kilpailut:2008:ll2303

Su 23.3. Alue Valjakkoajokilpailut klo 10 alk

LOPULLINEN v. 21.3. klo 14

Luokka 2 Hessi-tallin noviisikouluohjelma (16-5)
10.08 426 Heidi Sinda/Janika Lehtinen - Vipero UrHu (125 cm)
10.16 404 Kati Honkanen/Anna Vähäkuopus - Timmari NuR (140 cm
10.24 314 Minna Räf - Friars First Love UrHu
10.32 315 Soila Lehmusvaara/Juulia Mäkelä - Hessi-Iida &Niko UrHu
10.40 414 Sari Vilenius - Kirkastus UrHu
10.48 428 Heidi Sinda/Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu
10.56 318 Sanna Uotila - Maplehill Aideen UrHu
11.04 407 Matti Lahtinen /Kristiina Peltonen Shea SICY (127 cm)
11.12 317 Janette Sinkkonen/Emmi Seppälä - Ljosprins TRS
11.20 424 Hanna Nykänen/Minna Räf - Sunny NR
11.28 427 Heidi Sinda/Leena Paija - Illuusia UrHu
11.36 319 Ella Asumaniemi - Pee-Peen Oskari TRS (104 cm)
11.44 417 Jarmo Murola - Bullitt San SS-92
11.52 301 Leena Vähä-Erkkilä/Sannamari Ahola - Hessin Vivahde, HusR
12.00 321 Anna Lehtiö/Mari Louhi-Lehtiö -Ai.Ka Hermann UrHu
12.08 429 Heidi Sinda/Kirsi Roine -Vilin Poika, UrHu

Luokka 3 Hessi-tallin vaativa kouluohjelma (5-2)
12.30 312 Päivi Jaakkonen - Ross Ceinwein TRS
12.37 301 Leena Vähä-Erkkilä/Sannamari Ahola - Hessin Vivahde, HusR
12.44 317 Janette Sinkkonen/Emmi Seppälä - Ljosprins TRS
12.51 418 Jarmo Murola - Sweet Marathon SS-92 (125 cm)
12.58 Sanna Järvelä -Amatzoni SRS (125 cm)
13.04 311 Päivi Jaakkonen - Peacock TRS

Luokka 5 Tarkkuus (+ 30 cm) (16-5)

13.44 428 Heidi Sinda/Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu(140 cm)
13.48 319 Ella Asumaniemi - Pee-Peen Oskari TRS (104 cm)
13.52 407 Matti Lahtinen /Kristiina Peltonen Shea SICY (127 cm)
13.56 312 Päivi Jaakkonen - Ross Ceinwein TRS
14.00 429 Heidi Sinda/Kirsi Roine - Vilin Poika UrHu
14.04 414 Sari Vilenius - Kirkastus UrHu (125 cm)
14.08 321 Anna Lehtiö/Mari Louhi-Lehtiö -Ai.Ka Hermann UrHu (125 cm)
14.12 315 Soila Lehmusvaara / - Hessi-Iida &Niko UrHu (125 cm)
14.16 314 Minna Räf - Friars First Love UrHu
14.20 427 Heidi Sinda - Illuusia UrHu (125 cm)
14.24 417 Jarmo Murola - Bullitt San SS-92(125 cm)
14.28 424 Hanna Nykänen - Sunny NR
14.32 318 Sanna Uotila - Maplehill Aideen UrHu
14.36 404 Kati Honkanen - Timmari NuR (140 cm
14.40 431 Patrik Andersin/Karoliina Lund - Vahto CR (140 cm)
14.44 421 Heidi Sinda/Maija Tavia - Ramsus UrHu (125 cm)

Luokka 6 Tarkkuus (+ 25 cm) (5-2)
15.00 421 Heidi Sinda/Maija Tavia - Ramsus UrHu (125 cm)
15.04 418 Jarmo Murola - Sweet Marathon SS-92 (125 cm)
15.08 Sanna Järvelä -Amatzoni SRS (125 cm)
15.12 431 Patrik Andersin/Karoliina Lund - Vahto CR (140 cm)
15.16 311 Päivi Jaakkonen - Peacock TRS
15.20 426 Heidi Sinda/Janika Lehtinen - Vipero UrHu (125 cm)

kilpailut/2008/ll2303.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)