kilpailut:2009:ll2803

LA 28.3.2009 KOULUKISAT klo 10.00 alk

Harrastemestaruusluokat

Luokka 2 Raviohjelma
avoin kaikille/ samalla (harrastemestaruus –juniorit) sekä (harrastemestaruus –seniorit)

Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 10.20
10.30 1. Laura Kangasmäki - Sicco Sil TaRi
10.36 2. Ingrid Öhberg - Hessin Lotta IUR
10.42 3. Kaisa Närvänen - Kultatikari UrHu (SHM)
10.48 4. Emmi Lepola - Hessin Jeviiri UrHu (SHM)
10.54 5. Merita Hagrén - Jorik van´t Wyldepaed (SHM)
11.00 6. Piia Kaunisto - Hessin Pedotar UrHu (JHM)

Veryttelyryhmä 2. Alkaa klo 11.11
11.21 7. Meeri Tolonen - Jeviiritär UrHu (JHM)
11.27 8. Maiju Karonen - Stella Elone UrHu (JHM)
11.33 9. Riikka Närvänen - Pläsi (JHM)
11.39 10. Laura Kangasmäki - Hessin Lordi TaRi
11.45 11. Heidi Huuska - Winter`s Eddy PirHu
11.51 12. Peppiina Inervo - Nala TRS
11.57 13. Heidi Mattila - E.T. Hennet SiRu

Seuranmestaruusluokat
Luokka 3 Helppo C:1 2000
(seuranmestaruus –alle 16 -v / 1993 ja myöhemmin syntyneet)

Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 12.20
12.30 1. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko UrHU
12.36 2. Anne Määttänen - Lillin Likka UrHu
12.42 3. Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu
12.48 4. Peppiina Inervo - Nala TRS
12.54 5. Heidi Mattila - E.T. Hennet SiRu
13.00 6. Eve Nummela - Vinha-Liinu UrHu (SM)
13.06 7. Janika Lönnroth - Stella Elone UrHu (SM)

Veryttelyryhmä 2. Alkaa klo 13.23
13.33 8. Melina Moukola -Epona UrHu (SM)
13.39 9. Hanna Silas - Mr. Brown KaRa
13.45 10. Ira Oksanen - Peacock TRS
13.51 11. Elisa Relander - Uku MRA
13.57 12. Piia Salminen - Zagi TRS
14.03 13. Ingrid Öhberg - Greta Garbo IUR

Veryttelyryhmä 3. Alkaa klo 14.14
14.24 14. Ulla Uusitalo - Brännhults Charm TRS
14.30 15. Kirsi Piispanen - Tytön Ihme VesRa
14.36 16. Miia Rämö - Parmantico NLD TaRat
14.42 17. Anette Sulander - Donegan KT-tallin Ratsastajat
14.48 18. Paula Viita - Derwen Gwawr GB UrHu
14.54 19. Niina Koskinen - Coctail S

Luokka 4 K.N.Special
(seuranmestaruus –yli 16-vuotiaat ja seniorit/1992 ja aikaisemmin syntyneet)

Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 15.20
15.30 1. Hanna Silas - Mr. Brown KaRa
15.36 2. Sanna Lahti - Tytön Ihme SuoRa
15.42 3. Niina Koskinen - Coctail S
15.48 4. Elina Virtanen - Jorik M KrT
15.54 5. Ulla Uusitalo - Brännhults Charm TRS
16.00 6. Elisa Relander - Reisu-Oiva MRA
16.06 7. Annukka Aalto - Gina YR

Veryttelyryhmä 2. Alkaa klo 16.17
16.27 8. Miia Rämö - Parmantico NLD TaRat
16.33 9. Minna Kiuru - Mäntymäen Patu UrHu (SM)
16.39 10. Juulia Mäkelä - Pin Rock'S Highland Queen UrHu (SM)
16.45 11. Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu (SM)
16.51 12. Paula Viita - Derwen Gwawr GB UrHu (SM)
16.57 13. Merita Haggren - Coen D UrHu (SM)
17.03 14. Anne Määttänen - Viljanen UrHu (SM)

Majoitus
Ihmiset
1. Chimkent:Mäkelä+kaveri, Laine
2. Vahto:Ingrid Öhberg → su 29.3.
3. Jeviiritär:Virtanen Elina
4. Pläsi:Vähä-Erkkilä Leena to -ma
5. Palsu:

Hevoset
1. Mäkelä /Pilvi (pe-su) EKA puutarha
2. kaverin heppa (pe-su)
3. Vähä-Erkkilä/ Fanny (to-ma) Tepon viereen
4. Närvänen /Tiikeri (to ilta - su ilta)

kilpailut/2009/ll2803.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:21 (ulkoinen muokkaus)