kilpailut:2009:l60808

Ti 18.8. klo 16.30 alk Esteratsastus+valjakkotarkkuus

Tuomari: Tulikukka Kiviharju
Sihteeri:
Ajanotto:Maiju Karonen
Liputus:
Rata:Janika Lönnroth
Rata:Melina Moukola
Verkkavalvoja:
Kanslia : Tuija Haaksi & Annikka Manninen

Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman 16.30
1. Ninni Näppinen - Hillaritar
2. Emmi Lepola - Brucht van`t Wyldepaed
3. Laura Haapakoski - Snowberry Nestor PirHu
4. Minttu Kuismanen - Musse
5. Julia Yli-Parri - Ylva
6. Ani Näppinen - Hillaritar

Luokka 2 30 cm 367.1 n. 17
1. Kaija Heinijoki - Hessin Lordi TRS
2. Minttu Kuismanen - Musse
3. Iiris Vaskela - Minimuusa YR
4. Janette Lönnqvist - R.R. Taju E-VR
5. Tiina Vesaniemi - Pläsi UrHu
6. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu
7. Emmi Lepola - Jorik M UrHu
8. Laura Haapakoski - Snowberry Nestor PirHu
9. Heidi Huuska - Winter´s Eddy
10. Nina Vuorivirta - Daisy Macy Lou SS-92
11. Carita Kauriinoja - Gynther
12. Jenna Kärki - Wielwijk´s Esther

Luokka 3 50 cm 367.1 n. 17.50
1. Heidi Huuska - Winter´s Eddy\\
2. Nora Könni - Ukkosen Jyrinä VesRa
3. Paula Suonkanta - Merilande UrHu
4. Jenna Kärki - Wielwijk´s Esther
5. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu
6. Emmi Lepola - Hessin Jeviiri Urhu 7. Laura Heinonen - Centurion Ace
8. Jussi Tapani - Sir Parzival FR

Luokka 4 70 cm 367.1n. 18.30
1. Hilja Markkola - Tittan Taika Pirkamaan Piaffe
2. Emmi Lepola - Hessin Jeviiri UrHu
3. Satu Viitanen - Nikita Hornline
4. Jussi Tapani - Sir Parzival FR
5. Carolina Saarinen - Tessarossa (URAT)
6. Satu Viitanen - Gio
7. Silja Markkola - Tittan Taika Pirkanmaan Piaffe
8. Henna Lehtinen - Prymos Piaffe
9. Hilja Markkola - Vantasiina Pirkanmaan Piaffe
10. Janika Lehtinen - Alexa UrHu

Luokka 5 85 cm 367.1 n. 19.10
1. Satu Viitanen - Gio
2. Carolina Saarinen - Tessarossa (URAT)
3. Henna Lehtinen - Prymos Piaffe
4. Janika Lehtinen - Alexa UrHu
5. Maija Auramo - Grace IV MT-Team

Luokka 4 Tarkkuus (+30 cm) n. 19.30
1. Emmi Lepola - Nikolai UrHu
2. Heidi Sinda/Laura Varelius - Jorik M (125 cm)
3. Marjo Uimi -Lotta (125 cm)
4. Milla Leikkilä/Maiju Karonen - Stella Elone UrHu (125 cm)
5. Anne Friis - Korven Siluetti UrHu (125 cm)
6. Karoliia Lund/Aino Sillanpää - Pläsi CR (125 cm)
7. Pirjo Reunanen - Hessin Virpi (125 cm)
8. Kaija Heinijoki/Piia Kaunisto - Hessin Lordi (125 cm)
9. Heidi Sinda/Laura Varelius - Brucht van`t Wyldepaed UrHu (125 cm)
10.Henna Ikonen -Snowberry Nestor UrHu (125 cm)
11. Ritva Mansikkamäki/Tiiu Vorne - Hessin Jeviiri TRS (140 cm)
12. Ella Numminen - Hessi-Iida (115 cm)
13. Emmi Lepola - Lusty Flax UrHu

Luokka 5 Tarkkuus (+20 cm)
1. Heidi Sinda/Laura Varelius - Brucht van`t Wyldepaed UrHu (125 cm)
2. Ella Numminen - Hessi-Iida (115 cm)
3. Emmi Lepola - Lusty Flax UrHu
4. Ritva Mansikkamäki/Tiiu Vorne - Hessin Jeviiri TRS (140 cm)
5. Kaija Heinijoki/Piia Kaunisto - Hessin Lordi (125 cm)
6. Karoliia Lund/Aino Sillanpää - Pläsi CR (125 cm)
7. Anne Friis - Korven Siluetti UrHu (125 cm)
8. Heidi Sinda/Laura Varelius - Jorik M (125 cm)
9. Milla Leikkilä - Stella Elone UrHu (125 cm)
9. Emmi Lepola - Nikolai UrHu

kilpailut/2009/l60808.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)