Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2008:ll0508 [31/07/08 19:01:37] – heidi | kilpailut:2008:ll0508 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Ti 5.8. klo 16.30 alk Esteratsastus+valjakkotarkkuus ====== | ||
+ | Tilanne la 2.8. klo 20\\ | ||
+ | | ||
+ | **Luokka 1Puomiluokka taluttajalla tai ilman** 16.30\\ | ||
+ | 1. Pia Kaunisto -Hessin Pedotar\\ | ||
+ | 2. Laura Kangasmäki-Aarre Arvokkain \\ | ||
+ | 3. Sara Andersson -Hessin Jeviiri\\ | ||
+ | 4. Ninni Näppinen/ - Niko\\ | ||
+ | 5. Maiju Karonen - Hessi-Iida\\ | ||
+ | 6. Ani Näppinen / - Ylva\\ | ||
+ | 7. Janina Salmi- Dajsie UrHu\\ | ||
+ | 8. Honkonen Miikka /Anne Friis -Korven Siluetti\\ | ||
+ | 9. Julia Yli-Parri/ | ||
+ | 10. Iiris Vaskela - Minimuusa YR\\ | ||
+ | 11.Lotta Paija/Leena Paija -Illuusia \\ | ||
+ | 12. Alina Palonen/ Annika Tienhaara- | ||
+ | 13. Laura Kangasmäki-Simsalabim \\ | ||
+ | 14. Sara Andersson -Peikko\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 2 30 cm 367.1**n. 17.15\\ | ||
+ | 1. Janika Lönnroth -Niko UrHu\\ | ||
+ | 2. Janina Salmi- Dajsie UrHu\\ | ||
+ | 3. Heidi Mattila-E.T.Hennet SiRu\\ | ||
+ | 4. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko UrHu\\ | ||
+ | 5. Laura Kangasmäki-Aarre Arvokkainen \\ | ||
+ | 6. Melina Moukola - Snowberry Nestor UrHu\\ | ||
+ | 7. Pirjo Reunanen -Sitronella UrHu\\ | ||
+ | 8. Milla Leikkilä -Vilin Poika UrHu\\ | ||
+ | 9. Tanja Lähdekorpi- Läikän Vinkka UrHu\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 3 50 cm 367.1** n. 18\\ | ||
+ | 1. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko UrHu\\ | ||
+ | 2. Sara Andersson -Pilvi UrHu\\ | ||
+ | 3. Janika Lönnroth -Niko UrHu\\ | ||
+ | 4. Heidi Mattila-E.T.Hennet SiRu\\ | ||
+ | 5. Hilja Markkola - Tittan Taika Pirkanmaan Piaffe\\ | ||
+ | 6. Henna Lähdekorpi- | ||
+ | 7. Heidi Sinda -Musta Magia UrHu\\ | ||
+ | 8. Melina Moukola - Snowberry Nestor UrHu\\ | ||
+ | 9. Silja Markkola- Tittan Taika Pirkanmaan Piaffe\\ | ||
+ | 10. Milla Leikkilä -Vilin Poika UrHu\\ | ||
+ | 11. Eve Nummela - Ramsus UrHu\\ | ||
+ | 12. Jari Kemppainen -Tezis SS-92\\ | ||
+ | 13. Janika Lehtinen - Jeviiritär UrHu\\ | ||
+ | 14. Hilja Markkola - Vantasiina (sph) Pirkanmaan Piaffe\\ | ||
+ | 15. Sara Andersson -Kuvastus UrHu\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 4 80 cm 367.1** n. 18.50\\ | ||
+ | 1. Miia Lankinen - Viren Prinsessa LoimURa\\ | ||
+ | 2. Jari Kemppainen -Tezis SS-92\\ | ||
+ | 3. Henna Lähdekorpi- Holsteins Surinam UrHu\\ | ||
+ | 4. Leena Paija -Pikku-Juni UrHu\\ | ||
+ | 5. Heidi Sinda -Vipero UrHu\\ | ||
+ | 6.Sara Andersson -Kuvastus UrHu\\ | ||
+ | 7. Janika Lehtinen - Jeviiritär UrHu\\ | ||
+ | 8. Miia Lankinen - Prinsessan Salama LoimURa\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 5 90 cm 367.1** n. 19.15\\ | ||
+ | 1. Heidi Sinda -Vipero UrHu\\ | ||
+ | 2. Emmi Lähdekorpi - Holsteins Surinam UrHu\\ | ||
+ | 3. Miia Lankinen - Prinsessan Salama LoimURa\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 4 Tarkkuus (+30cm)** n. 19.45\\ | ||
+ | 1. Minna Harakka - Ylva HSR\\ | ||
+ | 2. Heidi Sinda /Leena Paija -Illuusia UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 3. Anne Friis -Korven Siluetti (125 cm)\\ | ||
+ | 4. Jarmo Murola /Mirjam Airio-Murola - Derüs SS-92 (125 cm)\\ | ||
+ | 5. Soila Lehmusvaara /Janika Lehtinen - Hessi-Iida ja Nikolai UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 6. Sini Sjöblom/ | ||
+ | 7. Tony Andersson /Sara Andersson -Kuvastus HusR (125 cm)\\ | ||
+ | 8. Heidi Sinda /Anja Tuurna -Nelson III (140 cm)\\ | ||
+ | 9. Marko Särmäharju -Coen D UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 5 Tarkkuus (+20 cm)**\\ | ||
+ | 1. Heidi Sinda /Anja Tuurna -Nelson III (140 cm)\\ | ||
+ | 2. Marko Särmäharju -Coen D UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | 3. Jarmo Murola /Mirjam Airio-Murola - Bullitt San SS-92 (125 cm)\\ | ||
+ | 4. Soila Lehmusvaara /Janika Lehtinen - Hessi-Iida ja Nikolai UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 5. Heidi Sinda /Leena Paija -Illuusia UrHu\\ | ||