kilpailut:2008:tulokset1304

UrHun mestaruus esteratsastus

Luokka 5 Puomiluokka taluttajalla tai ilman

1. Jenna Kärki - Wielwijk's Esther 42 p.
2. Tanja Lähdekorpi - Läikän Vinkka 39,5 p.
3. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu 39 p.
4. Maiju Karonen - Pläsi 38 p.
4. Niko Kivistö - Staccato 38 p.
6. Tiia-Niina Näppinen - Nikolai UrHu 37 p.
6. Melina Moukola - Vuohimäen Hilla UrHu 37 p.
6. Siiri Vesanen - Hessi-Iida UrHu 37 p.
6. Iiris Vaskela – Minimuusa YR 37 p.
10. Anna-Leena Pirhonen - Pläsi UrHu 36 p.
11. Anne Määttänen – Viljanen 35,5 p.
12. Nea Mickelsson – Boxer 35 p.
13. Pia Kaunisto - Hessin Pedotar UrHu 33 p.
14. Julia Yli-Parri – Ylva 32,5 p.
15. Noora Turunen - Bella Milk Shake 32 p.
16. Anna-Maria Näppinen - Hessi-Iida UrHu 30 p.

symppispalkinto Anna-Leena Pirhonen - Pläsi

Luokka 6 30 cm arv. 367.1

1. Heidi Sinda – Musta Magia UrHu 0/0 29,48 s
2. Pirjo Reunanen - Sitronella UrHu 0/0 30,44 s
3. Heidi Mattila – Gina SiRu 0/0 33,81 s

4. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu 0/0 39,23 s
5. Jukka Mäkelä - Vinha Liinu UrHu 3 vp 67,59 s
6. Anne Määttänen – Viljanen 3 vp 67,81
7. Noora Turunen - Bella Milk Shake 3 vp 70,18 s
8. Heidi Sinda - Linjalan Esikko UrHu 4 vp 55,03 s
9. Jenna Kärki - Wielwijk's Esther 4 vp 58,16 s
10. Katja Tallinen - Weston Hohto UrHu 14 vp 79,59 s

Luokka 7 40 cm arv. 367.1

1. Meeri Tolonen - Pläsi UrHu 0/0 26,02 s
2. Elisa Relander - Mad Playboy MRA 0/0 28,28 s
3. Juulia Mäkelä - Claudia TRS 0/0 30,97 s
4. Heidi Mattila – Gina SiRu 0/1 31,75

5. Sari Lehtinen - Holm Paavi Vesra 0/1 31,91
6. Annika Tienhaara – Justerilla Suora 0/1 33,95 s
7. Janika Lönnroth - Nikolai UrHu 0/7 42,38 s
8. Katja Mäenpää - Ylihyvä Vesra 1 vp 62,22 s
9. Jukka Mäkelä - Vinha Liinu UrHu 2 vp 65,44
10. Heidi Sinda - Musta Magia UrHu 4 vp 52,07 s
11. Heidi Sinda - Linjalan Esikko UrHu 4 vp 52,35 s
12. Katja Tallinen - Weston Hohto UrHu 12 vp 71,31 s

Milla Leikkilä - Staccato UrHu hyl

Luokka 8 60 cm arv. 367.1

1. Johanna Grönholm – Reisu-Missu FR 0/0 25,13 s
2. Heidi Sinda - Vipero UrHu 0/0 25,04 s
3. Emmi Lähdekorpi – Holsteins Surinam UrHu 0/0 27,47 s
4. Merita Hagrén - Nikos DK UrHu 0/0 27,75 s
5. Henna Lähdekorpi – Läikän Vinkka UrHu 0/0 27,94 s

6. Suvi Karhu – Epona UrHu 0/0 28,09 s
7. Henna Viitamäki- Great Survivor Suora 0/0 28,27 s
8. Arla Toivio – Raudanluja Piaffe 0/0 28,55 s
9. Annukka Aalto – Uku YR 0/0 28,59 s
10. Pirjo Reunanen - Hessin Vahdotar UrHu 0/0 29,66 s
11. Eve Nummela - Ramsus UrHu 0/1 31,73 s
12. Annika Tienhaara – Justerilla Suora 0/1 34,10 s
13. Juulia Mäkelä - Claudia TRS 0/4 27,50
14. Janika Lehtinen - Jeviiritär UrHu 4 vp 41,47 s
15. Janika Lehtinen – Vilin Poika UrHu 4 vp 43,06
16. Katja Mäenpää - Ylihyvä Vesra 8 vp 52,93 s
17. Elisa Relander - Mad Playboy MRA 12 vp 73,45 s

Janika Lönnroth - Nikolai UrHu hyl
Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu hyl
Sari Lehtinen - Holm Paavi Vesra hyl

Luokka 9 80 cm arv. AM 5

1. Katja Laine – Polonez FR 0/0 25,03
2. Emmi Lähdekorpi – Holsteins Surinam UrHu 0/0 26,16 s
3. Johanna Grönholm – Reisu-Missu FR 0/0 26,25 s

4. Henna Lähdekorpi – Läikän Vinkka UrHu 0/0 28,16 s
5. Martta Elonheimo - Tuisku UrHu 0/0 28,23 s
6. Elisa Relander - Reisu-Oiva MRA 0/0 30,66 s
7. Minna Kesti - Mäntymäen Patu UrHu 0/0 31,29 s
8. Janika Lehtinen - Vilin Poika UrHu 0/hyl 44,22 s
9. Henna Viitamäki- Great Survivor Suora 8 vp 47,27 s

Merita Hagrén - Staccato UrHu hyl

Luokka 10 80/90/100 cm arv. AM 5

1. Katja Laine – Polonez FR 0/6 43,22 s

2. Martta Elonheimo - Tuisku UrHu 4 vp 49,60 s
3. Elisa Relander - Reisu-Oiva MRA 8 vp 50,00 s

Saara Karhu – Wallenstein UrHu hyl

kilpailut/2008/tulokset1304.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)