Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2009:ll1005 [04/05/09 14:48:48] – heidi | kilpailut:2009:ll1005 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== Su 10.5. klo 12 alk Harjoitusestekilpailut ====== | ||
+ | **ALUSTAVA AIKATAULU v. 8.5. klo 12**\\ | ||
+ | Kilpailu ns. ratsastuskentällä (40 *60 m),\\ | ||
+ | verryttely viereisellä ns. valjakkokentällä (104*42 m)\\ | ||
+ | Hevosautot ja trailerit maneesiin ympäristöön\\ | ||
+ | |||
+ | Luokassa 1,2 ja 3 sama " | ||
+ | Luokissa 4 ja 5 sama ratapohja.\\ | ||
+ | Luokkien 2-5 voittajille perinteiseen tapaan loimet...\\ | ||
+ | |||
+ | Jälkkärit tervetulleita \\ | ||
+ | Ilm kilpailut@hessitalli.fi tai tekstarina 040-5861 937\\ | ||
+ | TERVETULOA\\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 1 Puomiluokka | ||
+ | 1. Janika Lönnroth -Naksu UrHu\\ | ||
+ | 2. Ninni Näppinen/ | ||
+ | 3. Laura Haapakoski - Snowberry Nestor PirHu\\ | ||
+ | 4. Jenni Rapakko-Hessi-iida\\ | ||
+ | 5. Minttu Kuismanen | ||
+ | 6. Maiju Karonen -Betty UrHu\\ | ||
+ | 7. Elisa Wiik - Rouskun Ryminä, KTR\\ | ||
+ | 8. Alina Koskinen - Kirppu Ri-Ra\\ | ||
+ | 9. Nea Mickelsson-Petra UrHu\\ | ||
+ | 10. Ani Näppinen -Hillaritar\\ | ||
+ | 11. Siina Kervinen - Vinge Vend, KTR\\ | ||
+ | 12. Tiina Vesaniemi -Vinha-Liinu\\ | ||
+ | 13. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu\\ | ||
+ | 14. Julia Yli-Parri/ | ||
+ | 15. Ninni Näppinen- Vilppulan Rasmus\\ | ||
+ | 16. Jonna Hakolahti-Pipariina SS-92\\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 2 30 cm 367.1** n. 13.00\\ | ||
+ | 1. Jukka Mäkelä -Vinha-Liinu\\ | ||
+ | 2. Linda Vauto Aber Hallo ss-92 \\ | ||
+ | 3. Noora Turunen- Bella milk shake AuRaMa\\ | ||
+ | 4. Alina Koskinen - Kirppu Ri-Ra\\ | ||
+ | 5. Jenna Kärki - Wielwijk´s Esther\\ | ||
+ | 6. Jonna Hakolahti-Pipariina SS-92\\ | ||
+ | 7. \\ | ||
+ | 8. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu\\ | ||
+ | 9. Paula Nousiainen - Rouskun Ryminä, KTR\\ | ||
+ | 10. Heidi Huuska - Winter´s Eddy PirHu\\ | ||
+ | 11. Sara Salovaara Marshland Lollypop ss-92\\ | ||
+ | 12. Nea Mickelsson-Petra UrHu\\ | ||
+ | 13. Maiju Karonen -Stella Elone UrHu\\ | ||
+ | 14. Linda Vauto Cindy ss-92 \\ | ||
+ | 15. Noora Turunen- V.K. Garmen AuRaMa\\ | ||
+ | 16. Paula Nousiainen - Vinge Vend, KTR\\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 3 50 cm 367.1**n. 14.00\\ | ||
+ | 1. Linda Vauto Cindy ss-92 \\ | ||
+ | 2. Emmi Lepola - C`s Hamlet UrHu\\ | ||
+ | 3. Karoliina Numminen - Dali ox UrHu\\ | ||
+ | 4. Milla Leikkilä - Nelli UrHu\\ | ||
+ | 5. Jenna Kärki - Wielwijk´s Esther\\ | ||
+ | 6. Janika Lönnroth -Stella Elone UrHu\\ | ||
+ | 7. Nora Könni Kirin Kuva VesRa\\ | ||
+ | 8. Meeri Tolonen -Pläsi UrHu\\ | ||
+ | 9. Tanja Lähdekorpi - Sakarias Vesra\\ | ||
+ | 10. Annika Kivistö -Eporiina\\ | ||
+ | 11. Sara Salovaara Marshland Lollypop ss-92\\ | ||
+ | 12. Kiia Nordström- | ||
+ | 13. \\ | ||
+ | 14. Emmi Lepola - Hessin Jeviiri UrHu\\ | ||
+ | 15. Emmi Hakolahti -Tezis SS-92\\ | ||
+ | 16. Ida Kylmänen - Avangards UrHu\\ | ||
+ | 17. Pipsa Toivonen -Bluemine Son SS-92\\ | ||
+ | 18. Jussi Tapani -Sir Parzival FR\\ | ||
+ | 19. Linda Vauto Aber Hallo ss-92 \\ | ||
+ | 20. Anette Rämö - Maria SS-92\\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 4 70 cm 367.1** n. 15.15\\ | ||
+ | 1. Terhi Kiukkonen -Virrukka (poni)\\ | ||
+ | 2. Henna Lähdekorpi - Sakarias Vesra\\ | ||
+ | 3. Emmi Lepola -C`s Hamlet UrHu\\ | ||
+ | 4. Katja Roito - Mollamari MT-Team (ip)\\ | ||
+ | 5. Netta Turunen- V.K. Garmen AuRaMa\\ | ||
+ | 6. Jari Kemppainen -Tezis SS-92\\ | ||
+ | 7. Sari Moilanen -Chimnona SS-92\\ | ||
+ | 8. Sanni Lepola - Pinewood Salem Alekum UrHu\\ | ||
+ | 9. Tanja Tähtinen - Juventus von Charlottenhof KuusR\\ | ||
+ | 10. Niina Tapani - Sir Parzival FR\\ | ||
+ | 11. Minna Salminen -Fun dun SS-92\\ | ||
+ | 12. Laura Ingman | ||
+ | 13. Anette Rämö - Molenaar' | ||
+ | |||
+ | **Luokka 4 85 cm 367.1** n. 16.10\\ | ||
+ | 1. Terhi Kiukkonen -Virrukka(poni)\\ | ||
+ | 2. Katariina Vilander - Mollamari MT-Team (ip)\\ | ||
+ | 3. Nora Patojoki -Chimona KaRa\\ | ||
+ | 4. Tanja Tähtinen - Juventus von Charlottenhof KuusR\\ | ||
+ | 5. Emmi Lepola - Pinewood Salem Alekum UrHu\\ | ||
+ | 6. Laura Ingman |