Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2009:ll2903 [29/03/09 08:01:15] – heidi | kilpailut:2009:ll2903 [06/05/14 15:32:21] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | ====== SU 29.3.2009 ESTEKISAT KLO 10.00 ====== | ||
+ | |||
+ | :!: **HUOM! MUUTOS LUOKASSA 10!**:!:\\ | ||
+ | :!: **HUOM! MUUTOKSIA LUOKISSA!!**: | ||
+ | |||
+ | **Harrastemestaruusluokat**\\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 5 Puomiluokka (harrastemestaruus –minit, alle 8 v / 2001 ja myöhemmin syntyneet)**\\ | ||
+ | |||
+ | Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 9.45\\ | ||
+ | 10.00 1. Laura Kangasmäki - Hessin Lordi TaRi\\ | ||
+ | 10.05 2. Ingrid Öhberg - Simsalabim IUR\\ | ||
+ | 10.10 3. Maiju Karonen - Stella Elone UrHu (MHM)\\ | ||
+ | 10.15 4. Siiri Näsi - Nikolai UrHu (MHM)\\ | ||
+ | 10.20 5. Eveliina Vaittinen - Hessin Vahdotar UrHu (MHM)\\ | ||
+ | |||
+ | Veryttelyryhmä 2. Alkaa klo 10.25\\ | ||
+ | 10.40 6. Iida Vaittinen - Pläsi UrHu\\ | ||
+ | 10.45 7. Laura Kangasmäki - Lashinda TaRi\\ | ||
+ | 10.50 8. Lotta Lamberg - Pumara Goodwill Riders\\ | ||
+ | 10.55 9. Ingrid Öhberg - Hessin Lotta IUR\\ | ||
+ | 11.00 10. Laura Kangasmäki - Hessin Lordi TaRi\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 6&7 30/ 40 cm 367.2 (harrastemestaruus –seniorit)+(harrastemestaruus –isot minit, alle 12 -v/ 1997 ja myöhemmin synt**\\ | ||
+ | |||
+ | Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 11.10\\ | ||
+ | 11.25 1. Maiju Karonen - Stella Elone UrHu\\ | ||
+ | 11.30 2. Heidi Mattila - E.T. Hennet SiRu (iso poni)\\ | ||
+ | 11.35 3. Jukka Mäkelä - Vinha-Liinu UrHu (SHM)\\ | ||
+ | 11.40 4. Emmi Lepola - Hessin Jeviiri UrHu (SHM)\\ | ||
+ | 11.45 5. Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu (SHM)\\ | ||
+ | 11.50 6. Jussi Tapani - Sir Parzival FR\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 8 50 cm 367.2 (seuranmestaruus – –alle 16 -v / 1993 ja myöhemmin syntyneet)**\\ | ||
+ | |||
+ | Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 12.05\\ | ||
+ | 12.20 1. Satu Viitanen - Nikita Hornline VesRa\\ | ||
+ | 12.25 2. Heidi Mattila - E.T. Hennet SiRu (iso poni)\\ | ||
+ | 12.30 3. Janika Lönnroth - Stella Elone UrHu (SM)\\ | ||
+ | 12.35 4. Melina Moukola - Epona UrHu (SM)\\ | ||
+ | 12.40 5. Sanna Mäkinen - Usvan Ronja UrHu\\ | ||
+ | 12.45 6. Milla Leikkilä - Linjalan Esikko UrHu (SM)\\ | ||
+ | 12.50 7. Meeri Tolonen - Pläsi UrHu (SM)\\ | ||
+ | |||
+ | Veryttelyryhmä 2. Alkaa klo 12.50\\ | ||
+ | 13.05 7. Eve Nummela - Vinha-Liinu UrHu (SM)\\ | ||
+ | 13.10 8. Jussi Tapani - Sir Parzival FR\\ | ||
+ | 13.15 9. Anne Määttänen - Viljanen UrHu\\ | ||
+ | 13.20 10. Ninni Viljas - Chan Lindflower JOKERA\\ | ||
+ | 13.25 11. Elisa Relander - Mad Playboy MRA\\ | ||
+ | 13.30 12. Kati Tanskanen - Lillin Likka UrHu\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | **Luokka 9 70 cm 367.2 (seuranmestaruus ––yli 16-vuotiaat ja seniorit/ | ||
+ | |||
+ | Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 13.50\\ | ||
+ | 14.05 1. Annukka Aalto - Gina YR (iso poni)\\ | ||
+ | 14.10 2. Anette Sulander - Donegan KT-tallin Ratsastajat (iso poni)\\ | ||
+ | 14.15 3. Satu Viitanen - Nikita Hornline VesRa\\ | ||
+ | 14.20 4. Peppiina Inervo - Nala TRS\\ | ||
+ | 14.25 5. Juulia Mäkelä | ||
+ | 14.30 6. Ninni Viljas - Chan Lindflower JOKERA\\ | ||
+ | 14.35 7. Elisa Relander - Mad Playboy MRA\\ | ||
+ | |||
+ | Veryttelyryhmä 2. Alkaa klo 14.40\\ | ||
+ | 14.55 8. Elina Virtanen - Hessin Vahdotar KrT\\ | ||
+ | 15.00 9. Nea Nurminen - Late Night L-HR\\ | ||
+ | 15.05 10. Laura Kangasmäki - Vilin Poika TaRi\\ | ||
+ | 15.10 11. Ulla Uusitalo - Brännhults Charm TRS\\ | ||
+ | 15.15 12. Elisa Relander - Uku MRA\\ | ||
+ | 15.20 13. Ingrid Öhberg - Greta Garbo IUR\\ | ||
+ | 15.25 14. Johanna Grönholm - Reisu-Missu FR\\ | ||
+ | 15.30 15. Piia Salminen - Zagi TRS\\ | ||
+ | |||
+ | **Luokka 10 80 cm ARV. 367.2, avoin kaikille**\\ | ||
+ | Hevoshullun PowerCup cupin karsintaa ei järjestetä vähäisen osallistujamäärän vuoksi\\ | ||
+ | |||
+ | Veryttelyryhmä 1. Alkaa klo 15.40\\ | ||
+ | 15.55 1. Annukka Aalto - Gina YR(iso poni)\\ | ||
+ | 16.00 2. Anette Sulander - Donegan KT-tallin Ratsastajat (iso poni)\\ | ||
+ | 16.05 3. Peppiina Inervo - Nala TRS\\ | ||
+ | 16.10 4. Ulla Uusitalo - Brännhults Charm TRS\\ | ||
+ | 16.15 5. Ingrid Öhberg - Greta Garbo IUR\\ | ||
+ | 16.20 6. Juulia Mäkelä - Pin Rock'S Highland Queen UrHu\\ | ||
+ | |||
+ | Veryttelyryhmä 2. Alkaa klo 16.25\\ | ||
+ | 16.40 7. Elisa Relander - Uku MRA\\ | ||
+ | 16.45 8. Johanna Grönholm - Reisu-Missu FR\\ | ||
+ | 16.50 9. Laura Kangasmäki - Vilin Poika TaRi\\ | ||
+ | 17.55 10. Nea Nurminen - Late Night L-HR\\ | ||
+ | 17.00 11. Janika Lehtinen - Linjalan Esikko UrHU\\ | ||