kilpailut:2008:ll1204

UrHun mestaruus kouluratsastus

Tiedustelut 050-3282277 /Soila Lehmusvaara (kanslia)

Luokka 1 Taito-ohjelma (taluttajan käyttö sallittu)

Verryttely 09.45 – 10.00

10.00 Pia Kaunisto - Hessin Pedotar UrHu
10.07 Pirjo Reunanen - Sitronella UrHu
10.14 Maiju Karonen - Pläsi taluttaja
10.21 Jenna Kärki - Wielwijk's Esther
10.28 Tanja Lähdekorpi – Läikän Vinkka UrHu (harraste ponit)

Palkinnot noin 10.40

Luokka 2 Raviohjelma

Verryttely 10.50 -11.00

11.00 Melina Moukola - Vuohimäen Hilla UrHu
11.05 Carita Kauriinoja - Günther UrHu
11.10 Juulia Mäkelä - Claudia TRS
11.15 Sari Vilenius - Kirkastus UrHu
11.20 Katja Tallinen - Weston Hohto UrHu
11.25 Milla Leikkilä - Staccato UrHu
11.30 Jenna Kärki - Wielwijk's Esther

Verryttely 11.35 – 11.45

11.45 Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu
11.50 Sari Lehtinen - Holm Paavi Vesra
11.55 Heidi Mattila – Gina SiRu
12.00 Sari Rautell – Isadora VESRA
12.05 Henna Viitamäki- Great Survivor Suora
12.10 Emma Maunu- Huima Väkkärä FR
12.15 Hanna-Mari Juhala – Viljanen
12.20 Eija Haapalainen - Palsu UrHu

Palkinnot noin 12.25

Luokka 3 Helppo C:1

Verryttely 12.35 – 12.45

12.45 Nina Heinikoski- Priki YR
12.51 Annukka Aalto - Gina YR
12.57 Anna Bergsröm - Pontus Ljung UrHu
13.02 Eve Nummela - Ramsus UrHu (juniorimestaruus)
13.07 Merita Hagrén - Nikos DK UrHu (juniorimestaruus)
13.13 Janika Lehtinen - Jeviiritär UrHu (juniorimestaruus)

Verryttely 13.19 – 13.29

13.29 Annukka Aalto – Uku YR
13.35 Milla Leikkilä - Staccato UrHu
13.41 Minna Kesti - Mäntymäen Patu UrHu
13.47 Sari Lehtinen - Holm Paavi Vesra
13.53 Riitta Vannas - Cardon Vesra
14.59 Henna Lähdekorpi – Läikän Vinkka UrHu (juniorimestaruus)

Verryttely 14.05 – 14.15

14.15 Emmi Lähdekorpi – Holsteins Surinam UrHu (juniorimestaruus)
14.21 Kerttu Kouri – Mini YR
14.27 Elisa Relander - Uku MRA
14.33 Janika Lönnroth - Nikolai UrHu (ponien mestaruus)
14.39 Pirjo Reunanen - Hessin Vahdotar UrHu (juniorimestaruus)

Verryttely 14.54 – 15.02

15.02 Elisa Relander - Reisu-Oiva MRA
15.08 Annika Tienhaara – Justerilla Suora
15.14 Sari Rautell – Isadora VESRA
15.20 Janika Lehtinen – Vilin Poika UrHu (juniorimestaruus)
15.36 Henna Viitamäki- Great Survivor Suora

Palkinnot 15.50

Luokka 4 K.N. Special

Verryttely 16.00 – 16.10

16.10 Mira Hiltunen - Palsu UrHu
16.17 Anne Määttänen - Viljanen UrHu
16.24 Martta Elonheimo -Tuisku UrHu
16.31 Minna Kesti - Mäntymäen Patu UrHu (seniorimestaruus)

Verryttely 16.38 – 16.48

16.48 Kerttu Kouri – Mini YR
16.55 Janika Lehtinen - Vilin Poika UrHu
17.02 Annika Tienhaara – Justerilla Suora
17.09 Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu

Palkinnot 17.20

kilpailut/2008/ll1204.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)