Käyttäjän työkalut

Sivuston työkalut


kilpailut:2009:040809

Iltakisat 2009

Kuulutus/ este Heidi Sinda
Kuulutus/ valjakko
Ajanotto
Ajanotto
Rata Sonia Nyman
Rata Kaija Heinijoki
Rata
Rata
Kanslia+myymälä Tuija Haaksi
Buffa Hessi-tallin vanhempainyhdistys

Ti 4.8.2009 klo 16.30 alk Esteratsastus+valjakkotarkkuus

Kilpailupaikkana Hessi-tallin ulkokenttä 40 * 100 m

  • Ilmoittautumiset edeltävänä torstaina klo 22 mennessä kilpailut@hessitalli.fi tai 040-5861 937
  • Lähtömaksut 10 €/ luokka
  • Hyvät esinepalkinnot

Lähtölistat, tunnelmat ja tulokset www.hessitalli.fi

Luokka 1Puomiluokka taluttajalla tai ilman

16.30

1. Aaron Räf - Friars First Love 36 p
1. Iida Vaittinen - Pläsi 36 p

3. Annika Tienhaara - Marvel Apt SuoRa 35 p
4. Antton Räf - Friars First Love 34 p
4. Iiris Vaskela- Minimuusa YR 34 p
6. Tiia-Niina Näppinen - Vilppulan Rasmus 33 p
7. Anna-Maria Näppinen - Hillaritar 31 p

Luokka 2 30 cm 367.1

17.10

1. Jenna Kärki - Wielwijk´s Esther UrHu 0- 0vp 66,92 s
3. Tiija Levander - Jonny 0-0 vp 56,33 s YR
4. Iiris Vaskela - Minimuusa YR 8 vp 76,50 s
5. Hilja Viertola - Huumori SS-Riders 4 vp 99,66 s
6. Annika Tienhaara - Marvel Apt SuoRa 8 vp 61,16
7. Sonja Pääkkönen - Lise II TRS 4 vp 73,84 s
8. Tiina Vesaniemi - Pläsi UrHu 0-0 vp 43,81 s
9. Anna-Leena Pirhonen - Hessin Vahdotar UrHu 0-0 vp 45,23s
10. Janette Lönnqvist - R.R. Taju E-VR 0-0 vp 51,86 s
11. Eveliina Vaittinen - Hessin Vahdotar 0-0 vp 58,68 s
12. Heidi Huuska - Winter´s Eddy 0-0 vp 40,34 s
13. Suvi Mäkeläinen - Nikita Hornline UrHu 0-0 vp 54,72 s
14. Pia Salmi - Koskelan Mokka L-HR 4 vp 80,34s
15. Jenna Sandberg - Jevi KoR hyl

Luokka 3 50 cm 367.1

0. Tanja Lähdekorpi - Sakarias hyl
1. Jenna Kärki - Wielwijk´s Esther UrHu 0-0 vp 44,95s
3. Maiju Karonen - Stella Elona UrHu hyl
4. Henna Lähdekorpi - Vinha-Lempi hyl
5. Tiija Levander - Jonny 4 vp 64,86s
6. Katariina Mäkelä - Pia III Perra 0-0 vp 42,20 s
7. Satu Viitanen - Gio VesRa 0-0 49,38 s
8. Heidi Huuska - Winter´s Eddy 0-0 vp 41,67s
10.Sara Markkula - Gimmefive YR 0-0 vp 39,84 s
11. Iida Tuomi-Clinton 0-0 vp 45,20 s
12. Suvi Mäkeläinen - Nikita Hornline UrHu
13. Marianne Holma Joiney
14. Pia Salmi, L-HR, Koskelan Mokka
15. Eve Nummela - Vinha-Liinu UrHu

Luokka 4 70 cm 367.1

n. klo 18.50 1. Janika Lönnroth - Stella Elona UrHu
2. Anne Fräntti -Korven Siluetti UrHu
3. Katariina Mäkelä - Pia III Perra
4. Satu Viitanen - Gio VesRa
5. Sara Markkula - Gimmefive YR
6. Carolina Saarinen- Tessarossa
7. Annika Tienhaara - Justerilla
8. Emmi Lepola - Pinewood Salem Alekum URHU

Luokka 5 85 cm 367.1

n. 19.30 1. Emmi Lepola - Pinewood Salem Alekum URHU
2. Annika Tienhaara - Justerilla
3. Carolina Saarinen- Tessarossa

Luokka 6 Tarkkuus (+30 cm)

huom ! lähtöajat ohjeellisia!!!!
20.00 1. Heidi Sinda/ - Seppo UrHu (125 cm) ”Ransun valjaat” +Heidin maraton
2. Pirjo Reunanen - Hessin Virpi UrHu (140 cm)omat valjaat+ rochardit
20.07 3. Soila Lehmusvaara / Janika Lehtinen - Hessi Iida & Nikolai UrHu(140 cm)ponikouluvaunut
4. Kaija Heinijoki/Janika Lönnroth - Hessin Lordi ravivaljaat+ koppikset
20.14 5. Minna Raf - Friars First Love UrHu (125 cm)omat
Anne Friis - Korven Siluetti UrHu omat
6. Henna Ikonen - Snowberry Nestor UrHu (125 cm) omat
20.21 7. Milla Leikkilä / -Stella Elone UrHu (125 cm) omat
8. Leena Paija - Illusia UrHu (125 cm)omat
20.28 9. Karoliina Lund/Aino Sillanpää - Pläsi CR(125 cm)”Liinun valjaat” +sin valk maraton
10.Ritva Mansikkamäki/Ella Numminen - Hessin Jeviiri (140 cm)”Ransun valjaat” rochardit
20.35 11.Kirsi Visakoivu/ Tiiu Vorne - Vahto TaRi (125 cm, Heidin juhlavaljaat+ Markon maraton)
12 Janette Sinkkonen - Annatiina TRS (148 cm) omat
13.Heidi Sinda/ Laura Varelius - Matti &Teppo UrHu (150 cm)
-20.45

Luokka 7 Tarkkuus (+20 cm)

20.50 1. Heidi Sinda/Laura Valerius - Matti &Teppo UrHu (150 cm)
2. Janette Sinkkonen - Annatiina TRS (148 cm) omat\\
20.57 3. Ritva Mansikkamäki/Ella Numminen - Hessin Jeviiri (140 cm)”Ransun valjaat” rochardit)
4. Karoliina Lund/Aino Sillanpää - Pläsi CR(125 cm)”Liinun valjaat” + sin valk
21.04 5. Kirsi Visakoivu/ Tiiu Vorne - Vahto (125 cm, Heidin juhlavaljaat+ Markon maraton)
6. Minna Raf - Friars First Love UrHu (125 cm)omat
21.11 7. Leena Paija - Illusia UrHu(125 cmÄ) omat
8. Henna Ikonen - Snowberry Nestor UrHu (125 cm)omat
21.18 9. Soila Lehmusvaara / Janika Lehtinen - Hessi Iida & Nikolai UrHu (140 cm)
10. Pirjo Reunanen - Hessin Virpi UrHu (140 cm)omat
21.25 11. \\Heidi Sinda/ - Seppo UrHu ”Ransun valjaat” +Heidin maraton (125 cm)
l

kilpailut/2009/040809.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)