Tämä näyttää erot valitun ja nykyisen version kesken tästä sivusta.
Both sides previous revisionEdellinen revisioSeuraava revisio | Edellinen revisio | ||
kilpailut:2010:ll1403 [10/03/10 07:57:54] – heidi | kilpailut:2010:ll1403 [06/05/14 15:32:22] (nykyinen) – ulkoinen muokkaus 127.0.0.1 | ||
---|---|---|---|
Rivi 1: | Rivi 1: | ||
+ | La 13.3. Alue Valjakkoajokilpailut VASTA klo 12!!!\\ | ||
+ | Koululuokat\\ | ||
+ | **Luokka 1 Seura Valjakkomerkin koulurata, avoin nuorille hevosille /2004 ja myöh. synt**\\ | ||
+ | 12.00\\ | ||
+ | 54 1. Johanna Valo - V.H. Al-Yazi HusR\\ | ||
+ | 64 2. Leena Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR\\ | ||
+ | 63 3. Kaija Heinijoki/ | ||
+ | 38 4. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu\\ | ||
+ | 60 5. Minna Raf - Feenix& Love UrHu\\ | ||
+ | 61 6. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan\\ | ||
+ | 65 7. Johanna Valo - Yk Rashid E HusR\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 2 Alue helppo Kouluohjelma nro 4**\\ | ||
+ | 13.30 \\ | ||
+ | 488 1. Ritva Mansikkamäki/ | ||
+ | 487 2. Karoliina Lund/Patrik Andersin - Pläsi CR\\ | ||
+ | 485 3. Talvikki Järvinen - The Grapjs K-HR\\ | ||
+ | 353 4. Soila Lehmusvaara/ | ||
+ | 486 5. Jaana Sinkkonen - Annatiina TRS\\ | ||
+ | 471 6. Kikka Visakoivu /Eva Sandback-Pajunoja - Vahto UrHu\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 3 Alue vaativa Kouluohjelma no 7**\\ | ||
+ | 14.50\\ | ||
+ | 363 1. Heidi Sinda/Kaisa Helpiö - Geist Tyler UrHu\\ | ||
+ | 460 2. Leena Paija/Pirjo Reunanen - Illuusia UrHu\\ | ||
+ | 425 3. Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR\\ | ||
+ | 359 4. Jenny Eklund - Aslak & Gonzo KnR\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 4 Seura Tarkkuus (+ 40 cm), avoin nuorille hevosille /2004 ja myöh. synt**\\ | ||
+ | 12.30\\ | ||
+ | 54 1. Johanna Valo - V.H. Al-Yazi HusR (125 cm) \\ | ||
+ | 64 2. Leena Vähä-Erkkilä - Hessin Lilli HusR (110 cm)\\ | ||
+ | 63 3. Kaija Heinijoki/ | ||
+ | 38 4. Anne Friis - Friisin Paletti UrHu(125 cm)\\ | ||
+ | 60 5. Minna Raf - Feenix& Love UrHu(125 cm)\\ | ||
+ | 61 6. Matti Lahtinen - Shea's Quinlan (125 cm\\ | ||
+ | 65 7. Johanna Valo - Yk Rashid E HusR (125 cm)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 5 Seura Tarkkuus (+ 35 cm), avoin aluekilpailuissa starttaamatomille valjakoille**\\ | ||
+ | n. 13.40 1. Susanna Lepola - Hessi Iida VesRa (110 cm)\\ | ||
+ | n. 13.50 62 2. Kaija Hyvönen - Stella Elona TRS (125 cm)\\ | ||
+ | n. 14.00 48 3. Ritva Mansikkamäki - Hessin Jeviiri TRS (125 cm)\\ | ||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 6 Alue Tarkkuus (+ 30 cm)**\\ | ||
+ | n. 14.10\\ | ||
+ | 487 1. Lund Karoliina - Pläsi CR(125 cm)\\ | ||
+ | 485 2. Talvikki Järvinen - The Grapjs K-HR(125 cm)\\ | ||
+ | 446 3. Jarmo Murola - Derüs SS-RIDERS-92 (125 cm)\\ | ||
+ | 363 4. Sinda Heidi - Geist Tyler UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 472 5. Pekka Pusa Vinha - Liinu TRS (125 cm)\\ | ||
+ | 486 6. Sinkkonen Jaana - Annastiina TRS(140 cm)\\ | ||
+ | 471 7. Visakoivu Kikka - Vahto UrHu (140 cm)\\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Luokka 7 Alue Tarkkuus | ||
+ | n. 15.15\\ | ||
+ | 472 1. Pekka Pusa Vinha - Liinu TRS (125 cm)\\ | ||
+ | 353 2. Soila Lehmusvaara - Kotimäen Fantacy & Nikolai UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 460 3. Leena Paija - Illuusia UrHu(125 cm)\\ | ||
+ | 425 4. Talvikki Järvinen - Linde Boy K-HR(125 cm)\\ | ||
+ | 340 5. Heidi Sinda - Stella Elona UrHu (125 cm)\\ | ||
+ | 359 6. Jenny Eklund - Aslak & Gonzo KnR(140 cm) \\ | ||
+ | \\ | ||
+ | |||
+ | |||
+ | |||
+ | **Tarkkuusharjoitus** (165 cm)\\ | ||
+ | 9.30 Heidi Sinda/Leena Vähä-Erkkilä -Musse (puuaisaiset)\\ | ||
+ | 9.36 Pate Andersin/ | ||
+ | 9.42 Emmi Lepola/ Mira Hiltunen - Poju \\ | ||
+ | 9.48 Heidi Sinda/ Soila Lehmusvaara - Walde (puuaisaiset) \\ | ||
+ | 9.54 Ella Numminen- Myrsky\\ | ||
+ | 10.00 Leena Rantamäki-Lahtinen - Muusa (ohjasajo) \\ | ||
+ | 10.06 Ritva Mansikkamäki/ | ||
+ | 10.12 Heidi Sinda/ Jaana Sinkkonen -Julia\\ | ||
+ | 10.18 Patrik Andersin/ -Sicco ( 2 istuttavat)\\ | ||
+ | 10.24 Ella Numminen/ | ||
+ | 10.30 Heidi Sinda/Kaisa Helpiö-Myytti (rochard)\\ | ||
+ | |||
+ | \\ | ||
+ | **Ilman kärryjä**\\ | ||
+ | 10.45 Kaija - Nero\\ | ||
+ | 10.50 Heidi Sinda/Mira Hiltunen- Soma\\ | ||
+ | 10.55 Leena Vähä-Erkkilä/ | ||
+ | 11.00 Patrik Andersin/ Jaana Sinkkonen- Kåre?\\ | ||
+ | 11.05 Heidi Sinda/ Mira Hiltunen- Simo? \\ |