kilpailut:2010:241010

Su 24.10. HESSI-TALLILLA alk. klo 10 ESTERATSASTUSKILPAILUT

Muistathan täyttää kuulutuskaavakkeen, niin saamme kilpailusta elävämmän…

Luokka 1 Puomiluokka taluttajalla tai ilman (samalla kunnanmestaruus 2002 ja myöhemmin syntyneet)
1. Eveliina Nurminen -Niko
2. Jenna Helminen -Musse
3. Minttu Kuismanen - Musse
4. Nea Mickelsson - Petra
5. Tuuli Liski -Stella
6. Iida Vaittinen -Pläsi UrHu
7. Siiri Niemi -Iida
8. Alina Palonen- Myrände Blixten
9. Okko Lahtinen - Nikolai


Luokka 2 30 cm (samalla kunnanmestaruus 1998 ja myöhemmin syntyneet)

1. Eveliina Vaittinen -Stella UrHu
2. Minttu Kuismanen - Musse
3. Roosa Ranta Myrände Blixten YR
4. Iiris Vaskela -Minimuusa YR
5. Emilia Kärki - Chans du Rivage
6. Susanna Lepola - Cloudberry lovelyeye
7. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu
8. Jonna Hakolahti - Petri UrHu
9. Nea Mickelsson -Zodina


Luokka 3 50 cm (samalla kunnanmestaruus 19945ja myöhemmin syntyneet)
1. Riikka Niiranen Hulinka TRS
2. Eveliina Vaittinen -Stella UrHu
3. Elsi Pellinen - Fürst
4. Noora Turunen- Bella milk shake Varsa
5. Aino Ollila - H.B.Jeppe KT rats
6. Jonna Hakolahti - Petri UrHu
7. Sanni Willman - Aleksander Suur SiRu
8. Oona Ihanamäki -Sharm -El Sheik
9. Kaisa Vuorinen -Betty Boap UrHu
10. Iiris Vaskela -Minimuusa YR
11. Elisa Wiik- Myntti KT -rats
12. Sanni Vuorinen -Miss Nelly UrHu
13. Janette Jantola - Santalan Cherokee TRS
14. Anne Kuusela – Pretty Rebecca VesRa
15. Sari Rupponen - Prymos LmR
16. Sanna Lahtinen - Master Cash VesRa
17. Meeri Tolonen -Hessin Jeviiri UrHu
18. Jenna Heikkinen -Nyytin Lauha


Luokka 4 70 cm (samalla kunnanmestaruus juniorit)
1. Nea Nurminen -Pant L-HR
2. Roosa Saarinen - Yasi FR
3. Elsi Pellinen - Fürst
4. Hilja Viertola - Munsboro Pakie TRS
5. Oona Ihanamäki -Sharm -El Sheik
6. Elisa Wiik- Myntti KT -rats
7. Noora Turunen- Ipanan Pipari Varsa
8. Janette Jantola - Santalan Cherokee TRS
9. Riikka Niiranen Hulinka TRS
10. Meeri Tolonen -Hessin Jeviiri UrHu
11. Pirjo Reunanen -Vinha-Liinu UrHu
12. Paula Suonkanta - Sarma, UrHU
13. Jussi Tapani - Lancon Stina FR
14. Sari Rupponen - Prymos LmR
15. Sanna Lahtinen - Master Cash VesRa
16. Nina Heinikoski - Sir Parzival YR
17. Niina Johansson -Lenke UrHu
18. Anne Kuusela – Pretty Rebecca VesRa
19. Nea Nurminen -Late Night L-HR


Luokka 5 80 cm (samalla kunnanmestaruus seniorit)
1. Nea Nurminen -Pant L-HR
2. Janika Lönnroth-Miss Nelly UrHu
3. Noora Turunen- Ipanan Pipari Varsa
4. Hilja Viertola - Munsboro Pakie TRS
5. Roosa Saarinen - Yasi FR
6. Nina Heinikoski - Sir Parzival YR
7. Niina-Tapani - Lancon Stina FR
8. Mari Saari-Kivistö - Granada UrHu
9. Niina Johansson -Lenke UrHu
10.Paula Suonkanta - Sarma, UrHU
11. Martta Elonheimo - Helin Tuisku UrHu
12.Nea Nurminen -Late Night L-HR

Ilm to 21.10. klo 18 mennessä kilpailut@hessitalli.fi

Lähtömaksut 10 € + mahd hevoset vuokra 5 €

kilpailut/2010/241010.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)