kilpailut:2008:ll1304

UrHun mestaruus esteratsastus

Tiedustelut 050-3282277 /Soila Lehmusvaara (kanslia)

Luokka 5 Puomiluokka taluttajalla tai ilman

Verryttely 09.45 – 10.00

10.00 Maiju Karonen - Pläsi
10.04 Pia Kaunisto - Hessin Pedotar UrHu
10.08 Tiia-Niina Näppinen - Nikolai UrHu taluttaja Janika Lönnroth
10.12 Anna-Maria Näppinen - Hessi-Iida UrHu taluttaja
10.16 Melina Moukola - Vuohimäen Hilla UrHu
10.20 Jenna Kärki - Wielwijk's Esther
10.24 Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu
10.28 Niko Kivistö - Staccato
10.32 Siiri Vesanen - Hessi-Iida UrHu
10.36 Anna-Leena Pirhonen - Pläsi UrHu
10.40 Tanja Lähdekorpi – Läikän Vinkka UrHu (ponien harraste)
10.44 Nea Mickelsson – Boxer
10.48 Julia Yli-Parri (3 v.) – Ylva, taluttaja Minna Harakka
10.52 Noora Turunen - Bella Milk Shake
10.56 Iiris Vaskela – Minimuusa YR taluttaja
11.00 Anne Määttänen – Viljanen

Palkinnot 11.10

Luokka 6 30 cm arv. 367.1

Verryttely 11.20 – 11.30

11.30 Heidi Sinda - Linjalan Esikko UrHu
11.33 Jukka Mäkelä - Vinha Liinu UrHu
11.36 Pirjo Reunanen - Sitronella UrHu
11.39 Jenna Kärki - Wielwijk's Esther
11.42 Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu

Verryttely 11.45 – 11.55

11.55 Katja Tallinen - Weston Hohto UrHu
11.58 Noora Turunen - Bella Milk Shake
12.01 Heidi Mattila – Gina SiRu
12.04 Anne Määttänen – Viljanen
12.07 Iiris Vaskela - Hessi-Iida
12.10 Heidi Sinda – Musta Magia UrHu

Palkinnot 12.15

Luokka 7 40 cm arv. 367.1

Verryttely 12.20 – 12.30

Heidi Sinda - Musta Magia UrHu
12.30 Milla Leikkilä - Staccato UrHu
12.33 Janika Lönnroth - Nikolai UrHu
12.36 Jukka Mäkelä - Vinha Liinu UrHu
12.39 Juulia Mäkelä - Claudia TRS
12.42 Meeri Tolonen - Pläsi UrHu
12.45 Katja Tallinen - Weston Hohto UrHu
12.48 Sari Lehtinen - Holm Paavi Vesra

Verryttely 12.51 – 13.01

13.01 Katja Mäenpää - Ylihyvä Vesra
13.04 Minna Harakka – Humu-Petteri HSR(pien sh)
13.07 Heidi Mattila – Gina SiRu
13.10 Elisa Relander - Mad Playboy MRA
13.13 Annika Tienhaara – Justerilla Suora
Heidi Sinda - Linjalan Esikko UrHu

Palkinnot 13.15

Luokka 8 60 cm arv. 367.1

Verryttely 13.25 – 13.35

13.35 Janika Lönnroth - Nikolai UrHu (juniorimestaruus)
13.38 Eve Nummela - Ramsus UrHu (juniorimestaruus)
13.41 Merita Hagrén - Nikos DK UrHu (juniorimestaruus)
13.44 Janika Lehtinen - Jeviiritär UrHu (juniorimestaruus)
13.47 Pirjo Reunanen - Hessin Vahdotar UrHu (juniorimestaruus)
13.50 Juulia Mäkelä - Claudia TRS

Verryttely 13.55 – 14.05

14.05 Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu
14.08 Minna Kesti - Mäntymäen Patu UrHu
14.11 Sari Lehtinen - Holm Paavi Vesra
14.14 Katja Mäenpää - Ylihyvä Vesra
14.17 Heidi Sinda - Vipero UrHu

Verryttely 14.20 – 14.30

14.30 Emmi Lähdekorpi – Holsteins Surinam UrHu (juniorimestaruus)
14.33 Minna Harakka – Humu-Petteri HSR(pien sh)
14.35 Suvi Karhu – Epona UrHu
14.38 Henna Lähdekorpi – Läikän Vinkka UrHu (juniorimestaruus)
14.41 Annukka Aalto – Uku YR
14.44 Elisa Relander - Mad Playboy MRA

Verryttely 14.50 – 15.00

15.00 Annika Tienhaara – Justerilla Suora
15.03 Johanna Grönholm – Reisu-Missu FR
15.06 Arla Toivio – Raudanluja Piaffe
15.09 Henna Viitamäki- Great Survivor Suora
15.11 Janika Lehtinen – Vilin Poika UrHu (juniorimestaruus)

Palkinnot 15.20

Luokka 9 80 cm arv. AM 5

Verryttely 15.30 – 15.40

15.40 Heidi Sinda - Vipero UrHu
15.43 Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu (seniorimestaruus)
15.46 Minna Kesti - Mäntymäen Patu UrHu (seniorimestaruus)
15.49 Janika Lehtinen - Vilin Poika UrHu
15.52 Martta Elonheimo - Tuisku UrHu (seniorimestaruus)
15.55 Henna Lähdekorpi – Läikän Vinkka UrHu
16.00 Merita Hagrén - Staccato UrHu

Verryttely 16.05 – 16.15

16.15 Emmi Lähdekorpi – Holsteins Surinam UrHu
16.18 Annukka Aalto – Uku YR
16.21 Elisa Relander - Reisu-Oiva MRA
16.24 Johanna Grönholm – Reisu-Missu FR
16.27 Katja Laine – Polonez FR
16.30 Arla Toivio – Raudanluja Piaffe
16.33 Henna Viitamäki- Great Survivor Suora

Palkinnot 16.40

Luokka 10 80/90/100 cm arv. AM 5

Verryttely 16.50 – 17.00

17.00 Martta Elonheimo - Tuisku UrHu (90 cm)
17.03 Elisa Relander - Reisu-Oiva MRA (90 cm)
17.06 Katja Laine – Polonez FR (90 cm)
17.09 Saara Karhu – Wallenstein UrHu (100 cm)

Palkinnot 17.15

kilpailut/2008/ll1304.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)