kilpailut:2008:ll2302

Kilpailuharjoitus/ esteratsastus La 23.2. klo 10 Hessi-tallin maneesilla


Hessi-tallin SuoRa Cup osakilp 1. TULOKSET

Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman

1.Kati Honkanen-Timmari NuR 52 p
2.Heidi Sinda-Linjalan Esikko UrHu51 p
3.Hilja Viertola/-Humppa SS-92 50 p
4. Mira Louhe-Claudia UrHu 50 p

5.Maria Merikanto -Manpower VesRa 49 p
6.Carita Kauriinoja -Gynther 48 p
7.Tiia-Niina Näppinen /Janika Lönnröth -Niko 47 p
8.Pirjo Reunanen-Sitronella 46 p
9.Nea Michelsson -Petra 44 p
10.Anna-Maria Näppinen /Tiina Närvänen-Hessi-Iida 43 p
11.Joona Paija /Leena Paija -Illuusia 43 p
12.Lotta Paija /Leena Paija -Illuusia 42 p
13.Siiri Vesanen/-Hessin-Iida 41 p

Luokan symppispalkinto Hilja Viertola/-Humppa SS-92

Luokka 2 40 cm 367.1.

1.Eve Nummela- Ramsus UrHu 0-0 36,97 s
2.Janika Lönnröth -Niko 0-0 40,03 s
3. Kaisu Koivula-Henry The Great 0-1 43,44 s
4.Ida Järvi-Hagelunds Olle VesRa 0-1 43,73 s

5.Heidi Sinda -Hessin Virpi UrHu 4 vp 36,56 s
6.Sara Andersson -Kuvastus HusR 4vp 38,16 s
7.Rebekka Ojala -Alexandra Pesign 4 vp 44,88 s
8.Annukka Aalto - Uku L-HR 5 vp 46,06 s
9.Henna Viitamäki-Great Survivor SuoRa 6 vp 50.75 s
10.Satu Viitanen - Linda VesRa 7 vp 56,38 s
Hyl Maria Merikanto -Manpower VesRa
Karoliina Nummela -Epona
Heidi Mattila - Gina SiRu
Roosa Onttonen -Goldencoast Eeemrdale SS-92

Luokka 3 60 cm 367.1.

1. Janika Lehtinen-Jeviiritär UrHu 0-0vp 33,06 s
2. Minna Kesti - Mäntymäen Patu UrHu 0-0vp 33,23 s
3. Annukka Aalto - Uku L-HR 0-0vp 33,38 s
4. Milla Leikkilä -Pläsi UrHu 0-0 vp 33,47 s
5. Henna Viitamäki -Great Survivor SuoRa 0 -0 33,84 s
6.Emmi Lähdekorpi- Läikän Vinkka UrHu 0- 0 35,26 s

7. Elisa Relander - Reisu-Oiva MRA 0-0 35,38 s
8. Pirjo Reunanen-Hessin Vahdotar UrHu 0-0 37,23 s
9. Eve Nummela- Ramsus UrHu 0-0 37,34 s
10. Ninni Viljas - Chan Lindflower TuuR 0-0 39,21 s
11. Ida Järvi-Hagelunds Olle VesRa 0-0 40,30 s
12. Ada Saarela -Hagelunds Meghan 0-4 27,69s
13. Janika Lehtinen -Vilin Poika UrHu 0-4 30,83 s

14.Carita Gröndahl-Keitaan Hetki SuoRa 0-4 38,97 s
15.Silja Markkola-Kelmiina Piaffe 0-5 43,04 s
16. Satu Viitanen - Chan Lindflower VesRa 0-6 46,84 s
17.Sara Andersson -Kuvastus HusR 4 vp 29,73s
18.Juulia Savolainen -Palsu UrHu 4 vp 35,19s
19.Hilja Markkola - Vatasiina Piaffe 4 vp 38,44 s
20.Sanna Mäkinen - Usvan Ronja 5 vp 63,19 s
21. Elisa Relander (MRA) - Gina 7 vp 53,26 s
22.Heidi Sinda -A.T.Vennu UrHu 8 vp 30,91 s
23. Kaisu Koivula-Henry The Great 8 vp 42,57 s
Hyl. Rebekka Ojala - Alexandra Pesign
Heidi Sinda -Nyytin Lauha UrHu

Luokka 4 80 cm 367.1.

1.Henna Lähdekorpi- Läikän Vinkka 0-0 vp 24,94 s
2.Henna Viitamäki-Keitaan Hetki 0-0 29,89 s
3.Janika Lehtinen -Vilin Poika UrHu 0 - 0 35,30 s
4.Elisa Relander - Reisu-Oiva MRA0-0 35,56 s

5. Saara Karhu - Wallenstein Urhu 0-8 vp 40,66 s
6. Heidi Sinda -Nyytin Lauha UrHu 4 vp 30,26 s
7.Iida Nieminen - Grace YR 4 vp 30,39 s
8.Minna Kesti - Mäntymäen Patu UrHu 4 vp 32,31s
9.Martta Elonheimo-Helin Tuisku UrHu 4 vp 33,91 s
10.Ada Saarela -Hagelunds Meghan 4 vp 36,66s
11.Eveliina Ylitalo Peli Tuuli TaRat 8 vp 44,53 s
12.Heidi Sinda -A.T.Vennu UrHu 12 vp 31,91 s
Hyl Pirjo Reunanen -Hessin Vahdotar UrHu
Maria Kyrölä- Prefek`s VesRa

Luokka 5 95 cm 367.1.

1.Martta Elonheimo-Tuisku UrHu 4 vp 33,95 s
2.Saara Karhu - Wallenstein Urhu 10 vp 49,69 s

kilpailut/2008/ll2302.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)