kilpailut:2008:toimarit2706

Toimihenkilöt SH-kummajaiset 27.-29.6.2008 Hessi-talli, Urjala

Kilpailunjohtaja Mari Tamminiemi p. 040-5730239
Kilpailusihteeri Heidi Sinda p. 040-5861937
Kilpailukanslia Soila Lehmusvaara p. 050-3282277, Salla Nissi, Kirsi Roine
Kouluratsastusvastaava Sanna Mäkinen
Esteratsastusvastaava Jaana Lumme
Steward Antero Salja
Tiedottajat Jaana Nissi, Sanna Mäkinen
Kuuluttaja Mari Hakala
Tallijärjestelyt Hansu Tuominen, Mari Alitalo, tallipäivystäjä p. 050-4658037
Liikenteenohjaus Esko Stenberg, Pentti Tuominen
PR-emäntä, palkinnot Mari Havukainen
Tekniikka Pauli Hällfors, Marko Särmäharju
ATK-tuki Patrik Andersin, Pete Tamminiemi
Eläinlääkäri
Kengitys Teijo Kivistö
Hessi-tarvike Tuija Haaksi p. 040-7625001
Buffetti Minna Karjalainen, Susanna Kirkonoja-Nummela?, Jaana Nissi?, Rupponen

PERJANTAI 27.9.2008
Kouluratsastus

Koulutuomari, pj Sari Leppänen
Koulutuomari Laura Ahtila
Koulutuomari Marita Törnroth
Koulutuomari Marja Manninen
Koulutuomari Anna-Leena Laakso
Koulusihteeri Sanna Uotila
Koulusihteeri Katja Kultaranta
Koulusihteeri Minna Kesti
Koulusihteeri Leena Rantamäki-Lahtinen
Koulusihteeri Tiia Vehniä
Koulusihteeri Anna Bergström (vaikeammat koululuokat, kisaa itse helpoissa)
Tulospalvelu Tony Andersson?, Piia Pirhonen, Juulia Mäkelä
Lähetti Eemeli Tamminiemi , Aleksi Tamminiemi , Ida Tamminiemi ,Maiju Karonen, Sanni Karonen, Tanja Lähdekorpi, Janika Lönnroth, Melina Moukola, Samuli Moukola, Ninni Näppinen, Ani Näppinen, Rita Nummela
Portinavaaja Kaisa Helpiö, Janika Lehtinen, Mervi Leppäkorpi, Pirjo Reunanen, Emmi Lähdekorpi, Henna Lähdekorpi, Milla Leikkilä, Eve Nummela, Merita Hagrén (jos ehtii), Piia Kaunisto

Sijoittamatta Tuula Lähdekorpi, Raimo Lähdekorpi, Heidi Moukola, Mira Hiltunen, Sanna Mäkinen (aikuisia), osa koulusihteereiksi?

LAUANTAI 28.9.2008
Kouluratsastus klo 9-n. 14

Koulutuomari, pj Sari Leppänen
Koulutuomari Nina Soilammi
Koulutuomari Heidi Sinda
Koulutuomari Rosali Kivitie
Koulutuomari Anna-Leena Laakso
Koulusihteeri Mira Hiltunen
Koulusihteeri Minna Kesti
Koulusihteeri Katja Kultaranta
Koulusihteeri Heidi Moukola
Koulusihteeri Anna Bergström (vaikeammat koululuokat, kisaa itse helpoissa)
Tulospalvelu Tony Andersson?, Piia Pirhonen, Piia Rantanen, Juulia Mäkelä
Lähetti Eemeli Tamminiemi , Aleksi Tamminiemi , Ida Tamminiemi ,Maiju Karonen, Sanni Karonen, Janika Lönnroth, Melina Moukola, Samuli Moukola, Ninni Näppinen, Ani Näppinen
Portinavaaja Janika Lehtinen, Pirjo Reunanen, Milla Leikkilä, Eve Nummela, Tiia Vehniä, Piia Kaunisto, Mervi Leppäkorpi

Kaikki osallistuvat kouluradan purkuun ja esteradan rakennukseen.

LAUANTAI 28.9.2008
Esteratsastus n. klo 15 alk

Estetuomariston pj Ari Eriksson
Estetuomari Jaana Lumme
Tulospalvelu Tony Andersson?, Piia Rantanen, Juulia Mäkelä
Käsisihteeri Leena Rantamäki-Lahtinen
Ajanotto Anne Määttänen
Ajanotto Minna Kesti
Ratamestari Tero Koponen
Liputus Robin Lumme?
Liputus Milla Leikkilä
Liputus Eve Nummela
Liputus Piia Kaunisto
Rata Janika Lehtinen
Rata Mervi Leppäkorpi
Rata Pirjo Reunanen
Rata Heidi Moukola
Rata Tiia Vehniä
Verryttely Anna Bergström
Verryttely Katja Tallinen
Lähdönjärjestäjä Eija Haapalainen
Lähdönjärjestäjä Mira Hiltunen
Lähtölistat ja ratapiirrokset Sanna Mäkinen

SUNNUNTAI 29.6.
klo 10 alk esteratsastus

Estetuomariston pj Ari Eriksson
Estetuomari Jaana Lumme
Estetuomariharjoittelija Mirva Happonen
Tulospalvelu Tony Andersson?, Piia Rantanen, Juulia Mäkelä
Käsisihteeri Leena Rantamäki-Lahtinen
Ajanotto Anne Määttänen
Ajanotto Heidi Moukola
Ratamestari Tero Koponen
Liputus Kaisa Helpiö
Liputus Robin Lumme?
Liputus Milla Leikkilä
Liputus Eve Nummela
Rata Janika Lehtinen
Rata Mervi Leppäkorpi
Rata Pirjo Reunanen
Rata Merita Hagrén (jos ehtii)
Rata Tiia Vehniä
Verryttely Anna Bergström
Verryttely
Lähdönjärjestäjä Eija Haapalainen
Lähdönjärjestäjä Mira Hiltunen
Lähtölistat ja ratapiirrokset Sanna Mäkinen

kilpailut/2008/toimarit2706.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)