kilpailut:2008:ll1908

Esteratsastus Ti 19.8. klo 16.30 alk

Luokka 1a. Puomiluokka taluttajalla tai ilman
1. Janina Salmi Dajsie UrHu
2. Lotta Paija/Leena Paija -Illuusia
3. Ninni Näppinen / -Niko
4. Maiju Karonen - Hessi-Iida
5. Jonna Hakolahti -Polle II SS-92\
6. Ani Näppinen / Pläsi
7. Janina Salmi Joyful Juggler UrHu
8. Ansku Pirhonen -Illuusia

Luokka 1b. Puomiluokka 2002 tai myöhemmin syntyneille hevosille
1. Pia Kaunisto -Hessin Pedotar (synt. 2003)
2. Iiris Vaskela - Minimuusa (synt.2004) YR
3. Silja Markkola -Vantasiina (synt. 2004)
4. Paula Karhu - Arska UrHu

Luokka 2 30 cm 367.2(12-4) n. 17.10
1. Heidi Sinda - R.R. Taju
2. Heidi Mattila - E.T. Hennet (iso poni) SiRu
3. Hilja Markkola - Kelmiina
4. Janika Lönnroth -Niko UrHu
5. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu
6. Sanna Mäkinen -Usvan Ronja UrHu
7. Meeri Tolonen -Pläsi UrHu
8. Roosa Onttonen / Goldencoast Emmerdale SS-riders 92
9. Jenna Kärki - Wielwijk´s Esther
10. Riina Markkola - Kelmiina
11. Pirjo Reunanen -Sitronella UrHu 12. Heidi Sinda - Minimuusa

Luokka 3 50 cm 367.1 (16-5) n. 17.55
1. Janika Lönnroth -Niko UrHu
2. Roosa Onttonen - Goldencoast Emmerdale SS-riders 92
3. Henna Lehtinen - Silvya Natasja (iso poni) / Piaffe
4. Hanna Nikkilä - Korholan Ruusukuu TRS
5. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko UrHu
6. Emmi Hakolahti -Tezis SS-92
7. Meeri Tolonen -Pläsi UrHu
8. Anu Kuisma- Lukas NoRa
9. Sanna Mäkinen -Usvan Ronja UrHu
10.Pirjo Reunanen -Sitronella UrHu
11.Heidi Mattila - E.T. Hennet (iso poni)SiRu
12.Elisa Relander - Mad Blayboy MRA
13.Eve Nummela - Ramsus UrHu
14.Hanna Nikkilä - Wielwijk´s Esther TRS
15.Emmi Toiminen - Aro-Hanski Hokit
16.Heidi Sinda -Musta Magia UrHu

Luokka 4 70 cm 367.1 (8-3) n. 18.50
1. Heidi Sinda -Musta Magia UrHu
2. Sonia Nyman -Tarantin UrHu
3. Jari Kemppainen -Tezis SS-92
4. Anu Kuisma- Lukas NoRa
5. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko UrHu
6. Elisa Relander - Mad Blayboy MRA
7. Annukka Aalto - Uku YR
8. Henna Lähdekorpi- Läikän Vinkka UrHu
9. Niina Johansson -Wild`s Beethoven UrHu
10. Annika Tienhaara -Justerilla SuoRa

Luokka 5 80 cm 367.1 (9-3) n. 19.30

1. Annukka Aalto - Uku YR
2. Heidi Sinda -Vipero
3. Jaakko Elonheimo -Veikko
4. Niina Johansson -Wild`s Beethoven UrHu
5. Saara Karhu - Pinrock`s Highlad Queen UrHu
6. Henna Lähdekorpi - Läikän Vinkka
7. Emmi Lähdekorpi - Holsteins Surinam
8. Annika Tienhaara -Justerilla SuoRa
9. Annukka Aalto - Gina YR

Luokka 6 Prix de 90 cm 367.1 (6-2)n. 20
1. Annukka Aalto - Gina (iso poni) YR
2. Heidi Sinda -Vipero
3. Maija Auramo -Grace IV
4. Martta Elonheimo- Tuisku
5. Emmi Lähdekorpi - Holsteins Surinam
6. Jaakko Elonheimo -Veikko

Tuomari Tulikukka Kiviharju
Kuulutus Mari Hakala
Tulospalvelu Mari Alitalo
Sihteeri Piia Rantanen
Ajanotto Eija Haapalainen
Ajanotto
Liputus Mira Hiltunen
Rata Juhani Tuomola, lk 1-2 Minna Haapamäki & Kristiina Koivula
Palkinnot Kristiina Koivula& Minna Haapamäki(lk 1-2) Mari Havukainen (lk 3 alk)
Kanslia Katri Juvakka
Myymälä Tuija Haaksi
Buffetti Minna Karjalainen

kilpailut/2008/ll1908.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)