kilpailut:2010:ll0905

ESTERATSASTUSKILPAILUT su 9.2.2010

Ilmoittautumisia


Luokka 5 Puomiluokka (samalla harrastemestaruus –minit, alle 8 v / 2001 ja myöhemmin syntyneet)klo 10

1. Emmi Lepola - Hessin Myytti UrHu
2. Niko Kortelainen - J.R. Petra
3. Julia Yli-Parri - Ylva
4. Iida Vaittinen - Stella Elona UrHu
5. Eveliina Vaittinen - Hessin Vahdotar UrHu

Luokka 6 30 cm arv. 367.2 (harrastemestaruus –isot minit, alle 12 -v/ 1998 ja myöhemmin synt)n. klo 10.30

1. Oona Ihamäki - Sarm-el-seikh YR
2. Elsi Pellinen - Fürst
3. Roosa Saarinen - Elmholts Ysati FR
4. Iiris Vaskela - Minimuusa YR
5. Milja Kortelainen - Lady Ofelia
6. Maiju Karonen - Betty Boop UrHu

7. Eveliina Vaittinen - Stella Elona UrHu (sm)
8. Jukka Mäkelä - Vinha-Liinu UrHu
9. Heidi Huuska - Winter`s Eddy SS-92
10. Jonna Hakolahti - Petri UrHu
11. Emmi Lepola - Sicco Sil UrHu

Luokka 7 40 cm 367.2 (harrastemestaruus –seniorit)n. klo 11.10
1. Maiju Karonen - Betty Boop UrHu
2. Jenna Kärki - Lovely VesRa
3. Milja Kortelaisen - Lady Ofelia
4. Salla Manninen - Anne VARSA
5. Tiina Vesaniemi - Vinha-Liinu UrHu
6. Rosa Kalliainen - Jumper TRS
7. Jonna Hakolahti - Petri UrHu
8. Heidi Mattila - E.T.Hennet SiRu
8. Heidi Sinda - Geist Tyler UrHu (sm)

Luokka 8 50 cm 367.2 (seuranmestaruus – –alle 16 -v / 1994 ja myöhemmin syntyneet)n. klo 11.45
1. Elisa Wiik - H.B.Jeppe KT-tallin rats
2. Heidi Sinda - Geist Tyler UrHu
3. Roosa Saarinen - Elmholts Ysati FR
4. Jenna Kärki- Lovely VesRa
5. Sanna Kallioinen - Liukkaan Antton UrHu
6. Maiju Karonen - Betty Boop UrHu (sm)
7. Heidi Mattila - E.T.Hennet SiRu
8. Salla Manninen - VARSA
9. Janika Lönnroth - Miss Nelly UrHu (sm)
10. Elisa Wiik ja Myntti KT-tallin rats
11. Netta Turunen - Ipanan Pipari VARSA
12. Riikka Lehtinen - Korholan Ruusukuu UrHu (sm)
13. Rosa Kalliainen - Jumper TRS
14. Meeri Tolonen - Hessin Jeviiri UrHu (sm)
15. Emmi Hakolahti - Tezis UrHu


Luokka 9 70 cm 367.2 (seuranmestaruus –– yli 16-vuotiaat ja seniorit/1993 ja aikaisemmin syntyneet)n. 12.45
1. Sanna Kallioinen - Liukkaan Antton UrHu (sm)
2. Elisa Wiik - Myntti KT-Rats
3. Elli Marttila - Petite Pearl Varsa
4. Melina Moukola - Nagano TRS
5. Janika Lönnroth - Miss Nelly UrHu
6. Annukka Aalto - Gina YR
7. Hilja Viertola - Munsboro Pakie TRS

8. Meeri Tolonen - Hessin Jeviiri UrHu
9. Emmi Hakolahti - Tezis UrHu
10.
11. Emmi Lepola - Pinewood Salem Alekum UrHu (sm)
12. Mari Saari-Kivistö - Granada UrHu (sm)
13. Tuisku Suoranta - Sancho Z LmR
14. Satu Viitanen - Gio VesRa
15. Mira Kivistö - Milord Sisu-ratsukot
16. Päivi Lappalainen - Rio II Lempi Racing Team


Luokka 10 80/90/100 cm Hevoshullun PowerCup cupin karsinta AM5
1. Elli Marttila - Petite Pearl Varsa - 80 cm (pikkuponit)
2. Tanja Lähdekorpi - Sakarias Vesra
3. Emmi Lähdekorpi - Holsteins Surinam Vesra
4. Hilja Viertola - Munsboro Pakie TRS
5. Noora Turunen - V.K. Garmen VARSA

6. Melina Moukola - Nagano TRS - 90cm (isot ponit)
7. Henna Lähdekorpi -Holsteins Surinam Vesra
8. Anna Palmroth - Frankenhauser TRS

9. Annukka Aalto - Gina YR - 100cm (hevoset)
10.
11. Emmi Lepola - Pinewood Salem Alekum UrHu
12. Tuisku Suoranta - Sancho Z LmR
13. Satu Viitanen - Gio VesRa
14. Päivi Lappalainen - Rio II Lempi Racing Team

kilpailut/2010/ll0905.txt · Viimeksi muutettu: 06/05/14 15:32:22 (ulkoinen muokkaus)