kilpailut:2008:tulokset1908

Esteratsastus Ti 19.8. klo 16.30 alk

Luokka 1a. Puomiluokka taluttajalla tai ilman
1. Heidi Sinda-Peikko UrHu 84 p
2. Maija Nikkilä-Misskärss Moonrose 80 p
3. Jonna Hakolahti -Polle II SS-92 76 p
4. Ansku Pirhonen -Illuusia 74,5 p

6. Maiju Karonen - Hessi-Iida 72p
7. Ani Näppinen /Riikka Närvänen Pläsi 68,5 p
8. Ninni Näppinen / -Niko 66p
9. Janina Salmi Joyful Juggler UrHu 60 p
10. Lotta Paija/Leena Paija -Illuusia 57 p
11. Janina Salmi -Dajsie hyl

Luokka 1b. Puomiluokka 2002 tai myöhemmin syntyneille hevosille

1. Iiris Vaskela - Minimuusa (synt.2004) YR 77 p
1. Paula Karhu - Arska UrHu 77 p

3. Hilja Markkola -Vantasiina (synt. 2004)73,5
4. Pia Kaunisto -Hessin Pedotar (synt. 2003)69,5 p

Luokka 2 30 cm 367.2(13-4)

1. Riina Markkola - Kelmiina 0 -0vp 31,70 s
2. Heidi Sinda - Minimuusa 0 -0vp 33 s
3. Hilja Markkola - Kelmiina 0-0 34,82 s
4. Meeri Tolonen -Pläsi UrHu 0-0 vp 41,81 s

5. Roosa Onttonen / Goldencoast Emmerdale SS-riders 92 0-0 42,31 s
6. Heidi Mattila - E.T. Hennet SiRu 0-4 39,29s
7. Sanna Mäkinen -Usvan Ronja UrHu 0-4 vp 40,71 s
8. Heidi Sinda - R.R. Taju 4 vp 49,47 s
9. Jenna Kärki - Wielwijk´s Esther 4 vp 58,71 s
10. Janina Salmi -Dalsie 8 vp 47,01 s 11. Janika Lönnroth -Niko UrHu 9,25 s 59,25 s
12. Jonna Hakolahti -Polle II 52 vp 1.44,73 s\ 13. Maija Nikkilä-Misskärss Moonrose hyl

Luokka 3 50 cm 367.1 (14-4)
1. Heidi Mattila - E.T. Hennet SiRu 0- 0 32,75 s
2. Emmi Hakolahti -Tezis SS-92 0-0 38,01 s
3. Heidi Sinda -R.R.Taju UrHu 0- 0 vp 38,55 s
4.Hanna Nikkilä - Wielwijk´s Esther TRS 0-0 38,62s

5. Elisa Relander - Mad Blayboy MRA 0- 0 38,77 s
6. Anu Kuisma- Lukas NoRa 0-0 vp 42,59
7. Roosa Onttonen - Goldencoast Emmerdale SS-riders 92 0- 1vp 45,76 s
8. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko UrHu 0-4 37,26 s
9. Meeri Tolonen -Pläsi UrHu 0- 7vp 47,86s
10.Pirjo Reunanen -Sitronella UrHu 4 vp 43,49s
11. Sanna Mäkinen -Usvan Ronja UrHu 4 vp 50,32s
12. Janika Lönnroth -Niko UrHu14 vp 70,93 s
13.Emmi Toiminen - Aro-Hanski Hokit 16 vp 64,31s
14.Eve Nummela - Ramsus UrHu hyl

Luokka 4 70 cm 367.1 (10-3)

1. Annukka Aalto - Uku YR 0 - 0 vp 35,72 s
2. Marita Laaksonen - Newlina 0 - 0 36,08s
3. Elisa Relander - Mad Blayboy MRA 0 - 0 vp 37,62 s

4. Niina Johansson -Wild`s Beethoven UrHu 0 - 0 vp 41,89 s
5. Anu Kuisma- Lukas NoRa 0 - 0 vp 43,00s
6. Sonia Nyman -Tarantin UrHu 0- 0 vp 47,70s
7. Annika Tienhaara -Justerilla SuoRa 0- 8 vp 40,57s
8. Jari Kemppainen -Tezis SS-92 0- hyl
9. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko UrHu 4 vp 42,54s
10. Heidi Sinda -Ramsus UrHu 8 vp 44,50 s

Luokka 5 80 cm 367.1 (9-3)

1. Heidi Sinda -Vipero 0-0 vp 31,38 s
2. Jaakko Elonheimo -Tuisku 0 - 0 33,68 s
3. Annukka Aalto - Gina YR 0 - 0 vp 34,36 s

4. Marita Laaksonen -Newlina 0 - 0 vp 37,07s
5. Annukka Aalto - Uku YR 4 vp 44,68 s
6. Emmi Lähdekorpi - Holsteins Surinam hyl
6. Annika Tienhaara -Justerilla SuoRa hyl
6. Niina Johansson -Wild`s Beethoven UrHu hyl
6. Saara Karhu - Pinrock`s Highland Queen UrHu hyl

Luokka 6 Prix de 90 cm 367.1 (4-2)
1. Maija Auramo -Grace IV 0- 0 vp 33,81s
2. Martta Elonheimo- Tuisku 0 - 0 vp 37,60 s

3. Heidi Sinda -Vipero 4 vp 43,39s
4. Annukka Aalto - Gina YR 4 vp 48,98s

kilpailut/2008/tulokset1908.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)