kilpailut:2009:ll1005

Su 10.5. klo 12 alk Harjoitusestekilpailut

ALUSTAVA AIKATAULU v. 8.5. klo 12

Kilpailu ns. ratsastuskentällä (40 *60 m),
verryttely viereisellä ns. valjakkokentällä (104*42 m)
Hevosautot ja trailerit maneesiin ympäristöön

Luokassa 1,2 ja 3 sama ”ratapohja”, luokassa 1 tyyliarvostelu eli ratsukko ei jatka toiseen vaiheeseen.
Luokissa 4 ja 5 sama ratapohja.
Luokkien 2-5 voittajille perinteiseen tapaan loimet…

Jälkkärit tervetulleita
Ilm kilpailut@hessitalli.fi tai tekstarina 040-5861 937
TERVETULOA

Luokka 1 Puomiluokka (taluttajalla tai ilman)
1. Janika Lönnroth -Naksu UrHu
2. Ninni Näppinen/Minna Harakka - Ylva
3. Laura Haapakoski - Snowberry Nestor PirHu
4. Jenni Rapakko-Hessi-iida
5. Minttu Kuismanen - Kirin Kuva VesRa
6. Maiju Karonen -Betty UrHu
7. Elisa Wiik - Rouskun Ryminä, KTR
8. Alina Koskinen - Kirppu Ri-Ra
9. Nea Mickelsson-Petra UrHu
10. Ani Näppinen -Hillaritar
11. Siina Kervinen - Vinge Vend, KTR
12. Tiina Vesaniemi -Vinha-Liinu
13. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu
14. Julia Yli-Parri/Minna Harakka - Ylva
15. Ninni Näppinen- Vilppulan Rasmus
16. Jonna Hakolahti-Pipariina SS-92

Luokka 2 30 cm 367.1 n. 13.00
1. Jukka Mäkelä -Vinha-Liinu
2. Linda Vauto Aber Hallo ss-92
3. Noora Turunen- Bella milk shake AuRaMa
4. Alina Koskinen - Kirppu Ri-Ra
5. Jenna Kärki - Wielwijk´s Esther
6. Jonna Hakolahti-Pipariina SS-92
7.
8. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu
9. Paula Nousiainen - Rouskun Ryminä, KTR
10. Heidi Huuska - Winter´s Eddy PirHu
11. Sara Salovaara Marshland Lollypop ss-92
12. Nea Mickelsson-Petra UrHu
13. Maiju Karonen -Stella Elone UrHu
14. Linda Vauto Cindy ss-92
15. Noora Turunen- V.K. Garmen AuRaMa
16. Paula Nousiainen - Vinge Vend, KTR

Luokka 3 50 cm 367.1n. 14.00
1. Linda Vauto Cindy ss-92
2. Emmi Lepola - C`s Hamlet UrHu
3. Karoliina Numminen - Dali ox UrHu
4. Milla Leikkilä - Nelli UrHu
5. Jenna Kärki - Wielwijk´s Esther
6. Janika Lönnroth -Stella Elone UrHu
7. Nora Könni Kirin Kuva VesRa
8. Meeri Tolonen -Pläsi UrHu
9. Tanja Lähdekorpi - Sakarias Vesra
10. Annika Kivistö -Eporiina
11. Sara Salovaara Marshland Lollypop ss-92
12. Kiia Nordström- Royal Twister
13.
14. Emmi Lepola - Hessin Jeviiri UrHu
15. Emmi Hakolahti -Tezis SS-92
16. Ida Kylmänen - Avangards UrHu
17. Pipsa Toivonen -Bluemine Son SS-92
18. Jussi Tapani -Sir Parzival FR
19. Linda Vauto Aber Hallo ss-92
20. Anette Rämö - Maria SS-92

Luokka 4 70 cm 367.1 n. 15.15
1. Terhi Kiukkonen -Virrukka (poni)
2. Henna Lähdekorpi - Sakarias Vesra
3. Emmi Lepola -C`s Hamlet UrHu
4. Katja Roito - Mollamari MT-Team (ip)
5. Netta Turunen- V.K. Garmen AuRaMa
6. Jari Kemppainen -Tezis SS-92
7. Sari Moilanen -Chimnona SS-92
8. Sanni Lepola - Pinewood Salem Alekum UrHu
9. Tanja Tähtinen - Juventus von Charlottenhof KuusR
10. Niina Tapani - Sir Parzival FR
11. Minna Salminen -Fun dun SS-92
12. Laura Ingman Rix-Julia KuusR
13. Anette Rämö - Molenaar's Zeepaard SS-92

Luokka 4 85 cm 367.1 n. 16.10
1. Terhi Kiukkonen -Virrukka(poni)
2. Katariina Vilander - Mollamari MT-Team (ip)
3. Nora Patojoki -Chimona KaRa
4. Tanja Tähtinen - Juventus von Charlottenhof KuusR
5. Emmi Lepola - Pinewood Salem Alekum UrHu
6. Laura Ingman Rix-Julia KuusR

kilpailut/2009/ll1005.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)