Milla Leikkilä -Vilin Poika UrHu
9. Tanja Lähdekorpi- Läikän Vinkka UrHu

Luokka 3 50 cm 367.1 n. 18
1. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko UrHu
2. Sara Andersson -Pilvi UrHu
3. Janika Lönnroth -Niko UrHu
4. Heidi Mattila-E.T.Hennet SiRu
5. Hilja Markkola - Tittan Taika Pirkanmaan Piaffe
6. Henna Lähdekorpi- Läikän Vinkka UrHu
7. Heidi Sinda -Musta Magia UrHu
8. Melina Moukola - Snowberry Nestor UrHu
9. Silja Markkola- Tittan Taika Pirkanmaan Piaffe
10. Milla Leikkilä -Vilin Poika UrHu
11. Eve Nummela - Ramsus UrHu
12. Jari Kemppainen -Tezis SS-92
13. Janika Lehtinen - Jeviiritär UrHu
14. Hilja Markkola - Vantasiina (sph) Pirkanmaan Piaffe
15. Sara Andersson -Kuvastus UrHu

Luokka 4 80 cm 367.1 n. 18.50
1. Miia Lankinen - Viren Prinsessa LoimURa
2. Jari Kemppainen -Tezis SS-92
3. Henna Lähdekorpi- Holsteins Surinam UrHu
4. Leena Paija -Pikku-Juni UrHu
5. Heidi Sinda -Vipero UrHu
6.Sara Andersson -Kuvastus UrHu
7. Janika Lehtinen - Jeviiritär UrHu
8. Miia Lankinen - Prinsessan Salama LoimURa

Luokka 5 90 cm 367.1 n. 19.15
1. Heidi Sinda -Vipero UrHu
2. Emmi Lähdekorpi - Holsteins Surinam UrHu
3. Miia Lankinen - Prinsessan Salama LoimURa

Luokka 4 Tarkkuus (+30cm) n. 19.45
1. Minna Harakka - Ylva HSR
2. Heidi Sinda /Leena Paija -Illuusia UrHu (125 cm)
3. Anne Friis -Korven Siluetti (125 cm)
4. Jarmo Murola /Mirjam Airio-Murola - Derüs SS-92 (125 cm)
5. Soila Lehmusvaara /Janika Lehtinen - Hessi-Iida ja Nikolai UrHu (125 cm)
6. Sini Sjöblom/Kati Lahtinen -Snowberry Nestor (125 cm)
7. Tony Andersson /Sara Andersson -Kuvastus HusR (125 cm)
8. Heidi Sinda /Anja Tuurna -Nelson III (140 cm)
9. Marko Särmäharju -Coen D UrHu (140 cm)

Luokka 5 Tarkkuus (+20 cm)
1. Heidi Sinda /Anja Tuurna -Nelson III (140 cm)
2. Marko Särmäharju -Coen D UrHu (140 cm)
3. Jarmo Murola /Mirjam Airio-Murola - Bullitt San SS-92 (125 cm)
4. Soila Lehmusvaara /Janika Lehtinen - Hessi-Iida ja Nikolai UrHu (125 cm)
5. Heidi Sinda /Leena Paija -Illuusia UrHu

kilpailut/2008/ll0508.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)